Jump to content
Dogomania

Suczki porzucone przez Tosie2 - 400 ZŁ DŁUGU - POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


scarlet

Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdjecia aktualnie nie mam zrobie jutro mozesz wstawic te co sa niezbyt sie zmieniły tylko urosły to dołaczysz te fotki jak wstawie.
Opisy
Stella i Luna sa bardzo do siebie podobne. Obie kochane, lubią sie przytulać. Obie broja tak samo najcześciej to Luna np cos ukranie i biegnie do Stelli a pozniej rozpracowują zdobycz razem. Stella lepiej sobie radzi z utrzymaniem czystosci w domu. Lubia koty bo z koteami sie wychowuja, moga zostawac same bez problemu choc w nowym domu i bez siostrzyczki to moze byc roznie.
Chodza na smyczce. Maja pierwsze szczepienia ktore zrobiłam reszta nie wiem sa tez odrobaczone tzreba je odrobaczyc kolejny raz to juz byłaby na to pora.
Maja ksiązeczki zdrowia. Nie wiem co chciałybyscie wiedziec pytaj a ja odpowiem

Link to comment
Share on other sites

a jakbys sciagneła sobie na dysk te co juz sa tu na dogo stella ma takie fajne niedawno wstawiałam ja miałąm format wszystko chyba mi wyparowało .
nie wiem co je moze wyrozniac moze ich historia zwykłe szczeniaczki nie robią nic nazdwyczajnego .
Lua umie wejśc na stół jak nikt nie patrzy i zjadac co tak akurat leży . Staella udaje głupka jak wchofzisz do pokoju a ona lezy na fotelu a wie ze jej tam nie wolno. Wbija sie i placka robie niesamowitego.
Uwolbiaja jesc i na kazde jedzneie rzucaja sie jak piranie . Nie wiem czy szceniaki tak mają czy one akurat zwarzywszy ze niedojadały długo. Pomysle nad czyms moze cos mi wpadnie do głowy

Link to comment
Share on other sites

[B]Napisałam taki tekst:[/B]

3 śliczne i wesołe 4-miesięczne szczeniaczki szukają kochających opiekunów.

Stella, Luna i ich braciszek Baloo to szczeniaczki wychowane przez dzielną suczkę, którą bezduszny właściciel wyrzucił w zaawansowanej ciąży na ulicę. Suczka oszczeniła się na jednym z warszawskich parkingów i z wielkim poświęceniem opiekowała się swoimi maluchami. Niestety, było to miejsce bardzo niebezpieczne (bezimienny braciszek szczeniaczków został rozjechany przez samochód). Szczęśliwie, dobra dusza zlitowała się nad pieskami i zabrała całą rodzinę do domu tymczasowego pod Warszawą, gdzie są wreszcie bezpieczne.
Szczeniaczki są śliczne, wesołe i bardzo kontaktowe. Lubią się przytulać. Dogadują się z kotami. Potrafią chodzić na smyczy. Zachowują czystość w mieszkaniu.
Maluchy wypatrują teraz niecierpliwie kochających domków. Gdybyś chciał zaadoptować Stellę, Lunę lub Baloo prosimy o kontakt z ...

Szczeniaczki są odrobaczone i zaszczepione. Mają książeczki zdrowia.

[B]Ale na kogo dać kontakt?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie cioteczki kciuki, bo mialam dziś tel w sprawie suni - mamusi!
Dom z ogrodem w Pruszkowie, Państwo ciut po 40tce, mieli jamnika którego niedawno stracili... Byl z nimi zawsze i wszędzie, spał w łóżku, duzo są w domu, a po sąsiedzku mieszka córka z rodzina....

Podałam nr tel do Pati. Państwo chcieliby sie umówić i zobaczyc suńkę... :)

Odezwali sie na mój apel na allegro... Szukali jamnika, ale jak poznali historię naszej mamuni to serce im ścisnęło... ;)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam kilka ogłoszeń. Tu linki:

[url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Trzy-weso-e-szczeniaczki-szukaj-kochaj-cych-domkow-W0QQAdIdZ92191258]Trzy wesołe szczeniaczki szukają kochających domków - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/url]
[url=http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/trzy-wesole-szczeniaczki-szukaja-kochajacych-domkow/103]Trzy wesołe szczeniaczki szukają kochających domków - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/url]
[url=http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/1728.html]Trzy wesołe szczeniaczki szukają kochających domków Psy Szczeniaki Kundelki Warszawa Mazowieckie - Petsy[/url]
[url=http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/1352/]Trzy wesołe szczeniaczki szukają kochających domów : Tosia : Oddam : Adopcja zwierząt, kupię, sprzedam, oddam, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url]

Zrobiłam jeszcze na animalia.pl, vetmozga.pl i adopcja psa.pl, ale nie przyszły linki aktywacyjne narazie.

Link to comment
Share on other sites

Namiary w ogłoszeniach są na Tosię. Nie wiem czy ktoś dzwonił do niej, czy nie ma zainteresowania... Wydaje mi się niemożliwe, żeby w ogóle nikt się nie interesował takimi fajnymi pieskami. Może zrobić nowe ogłoszenia i dać namiary na Ciebie, Pati? czy zajmiesz się adopcją małych gdyby byli chętni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...