Jump to content
Dogomania

*JUMPER* już w nowym domu!!!


Ra_dunia

Recommended Posts

To na pewno by go uszczęśliwiło :)
Jak był tylko ze mną to nawet nie wykazywał takiego ADHD :D
Mogłam poczytać książkę - a on zwijał się obok w kłębuszek...

A czy istnieją jakieś przesłanki, że Pani może mieć alergię? Czy to tylko tak - profilaktycznie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety istnieją- na kocią sierść jest uczulona, na pokarmy na które wcześniej nie była też. Stąd testy na alergię, bo psy w domu jej rodziców czas jakiś temu były ale testy muszą potwierdzić czy się nic w sprawie psiej sierści nie zmieniło.
Wczoraj w ogóle się telefony o małego urywały- dzwoniła pani z Poznania i ze Starej Iwicznej. Zostawiłam sobie furteczkę i poprosiłam o telefony w piątek, bo wtedy będę mogła prawdopodobnie powiedzieć czy mały nadal jest do adopcji czy już znalazł swojego człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

Maluszek został wyekspediowany do domku a mnie nie dość, że smutno, pusto i brakuje przewalającego się po domu kłapiącego paszczękami tajfunu to jeszcze "niemożebnie" wstyd. Powiedziałam, że Jumpuś pięknie jeździ samochodem a po 10 minutach miałam wieści o dwóch siusiankach i udekorowaniu tapicerki zjedzonym rano śniadankiem. Piękny początek współpracy. Pokazał się z najlepszej strony. Pocieszam się tym, że skoro na dzień dobry dał taki popis to jeśli pańcia od razu nie uciekła z wielkim krzykiem to już jej nic nie będzie straszne.
Mam nadzieję, że wątek będzie kontynuowany przez nowy domek i będziemy regularnie mieć jakieś wieści :)

Link to comment
Share on other sites

SUPER :multi::loveu::multi:
Powodzenia w nowym domku Jumpusiu i już więcej nie rozrabiaj ;)
Tak ślicznie jeździłeś ze mną samochodem, więc na pewno będziesz jeździł i z nową Panią :cool3: To na pewno stres... tak jak pisałaś mi w smsie Makatko...
W końcu znowu w drodze, znowu w niewiadome... no i z daleka od Wiedźmy, z którą już się przecież zaprzyjaźnił...
Będzie dobrze :D
Czekam niecierpliwie na relacje z nowego domku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie dość, że mu się powiodło to pańcia go wozi na trzygodzinne spacery do Kampinosu. Jak ja im zazdroszczę :D Dla mnie wypad za miasto autobusami to ok 2 h tłuczenia się w jedną stronę a jako, że busy w kierunku puszczy są zazwyczaj zapchane "co do ostatniej szpileczki" to strach brać psa żeby go niezadeptali. A w ogóle Jumperek podbija wszystkie serca i rodzina też już się zakochała :>

Link to comment
Share on other sites

Buu.. Weronia ma zapchaną skrzynkę, a ja nie wiem czy umowę zeskanować czy pocztą rzucić...

Coś co dostałam w niedzielę późniejszym wieczorem i dopiero teraz mi się udało zmobilizować żeby przerzucić...

"I po spacerze..."
[img]http://www.eyian.isat.pl/klony/norahs.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makatka']Buu.. Weronia ma zapchaną skrzynkę, a ja nie wiem czy umowę zeskanować czy pocztą rzucić...

Coś co dostałam w niedzielę późniejszym wieczorem i dopiero teraz mi się udało zmobilizować żeby przerzucić...

"I po spacerze..."
[IMG]http://www.eyian.isat.pl/klony/norahs.jpg[/IMG][/quote]
Słooodziak :loveu:
Umowę chyba wystarczy zeskanować...

Link to comment
Share on other sites

Młody sobie nadwyrężył łapstwo brykając z psiakami. "Odkurzaczuje" nadal wszystko co się da i jak się da-jedzenie to chyba jego naczelny Bóg i książki też podpadają pod kategorię "smakowite". Prawie jak mól normalnie ^^'
I podobno zgrzeczniał :D A już w ogóle aniołek jak go pani ma w zasięgu wzroku. Co by się zgadzało bo u mnie stały otwarte wory z karmą na podłodze i jak się do nich czaił zawsze się oglądał czy patrzę. Widząc mój wzrok robił "mewy białe mewy ja tylko chciałem dolizać po raz dziesiąty swoją miseczkę i wcale a wcale niczym innym się nie interesowałem".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...