Jump to content
Dogomania

Przedstawiam Dudusia.


Fanka jamników

Recommended Posts

Oto mój 17- miesięczny DARK DUKE -po domowemu Duduś - szorstkowłosy, czarny podpalany ( rzadkie takie umaszczenie u "szczotek") jamnik króliczy ( z tych najmniejszych - 4 kg wagi dorosłego pieska).
DUDUŚ o sobie : Jestem już Młodzieżowym Championem Polski , ale przyjaźnię się ze wszystkimi psiakami, byle by nie były dużo większe ode mnie i nie zabierały mi aportowanych zabawek i patyków. Kocham las i gonitwy za piłeczką. Lubię podróżować, trochę mniej prezentować się na psich wystawach piękności.
Pozdrawiam wszystkie stworzenia : duże i małe,oswojone i dzikie, życząc im zdrowia i szczęśliwego życia obok ludzkiego gatunku.
Jamniczek Dark Duke.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

DARK DUKE czyli mój Duduś właśnie otrzymał z Zarządu Głównego Związku Kynologicznego dyplom Nr. 12454 potwierdzający ten tytuł. W niedzielę 9 listopada jedziemy na Międzynarodową Wystawę Psów do Poznania. Prosimy !!! Trzymajcie za nas mocno kciuki, bo zbieramy kolejne tytuły CWC na dorosłego Championa Polski. Będzie ciężko, bo konkurencja jest liczna i silna. Po powrocie napiszemy, jak było.:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj 9 listopada na Międzynarodowej Jubileuszowej Wystawie Psów w Poznaniu Duduś wystąpił w klasie pośredniej. Ku zaskoczeniu wszystkich
i także moim zdobył u słowackiego sędziego Vladimira Piscay/a piękny opis oraz tytuły :
[B]I lokata z oceną doskonałą, Złoty Medal, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, Zwycięzca Polski 2008, CWC i najważniejsze pierwszy swój CACIB. [/B]
Pokonał wiec psa z młodzieży, dwa psy z otwartej i dwa bardzo utytułowane psy z klasy championów.Oby nie przewróciło mu się w małej główce.
Jesteśmy zmęczeni ale szczęśliwi. Dudek ładnie, równo chodził po ringu i pięknie zaprezentował się w statyce. Chyba dorasta ( ma 19 miesięcy ).
W Poznaniu organizacja była doprawdy na medal> Dziękujemy.
:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę dodać załączników tzn. zdjęć. Mam wyłączoną w dogomanii tę opcję. Dlatego zapraszam na forum miłośników jamników - Nasze Jamniki, gdzie są fotki z Poznania. [IMG]http://naszejamniki.pl/index.php[/IMG]:angryy::angryy::angryy:
Podaję link do strony :
[url=http://naszejamniki.pl/index.php]
Nasze Jamniki Forum Miłośników Jamników

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DG32']My mamy konto, ale nadal nie możemy wejść na różne działy w tym i na ten z fotkami z wystawy, więc nie obejrzymy Dudusia, a szkoda.[/quote]

bo trzeba w dziale przedswiamy się napisać coś o sobie, o swoich psach, wstawić fotkę, wtedy dostaje się pełen dostęp ;) to ochrona przed spamem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...