Jump to content
Dogomania

SOPOT 2004


Chima

Recommended Posts

Jarek,

smialo "pchaj sie na afisz" i podaj wiecej szczegolow jak Wam poszlo. ja niestety nie wytrzymalam i do majorek juz nie dotrwalam (wymieklam przy presach - tyle tego bylo :-? ), ale z tego co sie zorientowalam troszke krecac sie poza ringami, moim faworytem zostal kubus p. jasinskiej - w koncu go moglam obejrzec sobie na zywo, a nie tylko na fotkach :evilbat:

ps. a zachowanie wystawiajacych coraz bardziej mnie dziwi i zniecheca do tej calej zabawy - i mam tu na mysli nie tylko tych z marnymi psami (jakich wiekszosc niestety w naszych rasach), ale tez tzw. starych wyjadaczy. chory business sie z tego robi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jarek,

dobrze piszesz. sytuacja robi sie coraz mniej przyjemna i mozna wyjsc z wystawy niezle zniesmaczonym (nawet nie wystawiajac swojego psa).

a przy ringu mozna sie bylo wczoraj niezle nasluchac :roll: chyba dobrze robisz izolujac sie przed ocena od tego calego smrodu za przeproszeniem :-?

Link to comment
Share on other sites

ELO

Jestem, dojechalam w końcu! Padnieta na maksa !!!

Co do zdjęć----------R E W E L A C J A wstawie co ciekawsze kąski jutro, bo dzis juz nie dam rady.

Co do wystawy, to troszkę się zawiodłam, spodziewałam się fajnych psów, a tu kicha ( oprócz oczywiście moich idoli Czesia i Kubusia ). Zresztą ocenicie sami, fotki wstawie jutro ( jeśli nie wydarzy się kolejna katastrofa w moim życiu hehe :evilbat:

Z ciekawszych rzeczy to oczywiście spotkanie z Gorzałą i Agą, ale w szczegóły techniczne nie będę się tu zagłębiać :evilbat: :evilbat: :evilbat:

No a teraz mowię wszystkim dobranoc !!!!!!!

DOBRANOOOOC

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

@Gorzala

Chcialem sprostowac twoja wypowiedz dot. suk w mlodziey, obie dostaly ocene dobra, chyba ze sie przeslyszalem.

@all

Mi sie podobalo, to byla moja pierwsza wystawa [troche skopalem sprawe, a raczej skopalismy (ja i dega)] ale bylo ok. Tylko ci ludzie od kanarkoszarpeja jakos tak spod lba na wszystkich patrzyli.... chyba ze to tylko wrazenie.

@ Olcia

Kurcze kiedy z toba rozmawialem na wystawie nie mialem pojecia ze ty to ty :p, tzn nie skojarzylem bo nie widzialem nigdzie kofi... dlaczego jej nie bylo?? Tak wiec czekam na fotki mojej malej ktoore mi obiecalas: [email protected] na inne oczywiscie tez.

Link to comment
Share on other sites

Gringo tak to bylam ja, Kofi tez byla ale schowana przed slońcem pod parasolem obok klatki Jarka.

Gorzała oczywiscie dal d... bo mi nie powiedzial ze Ty to Ty, ehh Gorzała, tych kopniaków ode mnioe to juz Ci sie ze 100 uzbierało!

Zdjęcia wyślę oczywiście, mialam je wstawic we wtorek, ale we wtorek okazalo sie ze musze znowu jechac nad morze, wrocilam wczoraj, wiec jeszcze dzis postaram się je wyslać, a co poniektóre zamieścic na dogo.

Wczoraj w drodze powrotnej zajechalam do Pani Renaty z Osanny obejrzeć pierwszy miot po Divo. Szczeniaczki miodzioooo, kluchy 10 dniowe ale od razu widać jakie byki! Piękna kość i rewelacyjne wielkie głowy, ba główska powiedzialabym!

Teraz czekam na kolejne fotki kiedy maluchy podrosną !

Link to comment
Share on other sites

Choc poczatkowo p.Agacie bardziej podobal sie miot Yaisa i Vanpo to mi jednak bardziej podoba sie to co wyszlo po WooDoo i Bonicie, ale jakos nie chcialam z tego skojarzenia.Te szczeniaczki byly równo tydzien mlodsze od miotu Lunki.

Teraz w Sopocie byla suka z tego skojarzenie- Tunda(jedyna preguska w tej klasie), myslalysmy z pania Agata ze bedzie pierwsza ale byla ostatnia :o

Link to comment
Share on other sites

Jak to nerwowy?, wlasciciel bardzo ladnie opowiadal ludziom ze to majorka, ze kochana, wspaniala rasa, pozbawiona agresji i takie tam

@ Marku

Nie mam pojecia dlaczego sie nie spotkalismy, moze dlatego ze bylam strasznie zdenerwowana tym ze Piotrek bedzie pokazywal Lunke, a ona miala fatalny dzien i nie chciala w ogóle biegac ani z nim ani ze mna... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...