Jump to content
Dogomania

gronkowiec Staphylococcus intermedius


1konsul

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

U mojego psa wykryto gronkowca, zrobiono antybiogram i dostał antybiotyk najnowszej generacji działający 2 tyg. Oprócz tego zmianę na skórze smaruję maścią antybiotykową. Dopóki nie weszłam na formu miałąm nadzieję, że problem wkrótce sie skończy, ale widzę, że płonne moje nadzieje. Wkurza mnie jedynie, że vet nie uprzedził, że to nie będzie proste i problem będzie nawracał.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u mojej 4miesiecznej suczki kofi rowniez pojawily sie gronkowce biale:mad:nie wiem jeszcze jak leczyc i jak pielegnowac moja yoreczke i bardzo prosze o jakies wskazowki
czytajac o krostach i plamkach nie mam jeszcze pojecia co czytam gdyz u mojej kofi pojawila sie na razie luszczyca na uszkach i przy nozce ( wczesniej przechodzila powazne zapalenie pluc i codzienne otrzymywanie po 6,7 zastrzykow wlasnie w to miejsce pryz noyce prawdopodobnie mialo na to wplyw) teray kofi ponosi skutki niezabezpieczenia podczas ostatnio przebytej choroby:placz:
za tydzien otrzymam wyniki na grzyba:placz:
nawet nie wiem czy to jest uleczalne:placz:
udzielcie rosze kilku wskazowek;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...