Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin i Roki emeryt


.Agata.

Recommended Posts

Macie i się odczepcie od nas :diabloti: my nie mamy czasu na zdjęcia - ciągle pracujemy :evil_lol: zaczęliśmy nałogowo agilitować - dużo czasu przykładam ostatnio na slalom[musieliśmy wrócić do metody tunelowej ale już od 18cm i z biegnięciem do piłki,która jest na końcu :eviltong:] :cool3:

Że tato zrobił nam już dużo przeszkód to poprosimy go o jeszcze więcej czyli o nowe hopki,bo stare już się rozleciały :shake: No fak,nie mamy naczym pohopać sobie,gdzie też - jakieś Kozie Gotówki tu kilkanaście kilosów za moją wiochą[to dopiero tam musi być wiocha :diabloti:] jest jakiś tor ale nie będę jeździć taki kawałek i płacić 20zł za godzinę :eviltong:

[IMG]http://i29.tinypic.com/23w3akm.jpg[/IMG]

zmęczone i szczęśliwe
Krówsko :loveu:
[IMG]http://i32.tinypic.com/21o9g7o.jpg[/IMG]

+ bonus :diabloti:

[IMG]http://i30.tinypic.com/2ewgn44.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/vmyv7k.jpg[/IMG]

i starczy :eviltong: komp już jedną nogą za Tęczowym Mostem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy witamy :) Spacer?Hm...byłabym w siódmym niebie gdybym mogła pospacerować z inną dogomaniaczką i jej psem ;) ale...jest problem,otóż moja sunia nigdy nie jeździła autobusami i mógłby być problem z dojechaniem do was :( Abra pewnie z twoim Rokusiem by się zakumplowała,jednak teraz brak funduszy na podwózkę,więc musimy chyba czekać do ferii albo kolejnych wakacji :placz:
Pozdrawiam serdecznie ;*

A to twoje zaślinione krówsko jest cudowne :);* wyściskać i wycałować :) [!] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=1][COLOR=RoyalBlue]usuwam trochę emotek :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/B]


[quote name='kredka']Witamy witamy :) Spacer?Hm...byłabym w siódmym niebie gdybym mogła pospacerować z inną dogomaniaczką i jej psem ale...jest problem,otóż moja sunia nigdy nie jeździła autobusami i mógłby być problem z dojechaniem do was :( Abra pewnie z twoim Rokusiem by się zakumplowała,jednak teraz brak funduszy na podwózkę,więc musimy chyba czekać do ferii albo kolejnych wakacji :placz:
Pozdrawiam serdecznie ;*

A to twoje zaślinione krówsko jest cudowne ;* wyściskać i wycałować [!] [/quote]

To się jeszcze umówimy - teraz chyba nie wyjdzie ale w jakiś weekend i my możemy do Was wpaść :cool3:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]troche mało :evil_lol: ale jęczeć nie będę bo dobre i to :loveu:

Krówsko jak Ty na niego mówisz babo, przecież to chłop!! :mad:

bonus uroczy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

ot,dobrze :evil_lol: nie jęczeć bo jutro nic nie dam :diabloti:

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]taki cielaczek:evil_lol::loveu:
a jaki bonus sweetaśny:cool3:[/COLOR][/quote]

Noo,teraz to już same mięśnie :diabloti:

[quote name='mineralna_']Latarkowy Rokita :cool3:

A myszki faajne :loveu:[/quote]

To i tak najlepsze zdjęcia -waliłam automatem na chama :lol: bo nie sposób było po ciemku[tak,u mnie o 20 już zapalone są latarnie :eviltong:] bawić się w ręczne ustawianie,rzucanie psu piłki,podskakiwanie i klaskanie żeby ją do mnie przyniósł :diabloti:

Syskim dziękujemy ^^ Byliśmy na ostatnim spacerze,wzięłam mu piłkę - i to był błąd bo głupek nie chciał się wypróżnić ino latał koło mnie bo chciał piłkę,potem jak już wracał do domu i niósł ją w mordzie to mu się kolacja gębą zwróciła :lol!: Zeżarł przed 19 a zawsze mu powtarzam - "żryj wolniej,przecież to tylko surowa ryba" i po całym fakcie piłkę gdzieś wypluł,jutro się poszuka :evil_lol:

A dziś sobie obiecałam że nie będę siedzieć tu do 1 oglądając "Gotowe na wszystko" ino pójdę skończyć książkę,pobawię się z szczurciami i pójdę spać - bo jutro rano idziemy na ślad :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']Dobranoc miszcze :loveu:[/quote]

milusio :diabloti:

[quote name='deer_1987']Bonus najlepszy!!![/quote]

a dziękujemy :cool3:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]co za szantażystka jedna !!! :mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:loveu: i wynocha mi z tą pałką :diabloti:

[quote name='Agniecha93']Śliczny Roki, śliczne myszki :loveu: A komputerowi zrób sztuczne oddychanie :evil_lol:[/quote]

dzięki :cool3: jemu to już nic nie pomoże :cool3: chyba że procesor i kartę graficzną się wymieni ale nie ma to sensu bo nowy komputer mam - tylko zawirusowany :angryy:

[quote name='mineralna_']Dzieńdobry debile :loveu::diabloti:[/quote]

osz Ty,fak ju :mad: wczoraj tak milusio było a teraz tak do mnie ? :shake:

I nie dobry - wstałam o 7 żeby pójść na łąkę,wydeptałam mu jedną krótką do piłki na końcu,zrobił co trzeba i poszłam do domu.Jak wróciliśmy o 9 to nie wiedziałam czy iść spać czy co :evil_lol: No ale pójdziemy się z Rolką poopalać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']

osz Ty,fak ju :mad: wczoraj tak milusio było a teraz tak do mnie ? :shake:[/quote]
przecież też milusio :loveu::loveu:

Też bym się poszła poopalać ale nie mam gdzie, jak i z kim xD i w sumie nie chce być opalona chodzi o poleżenie sobie i mienie (:lol:) wszystkiego głęboko i szeroko... :diabloti:

To ja poproszę jakąś super mega fajną fotkę za tą z wczoraj :loveu::diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mineralna_']przecież też milusio :loveu::loveu:

Też bym się poszła poopalać ale nie mam gdzie, jak i z kim xD i w sumie nie chce być opalona chodzi o poleżenie sobie i mienie (:lol:) wszystkiego głęboko i szeroko... :diabloti:

To ja poproszę jakąś super mega fajną fotkę za tą z wczoraj :loveu::diabloti::eviltong:[/quote]

To jest atut mieć własny obrośnięty tujkami ogródek :diabloti:

Ale nie mam nawet takiej nie mega - nie mam nic :diabloti: po południu pójdziemy znowu na ślad to może coś mu zrobię :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']mychonok cudny :loveu: i te uchole:loveu: a co ćwiczycie z myszką :razz:[/quote]

myszki są dwie :eviltong: Na razie się ze sobą oswajamy,by były chętne do przesiadywania na mnie :cool3: a im kliker odpuszczę,wystarczy że królika 'męczę' :diabloti:

[quote name='madziulik_13']Hej kochane psowate, myszki i pańciowate :loveu::cool3:[/quote]

Madziaaa :loveu::loveu:

Byliśmy 2,5 godziny na spacerze,mam zdjęcia - potrzebuję silnej motywacji by kilka wstawić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']dawaj zdjecia i juz![/quote]

[quote name='madziulik_13']Ty chyba lubisz być proszona :cool3:
Nie obijać się tylko raz , dwa zdjęcia wstaw :mad:[/quote]

nie,nadzwyczajnie potrzebny jest mi dobry doping,żeby mieć siłę na ożeranie się z moim repem :cool3: zdjęcia dam później,idę szukać psa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...