Jump to content
Dogomania

Bokser_ka(Złotko) już ma dom...


AgaZ

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nie...., [B]taka piękna sunieczka[/B], młoda, zdrowa, wspaniala sylwetka i piekna mordka... Może w niej jest odrobinę innej krwi niz bokserza, ale to jej tylko dodaje piękna. Nie kłóci się z innymi suńkami, przebywała przez te 48 godzin swojego kanapowego szczęścia z bokserką rezdentką. Łagodna do dzieci i przytulak, jak każdy bokser. W schronisku, po kilku minutach przy niej dostałam nieśmialego buziaka, wstarczyło ją tylko przytulić :lol:. Żeby to był problem z agresją, rozumiem..., ale nie !!! Ma problem z qoopolkiem i siusianiem, nie wiem dlaczego nie załatwia sie na dworze tylko w domu. Ale to jest rzecz do wyprostowania w przeciągu kilku, pesymistycznie kilkunastu dni !!! Na stronie fundacji Boksery w Potrzebie jest sunieczka która zachowywała sie tak samo, Agnieszka wzięła ją do siebie i po 3-4 dniach był pełen sukces - wszystko co trzeba bylo zalatwiane na łączce. Jej potrzeba domku, nawet tymczasowego z odrobiną samozaparcia, z odrobiną czasu jaką trzeba byłoby Złotku poświęcić. Ech, gdby nie te moje mega zazdrosne i rozpaskudzone psie baby... Niedlugo zima, ona napewno nie wie co to są mrozy w budzie ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Byłam tam kilka razy, ostatnio żeby porobić zdjęcia Ichiemu i Norce.... i przy okazji spotkalam tam Zlotko. To "dobre" schronisko, psy obdarzane są tam tą odrobiną miłości, która jest tak potrzebna by nie wpaść w odchłań beznadziei. Ale to tylko schronisko...., na uboczu, z masą psów, z małą ilością adopcji...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...