Jump to content
Dogomania

Szkolenie psow okolice Zawiercia


slawexs

Recommended Posts

witam otoz mam pytanie czy moze ktos z dogomaniakow jest gdzies z Zawiercia i wie gdzie mozna tu szkolic psy w okolicy,choc nawet slyszalem ze jest w Zawierciu cos takiego.Chodzi mi o szkolenie Owczarka Niemieckiego ktory ma 8 miesiecy,na jakie szkolenie mam go poslac.co byscie polecili.

z gory dziex za odp

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AM, adres stronki możesz spokojnie tutaj wstawić - nie tylko na priv. Nie ma regulaminowego zakazu podawania namiarów w odpowiedzi na czyjeś pytanie - problematyczne jest tylko zakładanie nowych topików w tym celu. Kiedyś zorganizuję tutaj linkownię i wtedy podaną przez Ciebie stronkę wstawię tam również.

Możesz napisać coś więcej o obozie, na który jedziesz? Tylko IPO, czy inne sporty również? Może o tym jest też na tej stronce?

Link to comment
Share on other sites

Obóz odbędzie się 24-29 sierpnia w Zawierciu, jest to spotkanie z czeskim pozorantem Liborem Helleportem. Wiem, że treningi będą 2 razy dziennie: ślady, posłuszeństwo i obrona ale każdy może wybrać co chce ćwiczyć, przynajmniej tak pisali mi organizatorzy :D Więcej informacji (niestety nie jest ich dużo) na temat tego pozoranta i obozu na stronce.

http://rragnarr.w.interia.pl w dziale szkolenie.

A tu są zdjęcia z obozu, który odbył się w Czechach w tamtym roku. Ponoć było 80 psów :o

http://osikov.pescz.cz/2003/zvycviku/index.htm

Link to comment
Share on other sites

U nas małe zamieszanie.

Jadę jutro sama ze Shrekiem.

Piotr zerwał wczoraj jakiś mięsień w lewej nodze i ma 8 tygodni chodzenia o kulach, a na razie wogóle nie chodzi.

Ja też jeszcze nie mam tych woreczków.

Teraz myślę co jeszcze zabrać i jak wszystko zorganizować w domku, aby sobie jakoś poradzili.

pozdrawiam

Ksara i Głogosia

Link to comment
Share on other sites

Teraz myślę co jeszcze zabrać i jak wszystko zorganizować w domku, aby sobie jakoś poradzili.

Dlatego właśnie ja jadę dopiero w poniedziałek-bo w domu zostają dwaj duzi chłopcy(czyli mąż i brat) i córa-czyli generalnie same lewe łapy :wink: :D

No i trzeba towarzystwu zapewnić max organizację :wink:

Wyrazu współczucia dla Piotra-fatalny pech.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

malawaszka,

napisz do nich na maila bo 16 października organizują dzień szkoleniowy z czeskim szkoleniowcem Liborem Helleportem (tym, z którym był obóz). Myślę, że warto by Ci było przyjść, poznać różne metody pracy z psem :D

Ja się wybieram 8)

Link to comment
Share on other sites

Jak ja Wam zazdroszczę!!!!

Macie tak blisko !!!!

Libor jest wart jechania tak daleko, ale nie wiem czy znajdę opiekę dla 7 szalonych bokserków.

Bardzo chciałabym przyjechać, ale czy się uda zobaczymy.

Kto może niech jedzie, spotkanie takiego szkoleniowca niestety nie zdarza się zbyt często.

Tydzień szkolenia w sierpniu był bardzo wyczerpujący, ale z dużymi efektami końcowymi.

Może się jednak spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...