Jump to content
Dogomania

jedzenie dla boksa!???


a-38

Recommended Posts

mam boksa rocznego i mam problem z jedzeniem gdy kupuje mu karmy gorsze to ma sensacje zoladkowe i to czeste ,po gotowanym zadziej ale tesz !? a po karmie lepszej typu prenium nie , wogule nie wiem oco tu chodzi a na lepsze karmy mnie nie zabardzo stac bo sam jestem bardzo chory ,ale szkoda mi dzieci bo bardzo chca tego psaka, poradzce prosze czy mace jakies propozycje jesli chodzi o karme - obecnie karmie proplanem 15 kg 170 zl ale kupowalem z znajomymi ale oni sie wycofali bo i ch psaki niechcaly jesc tej karmy wola zebrac ze stolu a potem jusz nic niechca innego :lol: problem dla wlascicela kto kogo wychowuje :lol: chocoarz zala sie ze jak jadly proplan to lepiej bylo teraz im troche choruja [ rozwodnienia ,kupki z krwia ]itp...!!!??moze znace jakies karmy tansze choc trocheo 40zl noi czy warto zmienac ???? : i kiedy mozna zmienic karme na karme dla doroslych psakow ,noi do kiedy powinien jesc karmedla szczeniakow? slyszalem ze do 18 mies.. ponoc lepiej dla psa -poradzce prosze ???!!!!

Link to comment
Share on other sites

a nie mógl byś gotować swojemu psu to wcale nie wychodzi drożej niż ta karma którą podajesz wystarczy czasami ugotować makaraon i np. zalać go zupką z obiadu piesek wcina i na pewno nie ma kłopotu z trawieniem, karmy suche szczególnie te gorsze mogą zrobić więcej złego niż dobrego dlatego przestrzegam. Mi też się nie przelewa i kombinuję kupuję łapki kurze gotuję z nich rosołek, którym polewam makaron,dodaję dużo jarzyn które są bardzo tanie, kupuję szyjki drobiowe,serca, porcje rosołowe. naprawde namawiam cię do podawania jedzenia gotowanego pies szybko się przyzwyczai i nie będziesz miał problemów. AHA tylko kości z kurczaka nie podawaj.Służe pomocą. Pozdrawiam. :o

Link to comment
Share on other sites

No i nie wiem czy ten temat nie powinien być w dziale żywienia :wink:Tam znajdziesz wiele takich podobnych topików. Chociaż wiem,że jak chodzi o nasze boksie to ja też wolę tutaj nieraz coś napisać.Nawet był jakiś czas temu temat podobny.Chyba"ile kosztuje wyżywienie boksia"czy coś w tym stylu.Zjedz niżej i poczytaj.Może tam znajdziesz odpowiedż!

Link to comment
Share on other sites

dbsst, gdzie ty nutrie kupujesz ?? :lol: :lol: :wink: ....no chyba ze gdzies zlapiesz :lol:

dobra :oops: nutra a jak sie odmienia? jakby sie chcialo odmienic.

ja GOTUJE swojemu psu (prosze czytajcie uwazniej :-? )

a sucha podaje od niedawna czy raczej zaczynam podawac, wiem ze ta pasuje mojemu psu a ze czasem musze gotowane zastapic no coz tak bywa.......

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze gotowam dwa posilki dla Dino.

Mieso wolowina i watrobki. Czasem suchy karma na lepszego jakosci. I tez chappi.

Z ryz i makaron. Mozna serek waniliowy czyli Danone dino uwielba, a inne firma nie daje, bo nie lubil. Jajeniczna. Kurczak bez kosci.

I jeszcze ser twarozki.Rzadko wielkii kosc surowy wolowina.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

co gotuję:ryż,kurczak,marchewa.pietruszka,czasem kawałek selera.Szatkuję,mieszam,porcjuję, zamrażam.Za 1 razem gotuję na 7 dni.Sunia i tak ma wiatry (głównie bezzapachowe :lol: ) ale niekoniecznie od żarcia.Kto wie co żre jak na nią nie patrzę na dworze).Serek biały plus żółtko.(2 żółtka na tydz).Można dać płatki kukurydziane zalane rosołkiem.Kocha też serki waniliowe homogenizowane danona. Jako deser czasem banan.Musiałabym ją zapytać co jeszcze je jak nie patrze :lol: .Wychodzi to nie drogo nie tanio ale wytrzymuje finansowo :evilbat: (cienko).Mój śp pies kochał wodzionke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...