Jump to content
Dogomania

Zielony Kwadrat na szybie-znam drogę na wystawę


bodzia78

Recommended Posts

Witam,

myślę, że świetnym rozwiązaniem dla Was byłaby "naklejka" na folii magnetycznej.
Przykleja się ją (przyczepia jak magnes) na karoserię i po użyciu można spokojnie zdjąć bez żadnego szwanku dla auta.

Czasem się jednak może zdarzyć, że ktoś kto jednego dnia szukał drogi, innego może poprowadzić innych - wtedy przydałaby mu się łatwa zmiana naklejki ;)

A co w przypadku gdy w zwykły dzień będziecie jechać do pracy, czy sklepu i ktoś zacznie za wami jechać przekonany o tym, że jedziecie na wystawę?

Ze zwykłą naklejką wożoną na stałe możecie niechcący wprowadzić kogoś w błąd ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Yanni']Jest nowe forum poświęcone tylko wystawom i przejazdom.może tam się zbierze jakaś ekipa stała co ciągle jeżdzi?

[URL]http://www.wystawypsowrasowych**********/[/URL][/quote]


dogo cenzuruje linki - mozesz wpisać adres oddzielając go po kropkach spacją? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Też uważam, że to super pomysł. Ja już nie raz przez roboty drogowe, korki czy właśnie przez nawigacje, ktora poprowadziła mnie w jakieś chaszcze, spóźniałam się na wystawy, o nerwach nie wspomne. To by bardzo pomoglo i mysle, ze by tak jakby zintegrowało ludzi ;)
Myślę, ze najlepsze by były na przyssawki za szybe.
Ja zglaszam sie na obie wersje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 7 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...