Jump to content
Dogomania

BOXA, SHIVA, KOT i PRZYJACIELE


Małgośka z Boksą

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT][LEFT][FONT=Arial]:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:[/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial]To właśnie tego wieczoru,
gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze,
przy stołach są miejsca dla obcych,
bo nikt być samotny nie może.[/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial]To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,
w serca złamane i smutne
po cichu wstępuje otucha.[/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial]To właśnie tego wieczoru
zło ze wstydu umiera,
widząc, jak silna i piękna
jest Miłość, gdy pięści rozwiera.[/FONT][/LEFT]
[LEFT][FONT=Arial]To właśnie tego wieczoru,
od bardzo wielu wieków,
pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku[/FONT][/LEFT][/LEFT]
:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:


Wszystkiego najlepszego

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][I]By Wam wszystko pasowało,[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][I]by kłopotów było mało,[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][I]byście zawsze byli zdrowi,[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][I]by problemy były z głowy,[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][I]by się wiodło znakomicie,by wesołe było życie [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=seagreen][I]tego Wam życzę w Nowym Roku!!!:loveu:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie Kochani w Nowym Roku, co by się WAM poszczęściło :cool1::cool1::cool1:

Mnie nie było z powodu animozji zdrowotnych, ale mam nadzieję, że wybaczycie :oops::oops::oops:

Celem "odkupienia" załączam fotosy hihi :evil_lol:

Ktoś tu kogoś morduje :eviltong:

[IMG]http://img380.imageshack.us/img380/9495/godiaibociekwy9.jpg[/IMG]

Laaaa, lalala, tralalala :cool3:


[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6379/zbyyd7.jpg[/IMG]

Z serii LWY ;)
Kocica mojej koleżanki ewidentnie nie polubiła mojego LWA
[IMG]http://img380.imageshack.us/img380/6828/kocicakakidi3.jpg[/IMG]

Mimo iż Filip bardzo zabiegał o jej względy
[IMG]http://img380.imageshack.us/img380/8743/filzx0.jpg[/IMG]

Jeśli zdjęcia się powtarzają to sorki (moje niezorganizowanie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hejka:loveu: jak tam u Was co?? Jak swieta minely :diabloti:??[/quote]

Święta, święta i po świętach- ze względu na to, że jestem rekonwalescentką, to bardzo, bardzo spokojnie :diabloti::diabloti::diabloti:
I szczerze: czekamy na wiosnę- wtedy będę już chyba mogła z psem poszaleć w plenerze.

[B]A gdzie bawiliście w Sylwestra?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgośka z Boksą']Święta, święta i po świętach- ze względu na to, że jestem rekonwalescentką, to bardzo, bardzo spokojnie :diabloti::diabloti::diabloti:
I szczerze: czekamy na wiosnę- wtedy będę już chyba mogła z psem poszaleć w plenerze.

[B]A gdzie bawiliście w Sylwestra?[/B][/quote]
Nam tez w miare spokojnie ale obzarstwo bylo totalne:evil_lol:
Sylwester w domu z rodzinka, Sara petard sie nie bala bardziej naszego wojka:evil_lol:
Co do wiosny tez juz na nia czekam wystraczy mi zimy w tym roku:loveu:
PS dzis z Sara cwiczylysmy nowa sztuczke (dopiero 1 dzien) i stwierdzilam ze moja dzidzia jest dojsc niepojetna:oops: Jej tylko zarcie w glowie:diabloti: ALe spokojnie spokojnie nauczymy sie w koncu juz tyle rzeczy pojela(dosc prostych:evil_lol:) to i to KIEDYS zalapie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

a co to za sztuczka?

Apropo obżarstwa- moje suczydlo do sterylizacji i kilka miesięcy po trzeba było zmuszać wręcz do jedzenia- dochodziło do takich paranoi, że lataliśmy za nią z łyżeczką.
Dziś wygląda to tak, że wystarczy, że dziubię marchewkę (pfeee), to sucz stoi i faflokami ze śliny brudzi wszystko dookoła- na dłuższą metę jest to uciążliwe, szczególnie, jak przyjdą goście :diabloti::cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgośka z Boksą']a co to za sztuczka?

Apropo obżarstwa- moje suczydlo do sterylizacji i kilka miesięcy po trzeba było zmuszać wręcz do jedzenia- dochodziło do takich paranoi, że lataliśmy za nią z łyżeczką.
Dziś wygląda to tak, że wystarczy, że dziubię marchewkę (pfeee), to sucz stoi i faflokami ze śliny brudzi wszystko dookoła- na dłuższą metę jest to uciążliwe, szczególnie, jak przyjdą goście :diabloti::cool1:[/quote]
Goscie powiadasz:evil_lol: Nasza tez miala kiedys okres kompletnego nic niejedzenia ale byla wtedy chora:placz: Naszczescie wszystko znow jest jak bylo=pene obzrastwo + duze szalenstwo:diabloti:
Co do sztuczki probujemy cos w rodzaju krotkiego slalomu miedzy pacholkami:loveu: Sara narazie skapowala tyle ze trza za zarciem gonic:shake: Ale to dopiero 2 dzien cwiczen wiec spokojnie spokojnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgośka z Boksą']:cool1: Ha, ha, ha :cool1:
obie Panie macie jakieś motywy działania: pies kawałek przysmaka, Pańcia nadzieję, że ma bystrego psa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
pozdrawiam i życzę sukcesów uwieńczonych galeryjnymi zdjęciami :loveu:[/quote]
Ja juz te nadzieje stracilam:loveu: Sara zalicza sie raczej do grupy smakołykozjadaczy a nie bystrych:evil_lol: Ale dla niej to swietna zabawa gania za smakołykiem tak cudownie niezgrabnie to robi:loveu: A potem udaje ze nie wie o co chodzi w tej sztucce dopoki nie zobaczy cisteczka i nagle pamiec jej wraca:diabloti:Zdjecia wlasnie wstawim za 10min powinny byc;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...