Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']hmmm na tych wakacjach w hiszpani nie bylas a wczesniej lustra nie mialas wiec albo na lekcji hiszpanskiego :D:D
albo wzielas z neta fote ktos zrobil w Hiszpani :p

wiem lub to jest ślina sary po zabawie z Basterem :p[/QUOTE]
No dobra chyba nikt nie zgadnie :diabloti: Zrobiłam zdjęcie plakatowi chyba z La Palmy :evil_lol: No ale trzeba przyznać, że wygląda jakbym to robiła na plaży czy cuś :evil_lol:


Ale brawo Pundzia, ostatnia odpowiedź mnie powaliła :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']No dobra chyba nikt nie zgadnie :diabloti: Zrobiłam zdjęcie plakatowi chyba z La Palmy :evil_lol: No ale trzeba przyznać, że wygląda jakbym to robiła na plaży czy cuś :evil_lol:


Ale brawo Pundzia, ostatnia odpowiedź mnie powaliła :roflt:[/QUOTE]

wiedzialam ze to plakat tylko nie mowilam haha !! :evil_lol::evil_lol:

chociaz przyznam szczerze ze z tym wariantem z Sary ślina sie poważnie zastanawiałam :evil_lol::evil_lol:
:evil_lol::evil_lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ten tydzień zapowiada się okropnie, tzn. dużo, dużo nauki :shake: Naszczęście jego koniec tzn. weekend zapowiada się obiecująco :diabloti:

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/DSC_0674_E.jpg[/IMG]

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/DSC_0758.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Mi już działają subskurpcje, ale wcześniej też błąd.
Denerwuje mnie to nowe dogo. Nie mogę się przyzwyczaić..

A zdjęcia? Śliczne :bigcool:[/QUOTE]
Mi też już wszystko działa jak należy, choć na początku drażniło mnie rozmieszczenie niektórych "skrótów". Ogólnie rzecz biorąc dogo wygląda teraz dużo ładniej, to chyba kwestia przyzwyczajenia :lol: Jest mi jeszcze trochę łyso i obco, ale damy radę :diabloti:


Dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ ja zawsze mam takie szczęście, że trafiam na bezdomne zwierzaki dziś wracając ze schroniska znalazłam przy chodniku idącego w liściach zółwia wodnego, obecnie jest na "DT" u kolegi który sam na 2 żółwie ale do wtorku muszę go od niego odebrać. Żółw jest śliczny, średniej wielkości i nie wiem zupełnie co z nim zrobić =(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ponieważ ja zawsze mam takie szczęście, że trafiam na bezdomne zwierzaki dziś wracając ze schroniska znalazłam przy chodniku idącego w liściach zółwia wodnego, obecnie jest na "DT" u kolegi który sam na 2 żółwie ale do wtorku muszę go od niego odebrać. Żółw jest śliczny, średniej wielkości i nie wiem zupełnie co z nim zrobić =([/QUOTE]

Ja ogólnie lubię żółwie i róznego rodzaju stworzenia... ale nie mam warunków do trzymania tego maleństwa. Akwarium miałam lecz zostało zbite... no nie wiem. Popytam ludzi i zobaczymy co to będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Ja ogólnie lubię żółwie i róznego rodzaju stworzenia... ale nie mam warunków do trzymania tego maleństwa. Akwarium miałam lecz zostało zbite... no nie wiem. Popytam ludzi i zobaczymy co to będzie :)[/QUOTE]
Ok, będę wdzięczna jakbyś popytała :) Ja sama od jutra zaczynam ostre poszukiwania :)

Link to comment
Share on other sites

Sprawa z żółwiem już nieaktualna :) Kolega, który trzymał go (a w sumie ją, bo okazała się kobitką) na tymczasie postanowił zatrzymać ją sobie na zawsze :)

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/DSC_0939.jpg[/IMG]

[IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss110/Ludwisia/DSC_0926.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='groszek83']Żółwia wodnego znalazłaś na ulicy??:(
Beznadziejni ci ludzie coraz bardziej:([/QUOTE]
Dokładnie :( Mam nadzieję, że żółw nie został specjalnie wyrzucony ..
W każdym razie na szczęście żółw hałasował liśćmi kiedy szłam więc mogłam go zauważyć, równie dobrze mogłam pójść 2 stroną ulicy i nie wiadomo co by się z biedakiem stało, ale na szczęście już wszystko dobrze, mały mieszka z 2 innymi żółwiami i ma życie jak w Madrycie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...