Jump to content
Dogomania

Wszystkozjadacz - Sara! :D


Moniek193

Recommended Posts

[quote name='Kaya93']Sarcia jest codziennie oblizywana i to nie tylko przez Monike:diabloti:
a ten biedaczek :shake: on też tego potrzebuje :loveu:
takie słodkie całusy daje:lol: mniam:loveu:[/quote]
Hehehe:loveu:
[quote name='Kisses']Ten boksio jest cudny :loveu:
Tez bum bu buzi dała na miejscu Moniczkowej, rozumiem ją :diabloti:[/quote]
Dziękuje za zrozumienie:evil_lol: Ale oprzeć się nie mogłam, ja go kocham normalnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Onomato-Peja']No normalnie... położyłam łeb na skanerze i klikłam kopiuj :D

No u mnie w schronie był 1 boksio i jedna mix sunia :shake::placz:

Mów na to jak chcesz, ja wiem swoje :diabloti: Sarcia jest lizana ojj lizana :evil_lol:[/quote]
Bosh dziecko jakie Ty masz pomysły:evil_lol:
No taaa:diabloti:
[quote name='C&B']A czy jakikolwiek pies powinien być w schronie?:cool3:[/quote]
Pewnie, że żaden:shake:
Ale boksery mają charakter, który często bardzo się zmienia bez kontaktu z człowiekiem, do tego boksery łapią ciągle alergie, przeziębienia, nie radzą sobie tak jak inne psy, często chudną, przestają jeść:shake:

Bokser i schronisko to najgorsze połączenie:placz:
No ale tak jak mówisz, żaden psiak nie powinien być w schronisku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']
Pewnie, że żaden:shake:
Ale boksery mają charakter, który często bardzo się zmienia bez kontaktu z człowiekiem, do tego boksery łapią ciągle alergie, przeziębienia, nie radzą sobie tak jak inne psy, często chudną, przestają jeść:shake:

Bokser i schronisko to najgorsze połączenie:placz:
No ale tak jak mówisz, żaden psiak nie powinien być w schronisku![/quote]

Podobnie z pekińczykami... Ale u nich chodzi bardziej o zdrowie...:shake: Oczy, krótka kufa robią swoje...
Zresztą, dłuższy pobyt w schronie zmienia chyba każdego psa:placz:

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam Ci powiedzieć dobranoc jednakże to nie jest dobry pomysł bo wcześnie jest :siara:
A może Ci jednak powiem? A może później? :bigcool:
A może jednak.. powiem Ci rano dżem dobry! :loveu:

[SIZE="1"]A co do schroniska Spaniel też nie jest dobrym połączem i tu myślę, że tak jest w przypadku każdej rasy, a ja to szczególnie chartów nie widzę :-o Jednak żaden psiak nie zasługuje na to by siedzieć w klatce, przy budzie bądź w jakimś pomieszczeniu 'zasranym (tu w przypadku hodoFFFLi:roll:) Biedne pieseczki :-([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Podobnie z pekińczykami... Ale u nich chodzi bardziej o zdrowie...:shake: Oczy, krótka kufa robią swoje...
Zresztą, dłuższy pobyt w schronie zmienia chyba każdego psa:placz:[/quote]
Hmm.. nie siedzę, że tak powiem, w pekińczykach ale faktycznie krótka kufa, oczy itd. u nich to masakra na schroniskowe warunki:shake:
[quote name='Izuuus']Przyszłam Ci powiedzieć dobranoc jednakże to nie jest dobry pomysł bo wcześnie jest :siara:
A może Ci jednak powiem? A może później? :bigcool:
A może jednak.. powiem Ci rano dżem dobry! :loveu:

[SIZE=1]A co do schroniska Spaniel też nie jest dobrym połączem i tu myślę, że tak jest w przypadku każdej rasy, a ja to szczególnie chartów nie widzę :-o Jednak żaden psiak nie zasługuje na to by siedzieć w klatce, przy budzie bądź w jakimś pomieszczeniu 'zasranym (tu w przypadku hodoFFFLi:roll:) Biedne pieseczki :-([/SIZE][/quote]
Bosh Issska Twój post jest powalająco-niezrozumiały:evil_lol:

No spanielki to samo, przecież one wymagają tyle pielęgnacji, praktycznie codziennie:shake: U nas jest jeden spanielek, Duduś, no niestety zakudłaczony troszkę i do tego stał się agresywny:shake:Ale dziwić mu się? Skoro rozpieszczone spaniele mają skłonność do agresji, to co dopiero te po przejściach:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hmm.. nie siedzę, że tak powiem, w pekińczykach ale faktycznie krótka kufa, oczy itd. u nich to masakra na schroniskowe warunki:shake:
[/quote]

Ja mojej muszę przemywać oczka płatkiem higienicznym z przegotowaną wodą, patrzeć czy nosek jest czyściutki :evil_lol: a te małe bidy w schronisku?:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hmm.. nie siedzę, że tak powiem, w pekińczykach ale faktycznie krótka kufa, oczy itd. u nich to masakra na schroniskowe warunki:shake:

Bosh Issska Twój post jest powalająco-niezrozumiały:evil_lol:

No spanielki to samo, przecież one wymagają tyle pielęgnacji, praktycznie codziennie:shake: U nas jest jeden spanielek, Duduś, no niestety zakudłaczony troszkę i do tego stał się agresywny:shake:Ale dziwić mu się? Skoro rozpieszczone spaniele mają skłonność do agresji, to co dopiero te po przejściach:placz:[/QUOTE]

o nie nie nie moja droga Dudek agresywny ?:cool1:masz na to namacalne dowody :mad::p tak sie sklada ze jak lazilam po celie i dereszke byl razem z nimi dudek i był bardzo dla mnie wyrozumiały nie byl agresywny rzucal sie na mnie zeby go glaskac wiec jezeli chodzi o agresywnosc to chyba to skakanie żeby tylko chieć sie pogłaskać :diabloti::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Bosh Issska Twój post jest powalająco-niezrozumiały:evil_lol:

No spanielki to samo, przecież one wymagają tyle pielęgnacji, praktycznie codziennie:shake: U nas jest jeden spanielek, Duduś, no niestety zakudłaczony troszkę i do tego stał się agresywny:shake:Ale dziwić mu się? Skoro rozpieszczone spaniele mają skłonność do agresji, to co dopiero te po przejściach:placz:[/QUOTE]

Widziałam spanielki schroniskowe i te oczy mówiące 'Już dłużej tu nie wytrzymam zabierz mnei stąd:-(' mnie przerażały :shake: Ale i tak myślę, że dla każdego psiaka pobyt w schronisku to coś okropnego :shake: I pomyśleć, że niektóre nie dość, że sie tam rodzą to jeszcze umierają :-( A psy które są brane jako szczeniaki? Pies podrośnie i na ulice.. później znów schron i czasem też już z niego nie wyjdzie. :shake: Ludzie są okropni! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']o nie nie nie moja droga Dudek agresywny ?:cool1:masz na to namacalne dowody :mad::p tak sie sklada ze jak lazilam po celie i dereszke byl razem z nimi dudek i był bardzo dla mnie wyrozumiały nie byl agresywny rzucal sie na mnie zeby go glaskac wiec jezeli chodzi o agresywnosc to chyba to skakanie żeby tylko chieć sie pogłaskać :diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote]
:cool1: To że Duduś już dawno byłby w domku gdyby tylko zaraz po przyjeździe nie rozgonił wszytskich po kątach chyba o czymś świadczy:cool1:

Wiem, że Dudek na wybiegu czy w boksie nie jest agresywny, ale z tego co wiem to już nie pierwszy raz tak zrobił i nie ja to wymyśliłam, ale Ewa z Mati opowiadały:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Ja mojej muszę przemywać oczka płatkiem higienicznym z przegotowaną wodą, patrzeć czy nosek jest czyściutki :evil_lol: a te małe bidy w schronisku?:placz:[/quote]
Hehe, dobrze ma tam u Cie:evil_lol:
Ja Sarze codziennie oczka zapuszczam kropelkami:roll: Wycieram śpiochy, nosek nacieram:evil_lol:

Ehhh....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']:cool1: To że Duduś już dawno byłby w domku gdyby tylko zaraz po przyjeździe nie rozgonił wszytskich po kątach chyba o czymś świadczy:cool1:

Wiem, że Dudek na wybiegu czy w boksie nie jest agresywny, ale z tego co wiem to już nie pierwszy raz tak zrobił i nie ja to wymyśliłam, ale Ewa z Mati opowiadały:cool1:[/QUOTE]

a tam rozgonil :evil_lol::evil_lol: po prostu poczul sie chwilke jak pan i chcial przez moment zwladnac rodzina a oni to wzieli na powaznie i oddali do schroniska :shake::lol::lol::evil_lol: trzeba czasami zaokrąglać moja droga :p



a i co z Sarci łapcią ??;>:p

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam że żaden pies nie zasługuje na bycie w schronie... I nie ważne jaka rasa, każdy pies czuje się tam źle :-(

Dlatego postanowiłam sobie, że w przyszłości, o ile mi warunki na to pozwolą wezmę psiaka ze schroniska :loveu: I będą dwa Lakusie :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']a tam rozgonil :evil_lol::evil_lol: po prostu poczul sie chwilke jak pan i chcial przez moment zwladnac rodzina a oni to wzieli na powaznie i oddali do schroniska :shake::lol::lol::evil_lol: trzeba czasami zaokrąglać moja droga :p



a i co z Sarci łapcią ??;>:p[/quote]
Ekhmm...no nie wiem warczał, szczekał to się ludzie wystraszyli:cool1:
Zaokrąglać ?? :hmmmm:

Już prawie dobrze, ale w tych chaszczach złapała pchły:-o Dobrze, że miałam Frontline! No bo jak nie tam to nie wiem, a wyczesałam jej jedną i się drapała, więc gdzie by jeszcze mogła złapać, raczej nie na ogrodzie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Ja też uważam że żaden pies nie zasługuje na bycie w schronie... I nie ważne jaka rasa, każdy pies czuje się tam źle :-(

Dlatego postanowiłam sobie, że w przyszłości, o ile mi warunki na to pozwolą wezmę psiaka ze schroniska :loveu: I będą dwa Lakusie :grins:[/quote]
No :placz:
Ale te rasowce mają przechlapane:shake:

A bierz:loveu: Fajnie będzie, chociaż u nas w schronie nigdy yorka nie było oO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']
A bierz:loveu: Fajnie będzie, chociaż u nas w schronie nigdy yorka nie było oO[/quote]

Bo yorki to chodliwa rasa, lepiej opłaca się sprzedać za parę stów, niż oddać do schroniska :cool1:
Ale teraz bym chciała jakiegoś innego, takiego zwykłego kundelka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No tak, żaden pies nie zasługuje na pobyt w schronisku, żaden kot, ŻADNE ZWIERZĘ. Są psy które znoszą to lepiej i psy które znoszą to gorzej, ale nie ma psów, którym z tym dobrze ...

Pomijając chęć bycia z człowiekiem, zabiegi pielęgnacyjne itp. to psy krótkowłose mają gorzej niż te średnio długowłose, a z kolei długowłose również mają nieprzyjemnie, bo są poobklejane gównem i błotem... :shake:

Nie wiem, czy gorzej, czy bokser, czy spaniel w schronie ...
Na zdjęciu był bokser, jakby był spaniel napisałabym o spanielu, jakby był kundel napisałabym o kundlu ;) Sama nie mogę się doczekać aż mi 15 lat stuknie i w końcu pójdę na wolontariat.

Ahh... smutne tu tematy są :-(

Może fot więcej.. ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Wg. mnie to niesprawiedliwe, że yorki są tak wychwytywane, sprzedawane albo oddawane wszędzie, byle nie do schronu. Bez obrazy oczywiście ale dużo psów ma owiele więcej uroku w sobie, a too yorków w schronisku się nie widuje :shake: :eviltong:

Ale dla tych małych szczurków to w sumie dobrze. :eviltong:
Chociaż one mają tego 'farta'.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ekhmm...no nie wiem warczał, szczekał to się ludzie wystraszyli:cool1:
Zaokrąglać ?? :hmmmm:

Już prawie dobrze, ale w tych chaszczach złapała pchły:-o Dobrze, że miałam Frontline! No bo jak nie tam to nie wiem, a wyczesałam jej jedną i się drapała, więc gdzie by jeszcze mogła złapać, raczej nie na ogrodzie:shake:[/QUOTE]

a tam wystraszyli od razu , po prostu chciał sie bawić to jeszcze dziecko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


pchły :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Widziałam spanielki schroniskowe i te oczy mówiące 'Już dłużej tu nie wytrzymam zabierz mnei stąd:-(' mnie przerażały :shake: Ale i tak myślę, że dla każdego psiaka pobyt w schronisku to coś okropnego :shake: I pomyśleć, że niektóre nie dość, że sie tam rodzą to jeszcze umierają :-( A psy które są brane jako szczeniaki? Pies podrośnie i na ulice.. później znów schron i czasem też już z niego nie wyjdzie. :shake: Ludzie są okropni! :angryy:[/quote]
Ehhh... ja widzę na codzień jak w wielu oczkach gaśnie po mału nadzieja:-(Te wszytskie bannerki na dogo, wątki, psiaki w schroniskach:shake:

Mamy psiaka, który trafił do schronu jako szczeniak i do tej pory, jako staruszek z niego nie wyszedł:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Ehhh... ja widzę na codzień jak w wielu oczkach gaśnie po mału nadzieja:-(Te wszytskie bannerki na dogo, wątki, psiaki w schroniskach:shake:

Mamy psiaka, który trafił do schronu jako szczeniak i do tej pory, jako staruszek z niego nie wyszedł:-([/QUOTE]

nawet 3 takie psiaki :cool1: tyle że Burka była na poczatku w innym schronie a tak to jeszcze Fifka i Łatka ehhh :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']a tam wystraszyli od razu , po prostu chciał sie bawić to jeszcze dziecko :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


pchły :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]
Oj Paulina, Paulina:evil_lol:

No pchły:-o Sama się zdziwiłam, ale jak tam tyle psów łazi to wiesz:cool1:
[quote name='Izuuus']Wg. mnie to niesprawiedliwe, że yorki są tak wychwytywane, sprzedawane albo oddawane wszędzie, byle nie do schronu. Bez obrazy oczywiście ale dużo psów ma owiele więcej uroku w sobie, a too yorków w schronisku się nie widuje :shake: :eviltong:

Ale dla tych małych szczurków to w sumie dobrze. :eviltong:
Chociaż one mają tego 'farta'.[/quote]
Za to yorki są najbardziej opłacalne dla pseudo:shake: Zawsze się sprzedadzą:shake: Porażka:shake:
[quote name='Onomato-Peja']No tak, żaden pies nie zasługuje na pobyt w schronisku, żaden kot, ŻADNE ZWIERZĘ. Są psy które znoszą to lepiej i psy które znoszą to gorzej, ale nie ma psów, którym z tym dobrze ...

Pomijając chęć bycia z człowiekiem, zabiegi pielęgnacyjne itp. to psy krótkowłose mają gorzej niż te średnio długowłose, a z kolei długowłose również mają nieprzyjemnie, bo są poobklejane gównem i błotem... :shake:

Nie wiem, czy gorzej, czy bokser, czy spaniel w schronie ...
Na zdjęciu był bokser, jakby był spaniel napisałabym o spanielu, jakby był kundel napisałabym o kundlu ;) Sama nie mogę się doczekać aż mi 15 lat stuknie i w końcu pójdę na wolontariat.

Ahh... smutne tu tematy są :-(

Może fot więcej.. ? :razz:[/quote]
No smutne:shake:
Nie mam fot:evil_lol: Są u Bombka :loveu:
[quote name='Karolina&Lucky']Bo yorki to chodliwa rasa, lepiej opłaca się sprzedać za parę stów, niż oddać do schroniska :cool1:
Ale teraz bym chciała jakiegoś innego, takiego zwykłego kundelka :loveu:[/quote]
Kundelek:loveu: Fajowsko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...