Jump to content
Dogomania

Jakie miekkie dyski?


Od-Nowa

Recommended Posts

też chciałabym kupić suni dysk. sprawa ma się tak,ze mamy już jeden (ten competition) ale wyraźnie był dla niej za twardy. po kilku kontaktach z pyskiem bardzo się zniechęciła.
Ostatnio na spacerze znalazła tą okrągłą część paletki pink-pongowej. ogumowaną itd, bez ręczki. no i przyniosła,żeby jej rzucać (bo jest maniakiem aportowania ;) ) i zaczęło się szaleństwo! już tylko ta nieszczęsna paletka. dlatego chciałabym jakiś miększy. miałam kiedyś taki w ręku i można go było zwinąć w rulon nawet. czy możecie polecić jakiś dysk dla nas??
sunia za kilka dni skończy rok.

po kilku paletkowych próbach skacze i robi szczupaka :lol: może założymy nową dyscypline:razz:

Link to comment
Share on other sites

Skoro Competition byl za twardy, kup Hyperflite SofFlite :) Nawet moj delikatny pudelek je "łapie" [bo łapanie to za dużo powiedziane, stara się :)].

Jakiej wielkosci jest Twoj pies? Bo np. Jawsy tez sa dosyc miekkie, ale ciezkie. Za to atają, czego o Softach nie mona powiedziec...

Ewentualnie mozesz kuic takie gumowe frisbee jakich pelno w zoologach i na Allegro... ale imho sa podobnej twardosci jak softy.

Link to comment
Share on other sites

o dziekuję za odpowiedzi ;)
a gdzie można kupić dyski Trixie? i czy też mają ileś rodzajów??

mój pies ma ok 57 cm w kłębie;)

co do latania.... to my będziemy parkowymi maniakami nie zawodowymi . Chyba że różnica jest tak wyraźna no to rzeczywiście warto.
wstępnie po przeglądaniu stron, pomyślałam o tym większym Hyperflite soft...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Od-Nowa']o dziekuję za odpowiedzi ;)
a gdzie można kupić dyski Trixie? i czy też mają ileś rodzajów??

mój pies ma ok 57 cm w kłębie;)

co do latania.... to my będziemy parkowymi maniakami nie zawodowymi . Chyba że różnica jest tak wyraźna no to rzeczywiście warto.
wstępnie po przeglądaniu stron, pomyślałam o tym większym Hyperflite soft...[/quote]

Temat stary ale może komuś się ta informacja przyda :
Trixie można kupić w większości sklepów zoologicznych u nas są w granicach 20 zł wielkości są 2 duża o średnicy 22 cm i mniejszy o średnicy 18 cm. Ja polecam są delikatne i bardzo wytrzymałe.
Moja sunia jeszcze nie potrafi dobrze złapać :lol: często bardzo śmiesznie to wygląda :lol: ale są naprawdę delikatne więc nie boje się że zrobi sobie krzywdę :p

Bardzo podobne (a wręcz identyczne) ma w swojej ofercie ferplast.
Znalazłam też konga za 43 zł
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Od-Nowa']o dziekuję za odpowiedzi ;)
a gdzie można kupić dyski Trixie? i czy też mają ileś rodzajów??..[/quote]

Kupisz w [URL="http://www.zoo-sklep.pl"]www.zoo-sklep.pl[/URL]
Link bezpośredni: [url=http://zoo-sklep.pl/index.php?k292,aporty]ZOO-SKLEP.pl Tani sklep zoologiczny :: APORTY[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...