Jump to content
Dogomania

Huraaa !!! Berta Ma Dom !!!!


Magd@

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ponieważ koty są na podwórku sunia jest w kojcu z którego za wszelką cene próbuje wyjść :cool3: mam nadzieję , że nocminie spokojnie i Berta się do niego przyzwyczai . Kojec jej nie krępuje ma wymiary 6 m na 4 m i buda dzieło mojego ojca z podwójna ocieploną podłogą i ścianami i podnoszonym dachem. Dostałam sporo przyborów kosmetycznych od Pana Bertusi :lol: Od jutra zaczniemy się lepiej poznawać i zajmniemy się " toaletą " wyczeszemy się i wygłaszczemy :cool3: Bertusia zjadła obfitą kolacyjkę bo i suche chrupki i indorka z kluchami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłyśmy ze spacerku Bertusia to cud , miód i orzeszki :loveu: trochę ciągnie na smyczy ale to zrozumiałe po prostu odwykła ale jak sobie gadamy to bardzo się cieszy i wygląda niesamowicie bo cała pupcia się rusza :lol: moje wszystkie psy miały ogony stąd ten niecodzienny widok dla mnie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Berta miała na sobie szeroką czarną obrożę więc zamieniłam na węższą czerwoną bo uznałam , że jest bardziej kobieca :razz: mój kundel ma nastawienie erotyczne i nie zraża go fakt , że przechodzi jej pod brzuchem zboczeniec jeden :eviltong: Berta super się bawi z psami jest proludzkim psiakiem ale nienawidzi kotów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

człowiek uczy się całe życie i tak ja stara owczarkara zaczynam przekonywać się do rottków ;) Bertuś już nie ciągnie na smyczy trzyma się lewej nogi a na spacerze nie zaczepia ludzi ani małych ubootów , które ją obszczekują :multi: Dzieci traktuje z pobłażliwością i pozwala się głaskać bez problemu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...