Jump to content
Dogomania

Spis hodowli bullterierów standardowych + adresy www


tufi

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z wielką przyjemnością dodaję kolejną, swoją, właśnie reaktywowaną hodowlę. To hodowla "Commander" z Radomia.

Dziękuję Ci Agato !!! Dziękuję Ci piękna, wspaniała Tullo !!!

Piotr

A co to za hodowla? Ma jakies www? Gdzie można zobaczyć szczenięta i rzekomo piękną i wspaniałą Tulle?

Link to comment
Share on other sites

Już spieszę z wyjaśnieniem - hodowla "Commander" powstała w 1989 roku na bazie podwarszawskich Ithilienów. Mieści się w Radomiu. O stronce www dopiero sobie myślę, mały berbeć- moja mała biała Tfu Tfu - ma dopiero 4,5 miesiąca. Tulla to oczywiście Napier Chocolate Chip, która po udanym mariażu w samym sercu Anglii, powiła - za zgodą i przyczynkiem Cwmdulais Flash Harry'ego - 7 pięknych bullbullątek z moim berbeciem (berbećką ?) na czele.

Pozdrawiam wszystkich bullomaniaków i wszystkie psiaki typu bull !!!

Link to comment
Share on other sites

Widzalam te szczeniaczki dosc czesto, chyba jako jedna z niewielu. Obserwowalam jak sie rozwijaly. Bardzo fajne. Pewnie bedziemy spotykac sie na wystawach dosc czesto. Jestem wlascicielka psa EX SE NATUS SOPRANO Jedi.

Pzdr

W zasadzie tez powinnam dodac do listy swoj przydomek, ktory wreszcze sie uaktywni w najblizszym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza moja suka nie dala potomstwa, CLEMENTINE Proton. Druga, FAIR LADY Opalplast, niestety odeszła, ciężka choroba nerek. Teraz jest pies, ale napewno pojawi się w najbliższym czasie suka, a jaka? Jeszcze nie wiem. A przydomek istnieje od 1996 roku, tyle że nie dane było mi mieć jak do tej pory szczeniąt.

Link to comment
Share on other sites

Widzę fair, że bardzo dobrze znasz moją małą tfu tfu vel białą złośnicę vel Jessy - tak właśnie jest nazywana w domu. To na cześć astki Astanii, która szczególnie wpadła mi w oko, choć wszystkie jej asty są piękne. A może masz fotki mojej dziewczyny z okresu, gdy ją odwiedzałaś ?

Nie byłbym sobą, gdybym w tym miejscu nie podziękował Astanii i jej mężowi Jarkowi za wszelką okazaną mi pomoc i opiekę nad złośnicą dziękuję WAM bardzo !!!

Ty też masz piękne zwierzę ! :P Gratuluję mu sukcesów i życzę więcej ! Na pewno też nie raz i nie dwa spotkamy się na wystawach ! Ja je po prostu kocham !

Link to comment
Share on other sites

No i doszlismy do liczby.... 105 hodowli! :o Jeszcze na pewno o kilku/kulkunastu nie wiemy, ale jak na tak "niepopularna" i rzadka rase, to sporo tego.

Jestem tez ciekawa, ktora z hodowli byla pierwsza zarejestrowana, w ktorej byl pierwszy miot bulli w Polsce, ktora miala najwiecej miotow, ktora doczekala sie najwiekszej liczby championow...

Ale to po kolei :)

Link to comment
Share on other sites

Jedi - wyslij mi prosze :)

Z Ręki Anioła, Z Ręki Diabła, Mocarny Kulfon
- to tez nazwy hodowli, tak?
UTAURUS
- to jest hodowla Taurus i Utaurus? Czy to jakas literowka?

Przegladajac ksiegi gosci roznych polskich hodowli tez doszukalam sie kilku hodowli :)

Rafalski - w sumie linki sa w linkowni, ale bez sensu by bylo takie skakanie, wiec sie postaramy :)

Chcialabym tez dopisac miasto/rejon, z jakiego jest/byla hodowla - dla ulatwienia poszukiwan :)

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z lokalizacją hodowli jest naprawdę bardzo dobry.

Jeśli zaś chodzi o hodowlę UTAURUS, to jest to hodowla odrębna. Żył kiedyś taki fajny pies z tej hodowli w Łomiankach pod Wawą. Ale długo nic o tej hodowli nie słyszałem, więc wydaje mi się, że raczej już nie istnieje lub zawiesiła swoją działalność.

Link to comment
Share on other sites

Dan Ci wszystkie, które znalazłam w częstchowie, tylko przyjdź do mnie i mogę mieć obłęd w oku bo na wystawie jestem w amoku. W Itilienie był Boss Utaurus (hodowla z Częsochowy) dał bardzo ładnego syna z Izadorą Timar Oryginał Timar. Te mocarne kulfony i z tej lub innej ręki to też nazwy hodowli z wa-wa i to stosunkowo świerze. Może poza Z ręki diabła ja się orientuje to tylko jeden miot z moim Obim pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...