Jump to content
Dogomania

Kupno psa z rodowodem


Juszes

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zwykle szczeniąt jest więcej, jeszcze kilka miesięcy temu na portalach ogłoszeniowych było całkiem sporo ogłoszeń. Tak więc, takie moje szczęście chyba, że teraz jakoś niedużo szczeniorków.
Do Little Kings w dalszym ciągu się nie da dodzwonić :<

Link to comment
Share on other sites

Myślałam... ewentualnie o imporcie ze Szwajcarii, mam tam rodzinę, która mogłaby ewentualną hodowlę sprawdzić i niedługo wyjeżdża tam również moja siostra, albo też z tych krajów sąsiednich... ale nie wiadomo czy tam mają... Ale w niedziele idę na wystawę międzynarodową w Białym i ma być aż 14 przedstawicieli szpiców miniaturowych, więc może czegoś się dowiem ^^

Link to comment
Share on other sites

Ceny są naprawdę zróżnicowane i zależą zdecydowanie od rasy, linii, popularności w danym kraju itp. Takiej informacji musisz szukać u hodowców w PL, bo zapewne niektórzy mają kontakty z hodowlami zagranicznymi.
W mojej ukochanej rasie ceny są różnorodne [choć niekiedy porównywalne do tych w Polsce].

Link to comment
Share on other sites

Dominika, dzięki za info

Żadna z pań nie wysłała mi jeszcze zdjęć szczeniąt :/ Do hodowli Little Kings wciąż nie da się dodzwonić... Pocieszam się jeszcze, że na dniach w hodowli z Konstantynowa mają urodzić się szczeniorki, może z tego coś wyjdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Myślałam... ewentualnie o imporcie ze Szwajcarii, mam tam rodzinę, która mogłaby ewentualną hodowlę sprawdzić i niedługo wyjeżdża tam również moja siostra, albo też z tych krajów sąsiednich... ale nie wiadomo czy tam mają... Ale w niedziele idę na wystawę międzynarodową w Białym i ma być aż 14 przedstawicieli szpiców miniaturowych, więc może czegoś się dowiem ^^[/quote]

W Bialym beda wspaniale Pomeraniany z Rosji i bedziesz miala okazje zobaczyc wysokiej klassy Pieski.
Co do cen za Szczeniaczki zza Granicy,to nie sa one niestety porownywalne z Polskimi, popytaj sie na tej Wystawie,zebys wiedziala tak mniej wiecej z jaka Kwota musisz liczyc.
W Szwajcarii jest malo Hodowcow i bardzo ciezko zdobyc Szczeniaczka.

Magi

Link to comment
Share on other sites

Wystawa już jutro! Nie mogę się doczekać... Chyba zabiorę ze sobą tatę, który mówi po rosyjsku, to się jakoś będzie dało porozumieć z tymi wszystkimi hodowcami. Do hodowli Little Kings ciągle nie mogę się dodzwonić, nie wiem o co chodzi :/ Wciąż również nie dostałam zdjęć szczeniaków! :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes'] Wciąż również nie dostałam zdjęć szczeniaków! :/[/quote]
Juszes, jeśli chodzi o jedna z tych hodowli, to oni nie mają dostępu do internetu i prawdopodobnie zdjęcia poszły na płytce do kogoś, kto zobowiązał się przesłać.Ja bym zadzwoniła raz jeszcze i się przypomniała, ewentualnie zapytała czy poprawnie zapisali maila :)
Pozdrawiam!
Magda

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłam właśnie na alegratce zdjęcia szczeniaczków z hodowli, z którą się kontaktowałam, co oznacza, że ta Pani już korzystała z internetu, jednak wciąż nie odezwała się do mnie :< A druga pani to ja wiem, ona mnie uprzedziła, że zdjęcia są na komputerze znajomej i żeby się do niej odezwać. Wysłałam do ów znajomej meil z zapytaniem o fotki szczeniaków i również w dalszym ciągu brak odzewu :(

Link to comment
Share on other sites

NA wystawie cudownie! Świetnie było widzieć tyle pięknych psów w jednym miejscu! Nawiązałam również kontakt z kilkoma hodowcami, co nie powiem, było raczej trudnym zadaniem, gdyż większość mówiła po rosyjsku. Znalazłam jednak również 2 hodowców z Polski. I po tej wystawie właściwie bardziej przekonałam się do szpiców małych, na prawdę bardzo urocze pieski. Właściwie obecnie obie rasy podobają mi się tak samo, więc i szanse na szczeniaczka rosną, bo rozglądać będę się również za szpicem małym, nie tylko miniaturowymi.
Pani, która miała wysłać mi fotki jest użytkownikiem Dogomani! Dobrze, że skontaktowałyśmy się przez PW, bo okazało się, że wysyłała już zdjęcia szczeniąt... Które niestety nie doszły na moją pocztę ): I czekałabym, jak głupia denerwując sie, co się dzieje. Tak przynajmniej mam z Panią stały kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...