Jump to content
Dogomania

♥Amandzia♥


Klaudysiaczek

Recommended Posts

[quote name='Domka_Czika']To to ja wiem :) Przecież sama mam suczkę z długą sierścią :)
Wiesz dla babci to takiego , nad którym nie będzie trzeba dużo ,,pracować " co do sierści...
No i wybredny być nie może , bo ja mu od czasu , do czasu worek karmy przywożę , ale tak to z babci obiadu resztki , albo chleb moczony... Ale zazwyczaj dostaje karmę , bo kupuję wielki worek :)
A wysokość to taka średnia... Tylko nie wiem czy ten piesek w ogóle będzie , bo babcia mówi , ze na łańcuchu , bo warzywka i kiaty :( Albo kwiatki i warzywka ogrodzić jakąś siatką , tak , żeby pies się nie dostał , albo spa nie będzie , bo nei zgadzam sie na łancuch...[/quote]
Kurcze :-(.
A te kwiatki i warzywka można jakoś skutecznie ubezpieczyć chyba?
Czyli twoja babcia mieszka na posesji czy w bloku?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Domka_Czika']No eni był by w mieszakniu...Cały czas na podwórku[/QUOTE]

U mnie rodzice nie zgadzają się żeby pies JAKIKOLWIEK był w domu :shake:
Musi być na podwórku,jedynie na noc może do domu wejść do ganku :cool1:
A jak ich nie ma to wtedy śpi u mnie na łóżku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati16']U mnie rodzice nie zgadzają się żeby pies JAKIKOLWIEK był w domu :shake:
Musi być na podwórku,jedynie na noc może do domu wejść do ganku :cool1:
A jak ich nie ma to wtedy śpi u mnie na łóżku :diabloti:[/quote]

Ja to mogę tylko w mieszakniu psa trzymać , bo podwórka własnego nie posiadam :) Czika to śpi ze mną , ale jak już zasnę i zacznę ją z łóżka wypychać to idzie nafunfolona do koszyka ,a o 5 rano do moich rodziców przychodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domka_Czika']Ja to mogę tylko w mieszakniu psa trzymać , bo podwórka własnego nie posiadam :) Czika to śpi ze mną , ale jak już zasnę i zacznę ją z łóżka wypychać to idzie nafunfolona do koszyka ,a o 5 rano do moich rodziców przychodzi :)[/QUOTE]

Też chciałabym nie mieć podwórka,żeby Neska była cały czas w domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domka_Czika']No eni był by w mieszakniu...Cały czas na podwórku[/quote]
Aha... Ale jak będzie miał domek itp. to chyba nie jest tak źle? ;)

[quote name='Kati16']U mnie rodzice nie zgadzają się żeby pies JAKIKOLWIEK był w domu :shake:
Musi być na podwórku,jedynie na noc może do domu wejść do ganku :cool1:
A jak ich nie ma to wtedy śpi u mnie na łóżku :diabloti:[/quote]
No widzisz, trzeba korzystać, jak rodziców nie ma :diabloti:.

[quote name='Domka_Czika']Ja to mogę tylko w mieszakniu psa trzymać , bo podwórka własnego nie posiadam :) Czika to śpi ze mną , ale jak już zasnę i zacznę ją z łóżka wypychać to idzie nafunfolona do koszyka ,a o 5 rano do moich rodziców przychodzi :)[/quote]
Ja także nie posiadam własnego podwórka i się z tego cieszę :evil_lol:.

[quote name='Kati16']Też chciałabym nie mieć podwórka,żeby Neska była cały czas w domu :roll:[/quote]
Ja szczerze napiszę, że bym się przeziębiła, jak mój pies byłby na podwórku... :roll: Ciągle tylko do niego :-D.

A tak w ogóle to Hello :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jbk']Ja w bloku mieszkam, ale nawet jakbym miała podwórko, to psy mieszkałyby w domu :) w końcu psu też się łóżko należy :)[/quote]
Ja też mam taki podgląd na tą sprawę... :evil_lol:

[quote name='Basia i Barni'][URL]http://img384.imageshack.us/img384/1828/dsc00044rc8.jpg[/URL]
różowa pantera:diabloti:[/quote]
Heh, prawdziwy Scooby Doo w wersji 3D :diabloti:.

[quote name='Kati16']U mnie do 16 godziny nie ma rodziców w domu więc Neska sobie leży tutaj koło mnie przy biurku ;)[/quote]
Czyli już rodzice przyszli ?? :cool1:

[quote name='Domka_Czika']A u mnie Czika na biurku :) I swoją szanowną doopkę wkłada w monitor:evil_lol:[/quote]
Oj, to raczej nie chce, żebyś była na Dogomanii tylko grzecznie ją głaskała:cool3:.
[quote name='Kati16']Neska to by pół zajęła biurka :evil_lol:[/quote]
Albo i całe :-D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domka_Czika']Ona żabkę rzadko robi ... Jak jej się nudzi ( a na biurku to jest co robić xD ) , albo jak jest jej gorąco to się kładzie na płytkach na żabkę więc nie prosto mi to sfocić xD[/quote]
Czyli musimy jednym słowem poczekać do następnego lata :razz:?
A co możne robić taki ''grzeczny'' psiak na biurku? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Swoimi zacnymi łapeczkami spychać wszystko i wszystkich:diabloti: No i oczywiście się wiercić :) U mnie w galerii gdzieś jest zdjęcie Cziki na biurku :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102815&highlight=czika&page=22[/url] - tu jest focia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...