Jump to content
Dogomania

Wilno CAC


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=5][B]Winterfrost´s EXCLUSIVE ZORKA [/B][/SIZE]

[SIZE=5][B][COLOR=red]Zw. ML, NJwR[/COLOR][/B] [/SIZE]


[SIZE=6][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:BOB :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]


[B]Ogromne gratulacje dla Piotra Iwonki i Zoreczki [/B]

[B]:multi::multi::multi::multi:Trzymam Kciukci za finaly :multi::multi::multi::multi:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][SIZE=5][B]Winterfrost´s EXCLUSIVE ZORKA [/B][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=red]Zw. ML, NJwR[/COLOR][/B] [/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=6][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:BOB :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][B]Ogromne gratulacje dla Piotra Iwonki i Zoreczki [/B][/CENTER]


[CENTER][B]:multi::multi::multi::multi:Trzymam Kciukci za finaly :multi::multi::multi::multi:[/B][/CENTER]
[/quote]

[CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Gratulacje!!![/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B]Zorka [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]:multi::multi:IV BEST IN SHOW JUNIOR:multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]:multi::multi:III BEST OF GROUP :multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=5][COLOR=#ff0000][SIZE=4]ogromne gratki[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B]Zorka [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]:multi::multi:IV BEST IN SHOW JUNIOR:multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]:multi::multi:III BEST OF GROUP :multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]



[CENTER][SIZE=5][COLOR=#ff0000][SIZE=4]ogromne gratki[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred][B][I]Bravo !!! [/I][/B][/COLOR][/FONT] :klacz:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][CENTER][SIZE=4][COLOR=darkorange][B]GRATULACJE!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=darkorange][B]Zorka szaleje :-)[/B][/COLOR][/SIZE]

:multi::multi::multi:[/CENTER]
[/quote]

No no Zorka piekna suczka - nie ma co sie czarować:loveu:
Piotrze Gratuluje z całego serca;):loveu:
Ale cóż mogłoby być troszke lepiej;)
To tak na podpuche...........:eviltong:
Ale jest dobrze......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wielkie , ogromniaste dzięki za gratki !!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial]... no cóż mogłoby być trochę lepiej , ale BISy rządzą się swoimi prawami . [/FONT]
[FONT=Arial]W każdym bądz razie z każdym kolejnym psem idzie nam coraz lepiej , więc liczymy , że z czwartym to sobie dopiero poszalejemy ;) .[/FONT]

[FONT=Arial]Na wystawie zauważyliśmy fajnego psiaka AMAROK SIBIRO AUKSAS ( Arktogea SWEETY - BLACK GALE Husky Team ) . Jeśli będzie trochę lepiej wystawiany to ma super przyszłość na ringu . Gratki dla hodowców . [/FONT]
[FONT=Arial]Danielu było również kilka fajnych psów z Waszej hodowli . Bardzo ładnie wyrosły i coraz trudniej z nimi wygrywać . [/FONT]

[FONT=Arial]W imiemiu Zorki wielkie dzięki wszystkim za doping na BISach . Zorka dostała chyba największe oklaski . Jeszcze raz dzięki ![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']... zobacz a do rankingu ( 7 najlepszych ) za słaby ! Ale się porobiło !

Jeszcze raz dzięki za gratki ![/quote]

Hmmm,
Piotrze a z kim masz problem wygrać w rankingu?????
Chyba Zorka jakby na to nie patrzeć to Top Juniorka roku podobnie jak mÓj Strongman-tak myśle:diabloti:
Aczkolwiek rok sie jeszcze nie skończył;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']Hmmm,
Piotrze a z kim masz problem wygrać w rankingu?????
Chyba Zorka jakby na to nie patrzeć to Top Juniorka roku podobnie jak mÓj Strongman-tak myśle:diabloti:
Aczkolwiek rok sie jeszcze nie skończył;)[/quote]
Gdyby mi zależało na wygraniu tego rankingu to rzeczywiście miałbym problem . W kraju w klasie młodzieży w tym roku występuje sporo pięknych młodych suczek . Jednym z nich wiedzie się lepiej innym gorzej , ale każda z nich zasługuje jeśli nie na zwycięztwo w tym rankingu , to przynajmniej na zajęcie w nim dobrego miejsca . Są to piękne młode suczki , pięknie przygotowane i wystawiane o doskonałej budowie i ruchu . Ja ze swej strony szczególnie kibicuję dwóm ONE IN A MILION Dwie Korony i SECRET STAR of Wolf Poiit ( wymienione w kolejności alfabetycznej ) . Jest jeszcze kilka młodych suczek za które mocno zaciskam kciuki
... a gdyby mi załeżało na wygraniu tego rankingu to lista tegorocznych wystaw byłaby trochę inna . Z pewnością kilka razy zagościłbym na wschodzie . Ale z ilością wystaw na których byłem ( chyba już nie długo będzie 100 ) zmienia się też moje spojrzenie na pewne sprawy . Pewne rzeczy tracą na warości inne zyskują . Być może nie którzy dostrzegają te moje kynologiczne przemiany i stąd się biora osoby mi życzliwe .
.... bo na adwokatów to mnie nie stać .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...