Jump to content
Dogomania

Tobi- Winnie The Puff Resuruss


Tobi&Wera

Recommended Posts

[quote name='psyja']Asiu piesek superowy ale dla mnie to ogolony Tobi hihihi :D[/QUOTE]

Bo to jest Tobi w nowej odłonie hi hi, żartowała o nowym nabytku ale czujemy się tak jak byłby nowy bo Tobi pokazał swoje kolejne oblicze. Jako nie dokońca hl zachowuje sie jak hl a nie jak pp

śpi pod kołderka, wiecej sie przytula jest bardziej zywiołowy jak nie Tobi i jest jeszcze bardziej kochany, zmian ma byc dla poprawy włosa ale zobaczymy czy jeszcze wrócimy na ring

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='psyja']bardzo fajnie wygląda w nowej odsłonie:) nie dziwię się, pewnie też bym sie najpierw nie mogła przyzwyczaić do chłopca w wersji hl hihi ale musze przyznać że podoba mi się wygolony Tobiasz! jako pierwszy wygolony pp[/QUOTE]

A dziekujemy jeszcze musimy dopracowac golonko ale to po egzaminie PT który mamy za tydzień bo mi niestety golarka włosa Tobcia nie bierze a nozyczkamu to tu i tam jest troszke nie równo hi hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polari']Cudo! :loveu: A jaki kolorek ładny ma. :loveu::loveu::loveu: A mogę się dowiedzieć co oznacza skrót HL? Bo PP to wiem a HL? I jeszcze raz zadam pytanie: Jak go nazwiesz? :cool3:[/QUOTE]

To jest Tobi nasz pp czyli długowłosy tylko obciety, skrot HL oznacza nagi grzywacz, obejrzyj kilka foteczek wstecz to go od razu poznasz z reszta na naszym banerku jet jako pierwszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Pięknie teraz wygląda. :)
A mi coś tu nie pasowało...Od razu na bazie szukałam pana TSUNAMI....
A po zdjęciach w kolorach od razu dostrzegłam Tobiaszka. ;)[/QUOTE]


Hi hi dziekujemy, Lucuś coraz bardziej przypomina mi Koleczka jak był mały sliczny z niego piesek rosnie a jak uszki stoja juz bo my kleilismy Kolowi do 11 miesiaca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna Karasiewicz']Hi hi dziekujemy, Lucuś coraz bardziej przypomina mi Koleczka jak był mały sliczny z niego piesek rosnie a jak uszki stoja juz bo my kleilismy Kolowi do 11 miesiaca[/QUOTE]

My również dziękujemy. :)
Jak na razie stoją...mam nadzieję, że już nie padna. ;)
Na jakie wystawy planujecie się wybrać jeszcze w tym roku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']My również dziękujemy. :)
Jak na razie stoją...mam nadzieję, że już nie padna. ;)
Na jakie wystawy planujecie się wybrać jeszcze w tym roku ?[/QUOTE]

Jeszcze nie myslałam może w Białymstoku sie pokarzemy nie wiem tak na prawde bo urlop przed nami. kolo skończył Chapionat wiec juz tylko Caciby nas interesuja a z Kayem to tylko na otwarte wystawy pojade czyli takie na powietrzu a wy gdzie bedziecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna Karasiewicz']Jeszcze nie myslałam może w Białymstoku sie pokarzemy nie wiem tak na prawde bo urlop przed nami. kolo skończył Chapionat wiec juz tylko Caciby nas interesuja a z Kayem to tylko na otwarte wystawy pojade czyli takie na powietrzu a wy gdzie bedziecie?[/QUOTE]

Jedziemy do Szczecina, Poznania, Gorzowa, Zielonej Góry i może do Koszalina pojedziemy. Co do innych miejscowości, to wątpie. ; )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna Karasiewicz']lepiej późno niz wcale fajnie że znalazłas podobieństwo, miło było poznac cie na wystawie[/QUOTE]
ja też się cieszę, że Was poznałam :)
no i Kay zrobił na mnie pozytywne wrażenie i nie mogłam uwierzyć jaki był dawniej...
i w sumie głaskałam 3 różne Grzywki i każdy miał inny ten włos...
Kay miał taki puchaty i milusi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna Karasiewicz']Włosy wyrzuciłam była cała reklamówka, Tobi odrosnie szybciej niz nam sie wydaje to dla dobra jego włosa który był bardzo zniszczony, fajnie ze wszystkim Tobi w nowej odsłonie sie podoba[/QUOTE]
Trzeba było sprzedać :diabloti:
A gdzieś tak ile czasu minie do odrośnięcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matyk']hehe nowy nabytek... niespodziewałbym się że z twoim zamiłowaniem do pielęgnacji włosa zetniesz tak Tobiego hehe, świetnie wygląda[/QUOTE]

Zamiłowanie, zamiłowaniem ale niektórych rzeczy nie da się odnowić. Tobi może odpoczać od długiech włosów które i tak odrosną to dla jego dobra wystawy poza tym mamy na razie za sobą a pookazać się jeszcze zdażymy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...