Jump to content
Dogomania

Wystawa Torun


Wind

Recommended Posts

Zglosilam psa na wystawe do Torunia :-) Bedzie to nasza trzecia, miejmy nadzieje, ze ostatnia wystawa ;)

Kto jeszcze sie wybiera? Dla przypomnienia: wystawa odbedzie sie 22 sierpnia na Stadionie osiedlowym, przy ul. Swietopelka 15/23.

Wiem, ze odwiedzi nas mroweczka. Tego spotkania nie moge sie doczekac :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

mroweczko,

Twa obecnosc jest obowiazkowa! Wszak reprezentujesz Grod Kopernika, a poza tym nie wyobrazam sobie, aby moglo Cie nie byc :o

Bedziemy oczywiscie cala nasza trojka, czyli ja, Marek & Majka :-) Mam nadzieje, na sprawna ocene, a potem slodkie wloczenie sie z Toba po wystawowych straganach :-)

pozdrawiem serdecznie wprost z poludnia Polski :-) Na kilka dni porzucilam Warszawe, na korzysc domowej kuchni mojej Mamy, oraz wypiekow Babci :eating:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drogie kolezanki...

To sie spotkamy...Ja rowniez zglosilam Moje sunie....

WIND - moze znowu sobie pogawedzimy na ringu??? faktem jest to,ze nie za bardzo mozna ale ....pogawedki z Yoreczka juz mamy we krwi...buzie nam sie nie zamykaja...ale co tam robic tyle czasu...??? :wink: hi,hi,hi

Bardzo sie ciesze,ze znowu sie spotkamy!!!

Calusy!

Link to comment
Share on other sites

Witam Kochani!!!

Ja, tak jak Wy, tez sie nie moge doczekac jak Was znowu zobacze....i poznam innych forumowiczow!!!

Mam tylko straszny problem z Moimi suniami...dostaly uczulenia na szampony firmy PETSILK!!! pisze, to ku przeztrodze! Kupilam - wariatka caly zestaw tych kosmetykow, i wydalam fortune...na poczatku bylo ok...i nagle... dziewczyny sie "posypaly"...i teraz...jestesmy w trakcie leczenia....wczoraj jechalam 60km do lekarza po szampon przeciw lupiezowi...i powiem szczerze,ze jest super....juz jest poprawa! wiec mam nadzieje,ze do wystawy zejdzie i dziewczyny beda wygladaly olsniewajaco??? mam taka nadzieje....

Calusy!!!

Link to comment
Share on other sites

Jussi,

Wszystkiego dobrego dla sunieczek! Wiem co to znaczy lupiez i uczulenie przed wystawa bo moja Majka takowe dostala przed wystawa w Warszawie :( Prawde powiedziawszy bylam zalamana, ale na szczescie paskudztwo odpuscilo troche po Nizoralu. Natomiast po odstawieniu Lavety przeszlo jak reka odjal.

mroweczka,

Prawde powiedziawszy to ja tez licze dni do "godziny zero" :-) I to glownie z powodu zobaczenia znajomych z Dogomanii Yorkofiolow :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi ale mnie nie będzie w Toruniu. Wielka szkoda, że nie poznam co niektórych. Pisze równiez dlatego, że w Sopocie zrodził się pomysł aby wybrać się na wystawę do Poznania (międzynarodowa), która odbędzie się 07 listopada. Jest wspaniały hotel na jeziorem maltańskim. Z psami naturalnie można. Niestety chyba drogo, ale to do sprawdzenia i jeszcze sporo czasu. Kto będzie zainteresowany niech pisze. Naturalnie obecność na ewentualnym zlociku to niekonieczność wystawiania pieska na wystawie - to dla Tych co nie maja rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

mroweczko,

Czy moglabys mi podac nr telefonu taksowek z Torunia, ktore swiadcza swe uslugi w zacnych cenach ? ;) Bede wdzieczna, poniewaz do Torunia przyjezdzamy pociagiem a nie chcemy sie potem tluc komunikacja miejska :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

mroweczko,

Bardzo dziekuje za info :-)

Z Warszawy wyjezdzamy o 7.00 a na miejscu mamy byc o 9.50. Czyli na miejscu powinnismy byc jakies 10 - 20 minut po 10. Zdazymy sie zarejestrowac a potem bedziemy oczekiwac na ocene :-)

A o ktorej Ty przyjdziesz na wystawe? Bedziemy czekac z niecierpliwoscia :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

mroweczko,

U nas caly dzien swiecilo piekne slonko a upal byl okrutny. Jednak teraz sie zachmurzylo i czekamy na deszcz ... Co do stadionu to nie wiem jak on wyglada.

I wiadomosc z ostatniej chwili. Do Torunia zabieramy sie autkiem ze znajomymi (Hodowla Cud Natury), a Oni zapobiegliwie biora ze soba namiot, krzeselka, parasole :-) Jest wiec szansa, ze jakos to przezyjemy :-)

pozdrawiam i juz nie moge sie doczekac naszego spotkanka :-)

Jak przyjdziesz na wystawe zapraszamy do namiotu Cud Natury :-)

Link to comment
Share on other sites

Witam dziewczynki!!!!

Tak samo jak Wy juz nie moge sie doczekac tej wystawy!!! tylko strasznie sie martwie o pogode, podobno maja byc tylko przelotne opady??? tak przynajmniej mowia w TV a czy tak bedzie to kto to wie????? ]

Wind strasznie sie ciesze, ze udalo Ci sie z tym dojazdem....wiem,ze Mariola miala problemy z samochodem, ale z tego co tu piszesz juz wszystko jest ok....cale szczescie! Bardzo sie ciesze,ze sie spotkamy....o ktorej bedziecie na miescu???

Link to comment
Share on other sites

Droga Beatko....to Ja chyba bede troche wczesniej....wyjezdzamy o 5.30 z Warszawy...a co do miejsca to zarezerwuje Wam obok siebie.....jezeli faktycznie bede pierwsza.....a jak nie, to jakbys byla taka mila to zaklep dla mnie jakas miejscowke obok ..... :wink: a co do pogaduszek, to pewnie....jak bedziemy obok siebie to nagadamy sie do woli....

Calusy i do jutra! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

W koncu troche odpoczelam i zebralam sily po wczorajszym dniu :-) Tak jak pisala mroweczka pogoda nam dopisala. Nie bylo ani za goraco, ani za zimno. Wlasciwie przez caly czas przyswiecalo nam slonko, a deszczyk pojawil sie doslownie tylko na momencik :-)

W Toruniu poznalam osobiscie mroweczke i bardzo jestem z tego spotkanka zadowolona :-) Wolny czas spedzilysmy na gadaniu i zakupach :-) Mroweczko juz nie moge sie doczekac Waszego przyjazdu do nas! :-) Mam nadzieje, ze juz pakujesz torby ;) Nie zapomnij tez o Stokrotce!

Co do wystawy to nie bylo zbyt wielu Yorkofiolkowych piechow :( A te ktore byly, maja rozna opinie na temat organizacji wystawy i ocen ;) Nie mniej bylo to dla nas wszystkich jak zwykle doskonala okazja (choc krotka) do spotkania i pogawedek :-)

A teraz pare fotek:

1. Klasa mlodziezy suki

44171320522.jpg

2. Gosia i Axelek :-)

44171420522.jpg

3. Barbie Miss York Cud Natury

44171520522.jpg

4. Mroweczka z Kajenka Cud Natury i ja z Majka :-) Gdy Mariola walczyla z Barbie o medale, mroweczka doskonale nianczyla i piescila malutka Kajenke :-)

44171620522.jpg

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny:

Z tego co przeczytałam i zobaczyłam na fotkach zabawa musiała być przednia!- jak chyba zawsze gdzie spotkają się yorkofiołowie z pociechami :wink: :D

a zdjęcia rewelacyjne!!!

Jestem tylko ciekawa ile yorczków było zgłoszonych na tą wystawę no i może jakies wyniki. Z góry dzięki za wszelkie info :wink:

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...