Jump to content
Dogomania

[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat


dog_master

Recommended Posts

Allegro Białaska;)
[B][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=421542807[/URL][/B]
Hm.......tylko nie wiem dlaczego mimo skasowania zdjęć Kiary i wstawienia dwóch zdjęć Białaska na aukcji pojawia się wciąż zdjęcie Kiary i tylko jedno zdjęcie Białaska

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dog_master']WOW! dzieki!

Zdjecia widze 3: 1 Kiary i 2 Bialego... Ja sie na Allegro w ogole nie znam...

Dzieki wielkie! Uprzedze p. Marie, ze kot ma Allegro :)[/quote]
To ja już nie wiem bo mi ciągle wyświetlają się dwa zdjęcia Kiary i jedno Białaska .
Oby tak jak Kiarze( bo tu właśnie ją zobaczyli nowi właściciele) przyniosło szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

Wow ponad 22o wejść:crazyeye::crazyeye::crazyeye: i nadal 3 obserwatorów na aukcji Białaska;)
Kiarę wystawiałam chyba ze 3 razy na aukcji i miała wejść około 14o max i góra 2 obserwatorów( 3 jak już była w nowym domku:eviltong:) .
Może zbliża się koniec wakacji i ludziska zaczynają się interesować zwierzakami
Czy ktoś się już odzywał w sprawie Białaska?
Przydałby się telefon np do p Marii!

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem skuszona, ale poza jedną ofertą transportu (z Poznania do Krk) dwa dni temu - zero możliwości. Poza tym nie wiem jak karmicielki zapatrują się na oddanie kotka tak daleko.
Jak on sobie poradzi? Dzisiaj w nocy zmarzłam - w Krk było 8 stopni:-(

Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczyny! :loveu:

Rozmawialam wlasnie z p. Maria - bardzo duzo osob dzwonilo i pytalo o kotka! :) :) :)

W weekend kotek ma pojechac do Starogardu Gdanskiego, do nowego domku :multi::multi::multi::multi::multi: ale pani obawia sie, ze, jak to sie czesto zdarza, ludzie sie wycofaja... Wiec czekamy do konca tygodnia! :)

Trzymajcie kciuki! :)

[SIZE=1]I przy okazji dowiedzialam sie, ze p. Ewa [ktora dokarmia bialego na dzialkach] ma do oddania miot pregowanych kocurkow... :shake: Ale jak tylko bialy bedzie w nowym domku na 100% to wtedy sie zajmiemy maluchami! :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...