Jump to content
Dogomania

jack i parson russel terriery (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='PARSONRK']Suczkia była dość ładna, ale nieciekawie pokazana - jak stwierdził jej właściciel - " bo ona będzie użytkowa" . A ja się zapytam, co ma jedno do drugiego ??? Moje też są użytkowe - sportowe, ale jak idziesz na wystawę, to chyba należałoby się troszkę przygotować ?:razz:[/quote]

"Święta racja" nijak się ma - na niektórych zdjęciach sunia wygląda na wystraszoną, co nie rokuje dobrze dla psa użytkowego:cool3:

Link to comment
Share on other sites

kilka konkretnych tym razem pytań:
1. czy w wawie lub na mazowszu jest hodowla parsonów? googlam, googlam i nic nie wygooglałam
2.czy żeby mieć hodowlankę trzema przejś z powodzeniem próby/ę polowe/a? czyli mam pewność, że suka - mama szczonka ma pasję myśliwską, czy tez próby są wymagane tylko do jakiś tam wyższych championatów?
3.czy one maja być takie białe? czy to nie ma znaczenia? Bo podobają mi się takie z obfitymi znaczeniami na paszczy i okolicach. Ale po zdjeciach z wystawy widzę, że białaski raczej króluja. A mi się takie z ciemną głową podobają, boorak ze mnie?
4.czy ktoś ma parsona i dzieci oraz koty (chyba Ludek...? )czy wszyscy wymienieni żyją i mają się dobrze?

Bo pewnie nie doczytaliście mam 2 koty i dwoje dzieci (hm ... kolejność przypadkowa)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']kilka konkretnych tym razem pytań:
1. czy w wawie lub na mazowszu jest hodowla parsonów? googlam, googlam i nic nie wygooglałam
2.czy żeby mieć hodowlankę trzema przejś z powodzeniem próby/ę polowe/a? czyli mam pewność, że suka - mama szczonka ma pasję myśliwską, czy tez próby są wymagane tylko do jakiś tam wyższych championatów?
3.czy one maja być takie białe? czy to nie ma znaczenia? Bo podobają mi się takie z obfitymi znaczeniami na paszczy i okolicach. Ale po zdjeciach z wystawy widzę, że białaski raczej króluja. A mi się takie z ciemną głową podobają, boorak ze mnie?
4.czy ktoś ma parsona i dzieci oraz koty (chyba Ludek...? )czy wszyscy wymienieni żyją i mają się dobrze?

Bo pewnie nie doczytaliście mam 2 koty i dwoje dzieci (hm ... kolejność przypadkowa)[/quote]
Pyt 1 : Nie, nie ma - sa jacki
Pyt 2: nie, wystarczą trzy wystawy z ocenami min bdb dla suki i dosk dla psa, konkursy pracy wymagane są tylko do interchampiona,
Pyt 3:we wzorcu pisze, że min 51%białego - nalbardziej pożądane są łaty na łbie i ew ogonie. Psiaki z łatami na ciele też są wystawiane bez problemu - zależy od sedziego
Pyt 4:Moje parsonki poszły tylko do dzieci - w tym trzy dodatkowo do kotów i świtnie się dogadują - jeszcze żaden kota swojego nie zjadł ;) . Z dziećmi żyją super - mój sucz chadzał na dogoterapię i super jej szło :cool3:

Na dogo jest Ludek, która ma męża, córkę, trzy koty, ctr i parsonka ode mnie. i żyją wszyscy

Spis hodowli parsonów nasz u mnie na stronce

Link to comment
Share on other sites

czyli... gdybym się zdecydowała czeka mnie wycieczka po szczonka?
No dobra.

a jeśli jeszcze możecie ... jakie są widełki cenowe szczeniaka?'
Czy w sytuacji gdy mao w sumie hodowli warto pokusić się o ... import?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']czyli... gdybym się zdecydowała czeka mnie wycieczka po szczonka?
No dobra.

a jeśli jeszcze możecie ... jakie są widełki cenowe szczeniaka?'
Czy w sytuacji gdy mao w sumie hodowli warto pokusić się o ... import?[/quote]

A co chciałabyś - pieska czy suczkę? Bo jeżeli pieska to mam do zaoferowania i wyboru 2. Są na mojej stronie w dziale szczenięta wraz z ich rodzicami. No chyba że się nie podobają?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']chciałabym suczkę i to dopiero zimo/wiosną przyszłego roku. Termin może ulec zmianie, płeć raczej nie.[/quote]

No to szkoda, nie mam suni:shake:
Ale może są jeszcze nie zarezerwowane w hodowli: [URL="http://www.urwisyzkluczwody.w.interia.pl"]www.urwisyzkluczwody.w.interia.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Mario,
Na razie wybieram rase dopiero. Szczon ma być na początku przyszłego roku. Na razie tylko tak obwa****ę te parsony.
Wacham się między kilkoma rasami cały czas:
cavalier, pasron, fox,t.walijski, west (ja nie chcę, mój chlop chce mnie jakos nie ujęły) i ... bokser hehe. Marzę o ON-u , ale raczej siły na zamiary powinnam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']Dzieki Mario,
Na razie wybieram rase dopiero. Szczon ma być na początku przyszłego roku. Na razie tylko tak obwa****ę te parsony.
Wacham się między kilkoma rasami cały czas:
cavalier, pasron, fox,t.walijski, west (ja nie chcę, mój chlop chce mnie jakos nie ujęły) i ... bokser hehe. Marzę o ON-u , ale raczej siły na zamiary powinnam...[/quote]

Faktycznie, trzeba się przekonać co do posiadania psiaka danej rasy;) Chciałam tylko jakoś pomóc w znalezieniu suni parsonka:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malcharek Maria']"Święta racja" nijak się ma - na niektórych zdjęciach sunia wygląda na wystraszoną, co nie rokuje dobrze dla psa użytkowego:cool3:[/quote]

Było strasznie gorąco. Psy tez miały dość. Choć Milo był całkiem radosny :evil_lol: .

[img]http://img310.imageshack.us/img310/9360/g0433aj.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Na dogo jest Ludek, która ma męża, córkę, trzy koty, ctr i parsonka ode mnie. i żyją wszyscy[/quote]

Żyjemy i mamy się dobrze.:evil_lol: Choc przyznaje, że gonitwy kotów są dość częste.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witojcie!:multi: [/B]5 dni nie było netu, dopiero naprawili po piątkowej burzy.:mad: A tu się tyle działo! Ale najgorsze, że to jak bez ręki: ani poczty sprawdzić, ani wysłać zgłoszenia na wystawę, ani zapłacić, no i kwatery nad morzem muszę poszukać na urlop ( wystawa Sopot).:shake: Jak nic zmieniam dostawcę netu.:angryy:
[COLOR=red][B]Serdecznie gratuluję wszystkim naszym terierowcom wygranych w W-wie.[/B][/COLOR]
:laola:
[COLOR=black]Szkoda, ze tak mało o Jackach- widać, że nas brakło.:eviltong: [/COLOR]
Ale miałam nosa z typowaniem wygranych- moje typy wygrały.:multi: Ali i Gabi to piękne Jacki. Tym bardziej jestem dumna, że Ziomalowi raz udało się Alego pokonać w Czaplinku i pewnie po raz ostatni, muszę schować tę kartę oceny, będziemy wnukom Ziomala pokazywać.:evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Patrzcie co moja szalona suka robi z wiadrem wody:evil_lol:

Po pierwsze: pranie:cool3:
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6836/dsc0116for2os.jpg[/IMG]

A po drugie: skoki, skoki, SKOKI :multi: :multi: :multi:
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3497/dsc0120for1jz.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/9819/dsc0124for0ke.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4624/dsc0142for9yd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/947/dsc0151for4or.jpg[/IMG]

Nie ma co! Russelki uwielbiają wodę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka'][B]Witojcie!:multi: [/B]5 dni nie było netu, dopiero naprawili po piątkowej burzy.:mad: [COLOR=black]Szkoda, ze tak mało o Jackach- widać, że nas brakło.:eviltong: [/COLOR][/quote]

Koniecznie zmień operatora:). No i następnym razem musisz sie poprawić i do W-wy zawitać.

Agata_Hanel super fotki :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka'] A tu się tyle działo! Ale najgorsze, że to jak bez ręki: ani poczty sprawdzić, ani wysłać zgłoszenia na wystawę, ani zapłacić, no i kwatery nad morzem muszę poszukać na urlop ( wystawa Sopot).[/quote]

Jeśli jedziesz do Sopotu to super. Nareszcie poznam Ziomala w rzeczywistości!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Jeśli jedziesz do Sopotu to super. Nareszcie poznam Ziomala w rzeczywistości!:lol:[/quote]
Taaa, Sopot to już nawet zapłacony, tylko kwatery na wakacje nie mam.:placz: Chętnie skorzystam z doświadczeń dogomaniaków, ma ktoś namiary na pokój nad morzem z pieskiem?:lol:
Na razie przeglądam oferty Dębek i Białogóry, ale jak coś ciekawego to nie idzie się dodzwonić, nawet nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca.:roll:
[B]Agata Hanel-[/B] Też się cieszę na spotkanie w realu. Masz świetną sunię, taka wyskokowa i ma niesamowite pomysły kąpielowe. Będziesz wystawiać?
[B]A kto jeszcze jedzie na Sopot? Przyznawać się![/B]:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Taaa, Sopot to już nawet zapłacony, tylko kwatery na wakacje nie mam.:placz: Chętnie skorzystam z doświadczeń dogomaniaków, ma ktoś namiary na pokój nad morzem z pieskiem?:lol:
Na razie przeglądam oferty Dębek i Białogóry, ale jak coś ciekawego to nie idzie się dodzwonić, nawet nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca.:roll:
[B]Agata Hanel-[/B] Też się cieszę na spotkanie w realu. Masz świetną sunię, taka wyskokowa i ma niesamowite pomysły kąpielowe. Będziesz wystawiać?
[B]A kto jeszcze jedzie na Sopot? Przyznawać się![/B]:mad:[/quote]
Ja tak samo szukam kwatery gdzie przyjmują z psami. Muszą być dość tolerancyjni bo przyjeżdżam z dwoma psiurami.
Wystawiam Reję- to jej pierwsza i biorę również mojego samolota Czibo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Ja Wam mogę polecić dobre pole namiotowe. Przyjmują z psami.:evil_lol:[/quote]
Wybacz, ale na pole namiotowe to ja się nie nadaję. Z jednym psem pół biedy, ale gdzie ja do namiotu samojeda jeszcze wepchnę?!
Poza tym jadę z moją mamą, więc sama rozumiesz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...