Jump to content
Dogomania

Co sie dzieje???? Off Topic


Hawanka

Recommended Posts

[quote name='Hawanka'][B][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=navy]I to jest to mało Hawańczyków w Polsce :-( Albo bez rodowodu...[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=#000080]Polacy nie chcą kupywać psów za 2,500 lepiej kupić innego psa tańszego :-( [/COLOR][/FONT][/B][/quote]

A ja mysle ze powod jest inny. Hawanczyki sa malo w Polsce rozrekalmowane. Jest malo hodowli, nie ma o nich ksiazek... Nie sadze ze to chodzi o pieniadze, bo np. na Yorka to kase wszysy maja... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sabinko masz racje ,jesli ktos kocha tę rasę to kasa nie gra roli ,pewnie dla każdego 2000zł to jest inna stawka.Ja mam chętnych zapisanych na trzy/cztery mioty ,niektóre osoby czekaja nawet rok na wymażonego hawańczyka z mojej hobowli BB( umaszczenie itp):loveu:To jest wspaniała rasa i jeśli ktos chce go miec to może odłożyć co miesiąc , a nie kombinować i zastępowac hawanczyko-podobnymi tańszymi.Nie prawdąą jest że, Polacy chcą kupować hawańczyki bez rodowodu ,jest duze zainteresowanie hawanczykami i cotonami z rodowodem.Nareszcie:multi::multi::multi:Będzie więcej tych cudownych Bichoników w Polsce

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze jedno,osoby które kupiły hawańczyki są zadowoleni i zachwyceni i polecają tę wspaniałą rasę swoim znajomym a ci dzwonią i zamawiają szczeniaki ,i w ten sposób hawańczyki zyskają swoją popularność w Polsce,bo jak już wspominałam są nie tylko pię:loveu:kne ale mają wspaniały charakter i są poprostu jedyne w swoi rodzaju!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Choć racja na yorki mają kase zdaża sie że york z rodowodem kosztują nawet 1800 :cool3: Hawańczyk 2000 dla mnie 200 złotych różnicy nie robi :loveu:
[B]Bo wiem że drugiego psa takiego jak hawańczyk nie ma[/B] :shake:
Dlatego cały czas rodzicom przypominam o hawańczyku wkońcu może mi sie uda :roll: Mam już zaufaną hodowle BB wiem że tam psiaki mają wszystko co potrzebne do rozwijania sie i havany piękniutkie a szczeniaki jeszcze piękniejsze :multi: Mamy cały czas kontakt z P.Iwonką i wrazie jak bede miała kase i zgode od rodziców wiem gdzie moge jechać po hawane :multi:

Link to comment
Share on other sites

Teriery tybetańskie które mam w domu to tez bardzo rzadka rasa w Polsce , natomiast w Niemczech i Czechach jest ich sporo . Całe szczęscie ,że zaczynaja pokazywać sie na wystawach . Ja z Meisi zamierzamy ruszyć na podbój świata i pokazywać gdzie tylko się da i na ile kasy starczy eh .

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman]Śliczne te maleństwo :loveu: Nie wiem od czego zacząć znowu przeżywam chwile grozy...Fafuś znowu ma problem z serduszkiem :placz: W poniedziałek ide do vetki i robie RTG klatki piersiowej :-( Tak sie boje że moje maleństwo odejdzie :placz::placz: Jak jest poprawa to znowu od początku :-( [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman][I]Bursztynki mam nadzieje że bedzie dobrze :calus:[/I][/FONT][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman]Dzisiaj byłam u vetki troszke mnie uspokoiła jej zdaniem fafciu [/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman]nie ma wody w płucach :lol:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman]Bede pewniejsza jak zrobie mu badanie...[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman]Bursztynki jak szczeniaczki ???[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman]Zaniedługo pójdą do nowych domku troszke smutno :roll:[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman]Rodzice nie mogą sie pewnie doczekać :cool3:[/FONT][/I][/B]


[FONT=Microsoft Sans Serif][B][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja jestem dobrej myśli Fafcio jeszcze b ędzie długo z Tobą:loveu:A szczeniaczki wczoraj były na przeglądzie w ZK ,zniosły to dzielnie i bezstresowo,jutro wet je zaszczepi są wesołe ,pełne życia ,zabawne kudłate kulki ,normalnie nie chce mi sie wierzyć że muszę sie z Nimi rozstać,jedyna pociecha w tym że jadą do wspaniałych ludzi,i mam nadziee ze będe ich czasem mogła zobaczyć na wystawach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman]Bo hawańczyki to dzielne psiaki :evil_lol: Mój fafciu też zawsze mu mówie żeby sie trzymał a on tymi brązowymi oczkami popatrzy taki wzrokiem że aż mi :placz: sie chce.No szczeniaki hawany to jak kudłate kulki zgadzam sie w 100 % :eviltong:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Bursztynki a kiedy planujesz kolejny miot havanów :roll:?????[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman]Bursztynki bedzie dobrze zobaczysz :grins:[/FONT][/B]

:smilecol::smilecol:

[B][FONT=Times New Roman]I bedzie bardzo wesoło tyle malukich kuleczek .....:evil_lol:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Ps: dzisiaj jest 6 luty maleństwa idą do mowych domków ???:lol:[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pani Iwono,
poszukuję fryzjera nowego:)

Nie mogę już chodzic do tej Pani co strzygła Bafiego bo pomimo tego, że była bardzo dokładna to strzyże wszystkie psy na osiedlu tak samo. Wszystkie wyglądają jak pudle. Wszelkie uwagi co do strzyżenia były po prostu pomijane, a pies i tak zawsze wychodził z fryzurą na pudelka.

W sumie to już nie ważne gdzie ważne żeby mój pies wyglądał jak hawańczyk.

Z góry dziękuję za jakieś namiary.
Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=Green][B]Witam
Od jakiegoś czasu hawańczyki mają swoje podforum.W związku z tym proszę,zakładajcie nowe tematy w odpowiednich działach.
Utworzyłam i podwiesiłam nowy wątek "Hawańczyki w potrzebie" i tam przeniosłam ostatnie posty.Zdjęcia swoich piesków również wstawiajcie w "Galerii".
Nie musicie wszystkiego pisać tutaj.Znowu zrobi się jeden wątek-gigant,w którym jest "mydło i powidło" i zainteresowanemu konkretnym tematem trudno będzie cokolwiek znaleźć.
A tutaj dopiszę do tytułu off i niech ten temat służy do pogaduszek na różne tematy nie koniecznie o rasie.
Pozdrawiam-mod[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[I][FONT=Franklin Gothic Medium]Coś pusto tutaj na forum hawańczyków....Co sie dzieje z wami :shake: udzielajcie sie niech świat sie dowie że hawańczyków jest coraz wiecej.Jak sie mają wasze psiaki :oops: Fafuś jak narazie dobrze wczoraj był w Psim salonie był ściety żeby nie było mu gorąco .:loveu:[/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Pilosus'][B]rodzice[/B], fotki moich dwóch pociech już wstawiłaś (wystawa Kielce), to ALL z Przemożnej Chętki i NAYRA Białe Bursztynki;)[/QUOTE]

hej a to niespodzianka :crazyeye: Super ze miałyśmy okazję się poznać osobiscie :multi:
Twoje pieski są prześliczne i mam nadzieję ze jeszcze nie raz spotkamy się na wystawach

[quote name='chi23']Witam!!!!
A ja ostatnio stałam się właścicielką hawanki Gabi:loveu: Fajnie że sie odezwaliście:multi: Wklejajcie foty!!!!![/QUOTE]


Moja niunia ma już galerię którą mam nadzieję regularnie uzupełniać . Meisi to nasza mała iskiereczka i już nie wyobrazam sobie domu bez niej , myślę też że nie skończy się na jednym hawańczyku ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak... mnie sie wydaje że ona jest u nas od bardzo dawna a nie od miesiąca:) Bez Gabi byłoby jakoś smutno:) Ale sądze że u nas następnego hawańczyka nie bedzie bo jeszcze trzy kudłacze z nami są...

[quote name='rodzice']Moja niunia ma już galerię którą mam nadzieję regularnie uzupełniać . Meisi to nasza mała iskiereczka i już nie wyobrazam sobie domu bez niej , myślę też że nie skończy się na jednym hawańczyku ;)[/QUOTE]



Ja już lece do galeri Meisi:loveu: Ona jest śliczna
:cool3:Jak imię wybraliście? Ja bym na takie nie wpadła

Link to comment
Share on other sites

Sunię zmówiliśmy bardzo dawno , jej mama jeszcze nie miała nawet cieczki więc czasu na wymyślanie imienia bylo sporo . Warunek był tylko jeden - mialo być na M . były 3 opcje moja Meisi , córki Mia i jeszcze jedno moje Mini bo ja jeszcze hoduję tybety a hawańczyk z wygladu to taka mini-aturka teriera tybetańskiego . Meisi to jedna z bohaterek serialu który od 100 lat oglada moja mama i tak mi zostało w pamieci .Mia z kolei to wokalistka którą uwielbia moja córka . Meisi brzmialo najlepiej wiec tak zostalo .

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich właścicieli hawańczyków,cieszę się że jest Nas coraz więcej,no i hodowców jest już więcej w Polsce,to naprawdę wspaniałe psiaki,Gratuluje Meisi i Najrze, wystawy w Kielcach,no akurat startowały w jednej klasie ,ale obie są śliczne.Hodowca ma zawsze bardzo trudne zadanie bo z miotu powinien wybrac "perełkę wystawową" i to są dwie perełki, miot M i N, Gratulacje!!!!!!Chi 23 Witam w Naszym gronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...