Jump to content
Dogomania

Co sie dzieje???? Off Topic


Hawanka

Recommended Posts

Dlaczego nik nie udziela sie na forum???Jak tam wasze Hawanki....Bo mój fafciu dobrze nereczki juz sie uspokoiły :multi:A teraz walcze z Atopowym zapaleniem skóry(wrodzonym)...(psiak dostaje sterydy ale nadal sie drapie co moge zrobic zeby mu ulżyć??dodam jeszcze ze psiak wiosną i latem sie drapie)Ponadto ostatnio jak latał złapał kleszcze mimo ze był i jest zabezpieczony obróżką Sabunol i Frontline sprey...:angryy::Dog_run: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa5000']U nas wakacje.
Karma Hill's jest superowa:):):)
Bafi ma oczywiście znowu problemy ze skórą, a poza tym to ok.
Pozdrowienia[/quote]

[FONT=Arial Black]A co sie dzieje z skórka Bafiego??Ja już nie mam siły nie wiem co mam robić faficzek ma suchą skórke drabie sie (skórka zaczerwieniona i obrzęknieta:-( :-() a na łapkach miedzy poduszeczkami jest tak wrażliwa skórka ze czasami pęka:lying: [/FONT]
[FONT=Arial Black]Ja już nie mam siły robie wszystko zeby nie cierpiał (a ile kasy poszło to szooook) Dostaje zastrzyki ,ma maść ale to nie działa (tak mi sie wydaje) Faficzekma takie problemy od czerwca do połowy września co rok:placz::Help_2:Pużniej mijają :razz:Fafciu jest na djecie wątrobowej z royala Hepatic [/FONT]




[FONT=Arial Black]faficzek jest cały czas pod opieka pani weterynarz:roll:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Arial Black]A co sie dzieje z skórka Bafiego??Ja już nie mam siły nie wiem co mam robić faficzek ma suchą skórke drabie sie (skórka zaczerwieniona i obrzęknieta:-( :-() a na łapkach miedzy poduszeczkami jest tak wrażliwa skórka ze czasami pęka:lying: [/FONT]
[FONT=Arial Black]Ja już nie mam siły robie wszystko zeby nie cierpiał (a ile kasy poszło to szooook) Dostaje zastrzyki ,ma maść ale to nie działa (tak mi sie wydaje) Faficzekma takie problemy od czerwca do połowy września co rok:placz::Help_2:Pużniej mijają :razz:Fafciu jest na djecie wątrobowej z royala Hepatic [/FONT]


[FONT=Arial Black]:multi:No Faficzek już sie czuje rewelacyjnie skórka piękna i sierść tak samo nie drapie sie....badania krwi też wyszły w miare dobrze....:evil_lol: Aby tak dale :p[/FONT]


[FONT=Arial Black]Pozdrawiam wszystkie hawańczyki i ich właścicieli:roll:[/FONT]


[FONT=Arial Black][SIZE=1]Julita i hawańczyk fafik[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja od od kwietnia mam hawańczyka :lol: i jestem tak w mojej suni zakochana. Narazie daje rade z sierścią i nie bede jej skracać. Co jakiś czas wcieram jej w sierść mój jedwab do włosów, bardzo nam służy. Tworzą sie kołtuny najczęściej na łapach oraz na uszach czym najlepiej rozczesywac te miejsca:???: bardzo was proszę o zdjęcia waszych piesków na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wyśle swoje równiesz

Link to comment
Share on other sites

Czy już nikt nie odwiedza forum dla Hawańczyków:placz:
Czy Wasze sunie bardzo brudziły podczas cieczki, słyszałam że te psy nie są zabardzo czyste w tych sprawach? Możecie podać mi agresy do dobrego fryzjera dla hawańczyków w 3-mieście, który dokładnie mi rozczesze Suzi??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga-zuzanna']Czy już nikt nie odwiedza forum dla Hawańczyków:placz:
Czy Wasze sunie bardzo brudziły podczas cieczki, słyszałam że te psy nie są zabardzo czyste w tych sprawach? Możecie podać mi agresy do dobrego fryzjera dla hawańczyków w 3-mieście, który dokładnie mi rozczesze Suzi??

Pozdrawiam[/quote]
A no smutno:placz: że jest tak cicho nikt sie nie odzywa....Jak tam wasze hawanki....Białe Bursztynki też sie nie odzywają :-( A sama nie możesz rozczesać suzi ???Ja też słyszałam ze suczki strasznie brudzą (ale nie wiem czy to prawda)a nie zakładasz majciochów????Ja nie moge zabardzo ci pomoc bo ma psa hawańczyka faficzka:loveu:Czy możesz przysłać mi fotki swojej suzi ja ci wysłałam fafika:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam,długo mnie nie było,ale obiecuje ze, bede tu zaglądać i eśli tylko będę mogła to pomogę.Moje hawanczyki i cotoniki czują się ok,naprawdę nie mam problemów z włosem i ze skórą.A co do cieczek Bzdura!!!hawanki to czyste sunie i naprawdę nie brudzą podczas cieczki(Rada czasem Włos jest rózowy i posklejany-nalezy umyć)A co do tych kołtuników,to Zapraszam roszczeszemy!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga-zuzanna']no wkońcu coś sie ruszyło na forum:crazyeye:, zdjęcia Suzi wysłałam do Fafika.
Co do cieczki to nie wiem czy dobrym pomysłem jest zakładanie majciochów?? Co wy o tym myślicie? a jaki termin masz wolny na rozczesanie??[/quote]

Jak uważasz ale moja sąsiadka ma maltańczyka i mówiła mi że majciochy dużo jej pomagaja nie brudzi jej sunia tak...tylko na noc ściąga :roll: Swoją drogą ja też mogłabym ci pomóc razczesać Suzi :cool3: Tyle radochy sprawia mi pielegnacja psów długowłosych ;) Wiec....

Link to comment
Share on other sites

Bursztynki a teraz pytanie z innej beczki :cool3: Czy spodziewasz się teraz jakoś szczeniąt hawańczyków ????:lol: Pytam sie bo jeżeli byłabyś skłonna mi sprzedać w rosądnej cenie szczeniaka to musiała bym mieć czas żeby namówić rodziców na kolejnego psiaka...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']:crazyeye:widzę ze pokochałaś te kudłacze :lol: hawanczyki powinny sie urodzić około 15.12.2008r[/quote]

Oj tak bardzo kocham psy tej rasy:iloveyou:.Są bardzo madre,wrażliwe i strasznie przywiązuja sie do właścicela :Cool!: Tak mogłabym pisać i pisać kiedys bym chciała miec kilka piesków tej rasy jeżeli jeżeli finansowo bedzie dobrze:roll: Dla mnie pies hawańczyk jest jak dziecko:loveu: Mama mówi ze zgupiałam bo fafciu ma wszystko czego tylko dusza zapragnie (piekne duże legowisko, byle pierdoła a juz jestem u weterynarza,karma też tylko superpremim,smakołyki ubranka pielegnacja-jednym słowem wszysko :roll:)
O a od której sumi bedą szczeniaczki???? od Caci:sweetCyb: Ostatnio weterynarz mówił mi ze hawańczyk szczeniak kosztuje ok 2000 złotych(załamka:placz: :flaming:) nie wiem czy rodzice kupia mi szczeniaka za 2000 złotych :-(

Link to comment
Share on other sites

:loveu::crazyeye: Fafciu masz super.Ja moją hodowle ...zaczełam prowadzić ..jesli tak to mozna powiedzieć założycielką jest kochana Gala (drobna ,delikatna i kochana sunia)dostałam ją w prezencie od meza na urodzinki ..i tak się zaczeło...są to kohcane ,mądre psiaczki:loveu:Ja za moe płaciłam ...ho ho ..i dwa kochane słodziutkie mi umarły import z Czech i z Wegier(Wet stwierdził ze były nie zaszczepione ,a w ksiazeczkach było ze szczepione)załamałam sie..... ale nadal jestem i hoduje te wspaniałe psiaki ....i jestem szczesliwa
!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']:loveu::crazyeye: Fafciu masz super.Ja moją hodowle ...zaczełam prowadzić ..jesli tak to mozna powiedzieć założycielką jest kochana Gala (drobna ,delikatna i kochana sunia)dostałam ją w prezencie od meza na urodzinki ..i tak się zaczeło...są to kohcane ,mądre psiaczki:loveu:Ja za moe płaciłam ...ho ho ..i dwa kochane słodziutkie mi umarły import z Czech i z Wegier(Wet stwierdził ze były nie zaszczepione ,a w ksiazeczkach było ze szczepione)załamałam sie..... ale nadal jestem i hoduje te wspaniałe psiaki ....i jestem szczesliwa
!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]
[FONT=System]Ja[/FONT][FONT=Fixedsys] sobie nie wyobrażam jak to bedzie jak Fafciu przejdzie za teńczowy most :placz: Nie biore nawet tego narazie pod uwage.Miałaś dobrze Iwonko że dostałaś na urodzinki hawańczyka :loveu: U mnie bedzie cieszko....Dlaczego psy tej rasy są takie [/FONT]
[FONT=Fixedsys]drogie :eek3: Wszystko zrobiłabym żeby mnieć takiego szczeniaczka :mdleje::modla: Cały czas rozmawiam z rodzicami ale są narazie nieugieci za 2000 nawet nie ma mowy....:errrr: Ja jak bym miała kase to bym odrazu kupiła :rolleyes: [/FONT][FONT=System][SIZE=1]Ale to tylko moje marzenie.... A pozatym jak sie czują psiaki która sunia w grudniu bedzie maiła małe ...I kto jest tatusiem :cool3:[/SIZE][/FONT]
[FONT=System][SIZE=1]I szturchaniec dla psiaków ;) I jeszczce jedno [B]Laky ur. 23-06-2008r. to jest Coton de tulear czy hawańczyk ??[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[I][FONT=Courier New]Dzisiaj zaglądałam na strone hawańczyków Bursztynki bardzo sie ciesze że bedzie kolejne pokolenie hawańczyków :multi: Rozmawiałam z rodzicami i niestety za 2000 tysiące nie kupią mi szczeniaka :placz: No niestety ale ja jeszcze nie przestane prosić moze kiedyś sie wyprosze :evil_lol: A która sunia urodzie?? i kto bedzie tatusiem ?? Może Iwonko zdradzisz tajemnice??:oops:[/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

W Mojej Hodowli urodziły się hawanczyki 4 pieski i 3 suczki mamą jest Dafne Białe Bursztynki ,szczęśliwym tatą Bady Biely Luck :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']W Mojej Hodowli urodziły się hawanczyki 4 pieski i 3 suczki mamą jest Dafne Białe Bursztynki ,szczęśliwym tatą Bady Biely Luck :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]


Gratulacje!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Czekamy na fotki... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...