Jump to content
Dogomania

Co sie dzieje???? Off Topic


Hawanka

Recommended Posts

Kochana jestes Iwonko, ze go przygarnelas... :loveu:

A co do Hawanczykow z hodowli Biale Bursztynki, to powiem wam ze sa najlepsze! Bylam osobiscie w hodowli BB. Psiaki sa tam zadbane, zdrowe i szczesliwe! :loveu: Mam dwie Hawanki - jedna jest z hodowli BB, a druga nie. Kocham je obydwie tak samo, ale patrzac obiektywnie to Daisy (sunia z BB) jest dorodniejsza, ma lepszy wlos, jest bardziej inteligentna i posluszna. My ja nazywamy "Chodzaca Perfekcja"! Wyglada jak sklepowy pluszak! :loveu: I jest niesamowicie lagodna i madra! Ta druga sunia natomiast jest drobniejsza, ma gorszy rodzaj wlosa (szybko sie robia koltuny) i ma problem z lzawiacymi oczami co powoduje brzydkie plamy (a probowalam wszystkiego zeby sie ich pozbyc, wlacznie z wizytami u specjalisty), no i ciezko jej sie uczy komend :oops:...

Kocham obydwa moje sloneczka baaardzo, ale Hawanki z hodowli Biale Bursztynki to najlepszy wybor! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bursztynki']:crazyeye: normalnie szok jedynie Markosik jest jeszcze ":loveu:wolny"[/quote]

[FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Ja to dzisiaj przeczytałam to doznałam wstrząsu....:crazyeye:Mój markosik kochany :loveu:A co do hodowli zgodze sie w 100% najlepsza hodowla w Polsce!!Mój fafuś tak samo niby hawańczyk ale tak samo musze naprawde włożyć dużo pracy żeby ta śierć była śliczna...Oczka tak samo łzawią...Vetka mówi że to jest genetyczne...tak samo powiekszone serduszko z tym fafciu urodził sie :placz: Pytałam sie kilka krotnie tych ludzi co mieli fafcia ale nie chcą powiedzieć z kad był kupiony...Mówią że z Gdańska ale nie chce mi sie wierzyć...:shake: Dlatego najlepiej kupić psiaka z hodowli :loveu: Teraz tak sobie pomyślałam co to bedzie jak fafciu odejdzie za Teczowy Most...Nie wiem nie wyobrażam sobie tego.Jestem tak zżyta z fafem że szoook :razz: Ja sobie czasem odmówie kupna czegoś żeby fafciu miał wszystko co najlepsze :loveu:Heh...[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka'][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Ja to dzisiaj przeczytałam to doznałam wstrząsu....:crazyeye:Mój markosik kochany :loveu:A co do hodowli zgodze sie w 100% najlepsza hodowla w Polsce!!Mój fafuś tak samo niby hawańczyk ale tak samo musze naprawde włożyć dużo pracy żeby ta śierć była śliczna...Oczka tak samo łzawią...Vetka mówi że to jest genetyczne...tak samo powiekszone serduszko z tym fafciu urodził sie :placz: Pytałam sie kilka krotnie tych ludzi co mieli fafcia ale nie chcą powiedzieć z kad był kupiony...Mówią że z Gdańska ale nie chce mi sie wierzyć...:shake: Dlatego najlepiej kupić psiaka z hodowli :loveu: Teraz tak sobie pomyślałam co to bedzie jak fafciu odejdzie za Teczowy Most...Nie wiem nie wyobrażam sobie tego.Jestem tak zżyta z fafem że szoook :razz: Ja sobie czasem odmówie kupna czegoś żeby fafciu miał wszystko co najlepsze :loveu:Heh...[/COLOR][/FONT][/quote]

A ile Fafciu ma lat ze sie juz martwisz jego odejsciem za TM?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']A ile Fafciu ma lat ze sie juz martwisz jego odejsciem za TM?[/quote]
[FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][B][I]Fafciu ma 9 lat :-( vetka mówiła że pożyje mi jeszcze z 1 góra 1,5 roku...Pomimo że jestem u weterynarza co tydzień pilnuje jak serce pracuje (co 2 miesiące badania krwi EEG)i dostaje karme specjalną leki i bardzo dużo miłości...Oj Sabinko bardzo sie martwie ...Chciałabym żeby fafciu miał jeszcze kolege młodszego od siebie...[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka'][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080][B][I]Fafciu ma 9 lat :-( vetka mówiła że pożyje mi jeszcze z 1 góra 1,5 roku...Pomimo że jestem u weterynarza co tydzień pilnuje jak serce pracuje (co 2 miesiące badania krwi EEG)i dostaje karme specjalną leki i bardzo dużo miłości...Oj Sabinko bardzo sie martwie ...Chciałabym żeby fafciu miał jeszcze kolege młodszego od siebie...[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote]

O kurcze! :-( A czy powodem takiego wczesnego odejscia jest jego powiekszone serducho?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']O kurcze! :-( A czy powodem takiego wczesnego odejscia jest jego powiekszone serducho?[/quote]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080]Tak Sabinko powodem jest powiekszone seruszko :placz: Robie wszystko żeby fafciu dobrze sie czuł... Jeżeli zobacze że nie ma siły być już wsród nas to pomoge mu odejść za TM:placz:Narazie czuje sie dobrze nie widać że jest chory, a czasami sa momenty że nie ma siły wyjść z swojego łużeczka :-( No i nie wyobrażam sobie że któregoś dnia nie bedzie przy mnie fafcia:placz:Kurcze....Markosik jest taki sam jak mój faficzek jak był mały mam zdjecie bo nie widziałam go jak był mały...I żałuje bo u tamtej rodziny nie miał dobrze:mad:Ja dowiedziałam sie o faficzku jak miał 3 lataka ... Jak pomyśle co chcieli zrobić to mam łzy w oczach...Chcieli psiaka uśpić albo oddać do schroniska bo nie mieli kasy żeby go leczyć i dodatkowo urodziło sie u nich dziecko i ponoć miało alergie :-( :shake:[/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja z umieszczaniem zdjęć też mam problemy:evil_lol:Jestem ciekawa z kąt jest Fafcio??? Jest kobieta w Gdansku która sprzedawała przez wiele lat Maltanczyko-hawanczyki:mad:Długo z nią walczyłam .Może właśnie to od niej kupili Fafcia.Biedny psiaczek,ale ma kochającą właścicielkę wiec jest szcześciażem!!!!:multi:Ja sobie nie wyobrazam jak któryś z moich kudłaczy odejdzie za TM,ale wiadomo ze to kiedyś nadejdzie.:placz:W czerwcu 2008 odeszła za TM moje kochana 9 letnia rotweilerka Meisi, nagle zasneła ,prawdopodobnie zawał,i do dzisiaj ja widzę biegającą po podwórku,a przez jakiś czas zanosiłam jej jedzenie:placz:I zawsze zostanie w moim sercu.Więc cieszmy się towarzystwem swoich pupili , i dbajmy o nich .:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']Ja z umieszczaniem zdjęć też mam problemy:evil_lol:Jestem ciekawa z kąt jest Fafcio??? Jest kobieta w Gdansku która sprzedawała przez wiele lat Maltanczyko-hawanczyki:mad:Długo z nią walczyłam .Może właśnie to od niej kupili Fafcia.Biedny psiaczek,ale ma kochającą właścicielkę wiec jest szcześciażem!!!!:multi:Ja sobie nie wyobrazam jak któryś z moich kudłaczy odejdzie za TM,ale wiadomo ze to kiedyś nadejdzie.:placz:W czerwcu 2008 odeszła za TM moje kochana 9 letnia rotweilerka Meisi, nagle zasneła ,prawdopodobnie zawał,i do dzisiaj ja widzę biegającą po podwórku,a przez jakiś czas zanosiłam jej jedzenie:placz:I zawsze zostanie w moim sercu.Więc cieszmy się towarzystwem swoich pupili , i dbajmy o nich .:multi:[/quote]
[FONT=Times New Roman][COLOR=navy][B]Bursztynki nie wiem z kąd jest Fafciu tak jak pisałam że ponoć z Gdańska ale dokładnie nie wiem :shake: Fafciu ma dobrze staram sie :roll: Dzisiaj sie na mnie obraził bo skończyły mu sie kosteczki (nie zauważyłam że jest tak mało i nie starczy do poniedziałku):oops: Taki jest Faficzek za dobrze ma i grymasi...I coś od rana mi kaszle nie wiem czy to od serca czy sie przeziembił jutro ide do veterynarza :sad: Ja wcale nie myśle o tym że go zabraknie :-( Dzisiaj czeka mnie rozmowa z rodziną a jutro z veterynarzem :placz:Dziś czuje bede miała noc z głowy fafuś tak mocno zaczoł kaszleć tak sie boje... :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Tak sobie tez pomyślałam nad tym czy jeżeli przybył by do mnie szczeniak to czy pod wpływem stresu fafciu szybciej nie odszedł by za TM:placz: a nie chciałabym tego...Nie wiem czy sie nie wstrzymać z kupnem szczeniaczka ja bardzo bym chciała ale faficzka zdrowie i kondycja też jest dla mnie ważna:roll:A bursztynki jeszcze nie raz bedą mieli szczeniaczki:loveu:...[/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ja mam suczke 9,5 roku która uwielbia obecnośc szczeniat , zaczyna z nimi dokazywac i widać jak wstepuje w nia nowy duch .[/quote]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Tylko że każdy pies raguje inaczej na przybycie szczeniaka...:lol: Ja nie wiem jak by zaragował fafciu...A markosik jest taki śliczny :-([/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

strasznie mnie wzruszyła historia twojego Fafcia ,aż trudno uwierzyc że ludzie moga kochać tylko przez 3 lata a jak pies chory to uśpić lub oddac, ciekawe czy jak im małe dziecko zachoruje czy tez będą chcieli je oddac :mad:
a o obecność nowego szczeniaka w domku to bez obaw Hawańczyki to taki typ psiaka że chba niema psa któryby chciałgo zjeść . większośc osób które znam i które do domu wprowadzały nowe zwierze ( małego szczenirka) to bardzo sobie chwaliły zachowanie domownikó . Z reguły te staruszki które sa ospałe i nie mają chęci na zabawy dostja młodzieńczego kopa i nagle przypominają sobie młodość . fakt ,że w pewnym momencie może zacząć się delikana "walka" o miejsce i ważność w domku ale o tym czy będzie się tak działo czy nie decytujesz Ty . bo trzba zawsze pamiętać o pewnych zasadach ,że ten psiak który jest piewszy mus czuc sie że ciągle jest super ważny itp....
trzymam kciukasy za Fafcia niech żyje chłopak dłłłłuuuuggggooo , bo ma wspaniałą Panią !!!!!
Cmokusie i zdrówka zdrówka zdrówka dla psinki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][COLOR=navy][B][I]Dziekuje wam za takie miłe słowa :Cool!: Taka jest historia Fafcia :-(Żałuje że nie mam go od szczeniaczka ale cóż... Ale najlepsze jest że oni maja psa wiekszego od fafcia od 1,5 roku i jakoś dziecko alergi nie ma :shake: Dziwne ...[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080]Ale fafciu to niezła zadziora miałam owczarka chwilowo to była tragednia tak sie fafik żucał na niego że szook nie myślałam że ta moja fafula taka jest :crazyeye: Tak samo mam jeszcze kota rudego (znalazłam go u mnie na działce był w worku na śmieci był jeszcze jeden ale niestety nie wytrzymał udusiła sie :-( ) Wykarmiałam go sama butelką :oops: fafik jak go zobaczy że idzie w jego kierunku odrazy leci do miseczki i je karme żeby tylko kot sie nie poczestował :evil_lol:A o chomika to aż zieje jak coś przy nim robie...Zazdrosny jest strasznie...[/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][COLOR=navy][B][I]To jest mój malutki kochany faficzek ... :loveu:Coprawda nie przypomina on 100% hawańczyka(nie ma rodowodu ),ale i tak bardzo go kocham ;) Ale charakter na 1000% ma hawańczyka... :cool3: [/I][/B][/COLOR][/FONT]


[URL="http://img292.imageshack.us/my.php?image=faficzekrm4.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: faficzekrm4.jpg[/URL]
[URL="http://img292.imageshack.us/my.php?image=zwierzaki31cd5.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: zwierzaki31cd5.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka'][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Chawanka%5CPulpit%5CFoteczki%20moich%20zwierzak%C3%B3w%5Cfaficzek%20%5B%5D%20%5B%5D.JPG[/IMG]

[FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Nie wiem chyba nie naucze sie wklejać tych zdjęć :shake: ...[/COLOR][/FONT][/quote]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/8359596-post26.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie jeśli ktoś decyduje sie na kupno czy adopcje psa powinien to przemyśleć bardzo poważnie ,bo to decyzje na wiele lat.A nie po roku ,czy po 5 latach gdy sie znudzi oddać ,wyrzucić czy uśpić:mad: Psiak pokocha Nas bezgranicznie i nagle , zostaje odtrącony , nigdy tego nie zrozumię.........:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Byłam w niedzielę na wystawie w Glogowie - ani jednego hawańczyka .[/quote]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=navy]I to jest to mało Hawańczyków w Polsce :-( Albo bez rodowodu...[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=#000080]Polacy nie chcą kupywać psów za 2,500 lepiej kupić innego psa tańszego :-( Natomias Niemcy,Węgry,Litwa,Szwecja tam jest najwięcej hodowli i psów tak pięknej rasy jaką jest Hawańczyk:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=#000080]Takie są realia :placz:Zastanawiałam sie czy jest jakaś rasa tańcza która przypomina hawańczyka???[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Lucida Sans Unicode][COLOR=#000080]Ja sama też nie wiem czy bede miała szanse kupić psa z rodowodem :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...