Jump to content
Dogomania

Pogaduchy przy kawie


czapla

Recommended Posts

[quote name='czapla']Mam świeżutkie wieści z wystawy międzynarodowej w Brnie - Lakki Kerri Salomeya Triumph znana jako Semisia - ZWYCIĘZCA RASY!!! :multi::multi::multi: cieszę się jak diabli, Zebra oczywiście też:lol: sędziował Anglik, stawka 8 sztuk chyba - z dokładną relacją trzeba zaczekać na Zebrę.
A stresa dziś miała okrutnego:cool3:, a ja skwitowałam tylko, że wiedziałam, że tak będzie - Semisia to cudna sunia i ciężko drugą taką znaleźć:loveu:

Zuza - nie wiem czy będę w niedzielę, wszystko zależy od pogody:roll:[/QUOTE]
No to ogromne gratulacje :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja właśnie dotarła do domku, opiłam się kawy w drodze, i zasnąć na
razie chyba i tak nie będę mogła.
Dziękuję za gratulacje, dzisiejszy CAC i CACIB takze mnie cieszy, ale teraz musze odpocząć. Postaram sie jutro usiąśc , napisać kilka słów na temat wystawy i podać pełne wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Obudzona jestem na maxa, u nas w sobotę i niedzielę wystawa, praca, związek, praca , związek -więc w domu praktycznie tylko sypiam, i dlatego nie zdaje relacji, bo nie ma kiedy, ale na jutro dostałam urlopik i może pomiedzy obrabianiem domu, obiadu i Semisi zdołam napisać kilka słów na temat wystawy w Brnie.

Link to comment
Share on other sites

Szlag mnie trafi za chwilkę, napisałam długiego posta na temt Brna, nawet załozyłam nowy temat i poszłłłłło w powietrze, a teraz jestem już padnięta , bo godzinę temu wróciłam do domu z wystawy rzeszowskiej.

Na wystawach za kilka dni napisze kilka słów o obydwu wystawach, a teraz tylko skrót z Rzeszowa

Międzynarodowa Wystawa Psów Rzeszów 13-14.02.2010 - sędzia Viva-Maria Solecky-Szpunar

Elan z Płockiego Wzgórza (Elanka Czapli) -dosk.Zw.Młodzieży, NJwR, weszła na BIS Junior do finałowej trójki młodych terrierów- dodam, ze to jej pierwsza wystawa,

Camry z Płockiego Wzgórza -dosk,naj.weteran- BIS Wetrean -2

Lakki Kerri Salomeya Triumph (Semisia) - dosk,CWC,CACIB, BOB, BIG-3, Bis Oddz.Rzeszów-2

Tym samym nasza Semisia ukończyła INTERCHAMPIONAT:lol:

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszonych było 4 kerraki, przyjechał jeszcze piesek sprowadzony do Polski ze słowcji, już dorosły w klasie otwartej, którego specjalnie na tą wystawe przyjechała ze Słowacji ostrzyc i pokazać na ringu jego hodowczyni Daniela Borzova. Piesek dostał CWC i CACIB.

Link to comment
Share on other sites

Ufff wracam po mału do świata żywych:lol:
Dziękujemy za gratulacje - to się nazywa dobrze rozpoczęty sezon wystawowy:lol:, wszystkie nasze kerraki były jak widzicie zauważone i to bardzo nas cieszy. O ile Semisia i Niuniu to starzy wyjadacze i ich występ to prawie pewnik, że się postarają i będzie dobrze, to debiutująca Elanka była wielką niewiadomą.
Semisia to prawdziwa gwiazda, chwyta za oko i mam przeczucie, że to będzie jej rok:multi:
Niuniu lubi wyzwania, więc zafundowalam mu więcej - poza normalnym pokazaniem się w ringu, Zuzia wzięła go na Młodego Prezentera, a ja na pokazy agility:lol: i mój stary wariat był w siódmym niebie - uwielbiam go:loveu:
Elankę jak wyciągnęłam z pudełka przed bisami, to mnie śmiech ogarnął - wygniecione, zaspane, ziewające zwierzę, ale myszka działa cuda i dziewczątko się ocknęło.
Na koniec jeszcze słowo o naszej sędzinie, pani Vivie Marii Solecky-Szpunar - dawno tak dobrze nie czułam się w ringu, przyjazna atmosfera, dużo cierpliwości i wyrozumiałości zarówno dla psów jak i wystawców, oby więcej takich sędziów:p
A tu trochę o wystawie i nawet fotki są
[url]http://www.podajlape.pl/aktualnosci/166/III-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Rzeszowie-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-13-02-2010.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja w Niuńciu już jestem bez warunkowo zakochana także jak tylko będziemy na tych samych wystawach, a Niunio będzie miał ochotę sobie dodatkowo pobiegać, to oczywiście będzie mi towarzyszyć na MP.
Strasznie żałuje, ze tak sknociłam ten finał w Rzeszowie, bo prezentował się na prawdę bajecznie.
W tej chwili wybieram się do Katowic i szukam psiaka na MP.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Niunio przypadł Ci do gustu i dobrze się z nim czujesz na ringu. Za pierwszym razem wiesz, że miałam trochę obaw czy sobie z nim poradzisz, bo jest taki ciut szalony:lol:, ale prezentujecie się super i miło na Was patrzeć:loveu: W Katowicach też będziemy, więc jak go chcesz, to nie mam nic przeciw temu byś z nim wystąpiła:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']Cieszę się, że Niunio przypadł Ci do gustu i dobrze się z nim czujesz na ringu. Za pierwszym razem wiesz, że miałam trochę obaw czy sobie z nim poradzisz, bo jest taki ciut szalony:lol:, ale prezentujecie się super i miło na Was patrzeć:loveu: W Katowicach też będziemy, więc jak go chcesz, to nie mam nic przeciw temu byś z nim wystąpiła:lol:[/QUOTE]
O, to oczywiście, ze go pożyczam.

Link to comment
Share on other sites

My właśnie dopakowujemy torbę i papiery na jutrzejszy wyjazd o świcie do słowackiego Presova na międzynarodówkę. Robimy sobie wyjazd rodzinny i bardzo mnie to cieszy, bo zdaje się, że po mojej dzisiejszej kontuzji ramienia, a raczej po pogłębieniu poprzedniej kontuzji z Brna, to ja się nie nadaję ani do strzyżenia, ani do pokazania zwariowanej Semisi,bo ręką prawą ruszyć nie mogę:angryy:. Liczę na pomoc słowackiej koleżanki w strzyżeniu i mojego własnego dziecięcia w wystawianiu, bo właśnie na tydzień zjeżdża do domku.
Mam nadzieję, że jak dojdę do siebie, to jakoś opiszę wszystkie cztery wystawy którymi rozpoczęłyśmy sezon z Semisią.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trochę zazdroszczę Wam wystaw, ale obecnie nie mam wolnego czasu na zabawy. Roboty po zimie huk.
Doprowadzam ogród do porządku po zdewastowaniu przez kochane sarenki. Co się dało poobgryzały. Ale z supermarketu sałaty to nie chciały żreć.

Link to comment
Share on other sites

Zuziu - ja nie dotarłam do Katowic, mój tato mial problemy zdrowotne i chciałam być na miejscu.
Semisia wzięła rasę i bardzo się podobała sędziemu, więcej szczegółów nie znam, bo Zebra ma zapalenie krtani i nic jej nie było słychać przez telefon.

Gokaiba - trzeba i pracować i czasem też się zabawić, a robota nie zając- nie ucieknie;)
Ja dziś siedzę w robocie, a ciężko było wstać godzinę wcześniej, zwłaszcza, że wczoraj zawitali do nas sąsiedzi na biesiadę i pogaduchy i położyłam się spać dzisiaj:lol:
Kawa nie pomaga, ledwie na oczy patrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']Zuziu - ja nie dotarłam do Katowic, mój tato mial problemy zdrowotne i chciałam być na miejscu.
Semisia wzięła rasę i bardzo się podobała sędziemu, więcej szczegółów nie znam, bo Zebra ma zapalenie krtani i nic jej nie było słychać przez telefon.

Gokaiba - trzeba i pracować i czasem też się zabawić, a robota nie zając- nie ucieknie;)
Ja dziś siedzę w robocie, a ciężko było wstać godzinę wcześniej, zwłaszcza, że wczoraj zawitali do nas sąsiedzi na biesiadę i pogaduchy i położyłam się spać dzisiaj:lol:
Kawa nie pomaga, ledwie na oczy patrze.[/QUOTE]
No to nawet dobrze się złożyło, bo nie lubię tak umawiać się i nie przychodzić. Keraka zauważyłam na bisach i nawet się nie pomyliłam ze to Semisia, ślicznie się prezentowała, trzymałam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Pożyczyć Ci Niunia?:evil_lol: co prawda bez mózgu Lucyny i jej pomocy nie sądzę, by sobie poradził, ale zając na pewno by zapamiętał, że tam jest niebezpiecznie.
Ja do prac ogródkowych nie przywiązuje wagi, wymaga to dużo czasu a ja go po prostu nie mam - zostawiam to sobie na emeryturę:lol: W tym okresie życia mam inne priorytety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...