Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam wszyskich



my widzielismy tego pregowanego japonczyka w glogowie
wtedy przegral z fujimaru palis i amai bakira

urajiro to on ma ale... choc jest z japonii jest nieco amerykan. i dlatego przegrywa
widac to np. na zdj, na stronie tej czeszki
zobaczcie te fotki tam i wyobrazcie go sobie z czarna maska ...
on jest niski i troszke masywny i dlatego sedzia sie mniej podoba i mi osobiscie tak samo
jego uszka tez sa takie mniej japon. troszke wieksze i na boki

lecz nie uwazam ze jest to brzydki piesek - ma piekny kolor i dobre pochodzenie sam myslalem o kryciu nim ale .... bo jako szczeniak byl przepiekny

[url]www.palis.prv.pl[/url]


[img]http://www.palisakitas.republika.pl/GRAFIKA/naszeakity/chikaka/chikaka1.JPG[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

yuka palis - nie bylo takiej

jedynie dyuka palis i chyba jest w warszawie lecz nie ma zdj. ani kontaktu

byl to miot po p'koshu i kleodike

tak tez byla piekna suczka ktora miala zostac DIKAKA Palis lecz sprzedalismy i jest wystawiana byla 1 w wroclawiu i 2 na 8 w poznaniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][b]Matagi[/b], a Ty tak wszystkie akity znasz? :o[/quote]

Ojjjjjjjjj,Adda! :D Nie wszystkie znam :wink: ale konkurencję warto poznać ciut wcześniej :wink: :wink: :wink:
[b]Cleo 2000[/b] no powiedz,albo pokaż fotkę :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cleo2000']
lecz nie uwazam ze jest to brzydki piesek - ma piekny kolor i dobre pochodzenie sam myslalem o kryciu nim ale .... bo jako szczeniak byl przepiekny[/quote]

Pamietaj, ze wszystkie psy sprowadzone z Japonii w większości są małe.
Nawet Zwycięzcy Swiata mają po 64 cm w klebie.
Poza tym jakoś bardzo wątpię, żeby w Japonii hodowali typ amerykański ;-)
Ale cóż póki sama go na żywo nie zobaczę nie będę toczyć bojów.. ale dlugonogie akity sa coraz bardziej nie w modzie ;-) Akita ma byc zwarty a nie wysokonożny... a juz wysokonożny samiec wygląda hmm...

Link to comment
Share on other sites

nie o to mi dokladnie chodzilo
poprostu nie ma np. takiego wyrazu jak np. daichi na twoich fotach -oczy , uszka i ogolne wrazenie a do tego jest niski i troszke masywny

wiadowo ze wysokonozny tez nie ma byc -wiem cos o tym bo akuma ma z tym problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cleo2000']nie o to mi dokladnie chodzilo
poprostu nie ma np. takiego wyrazu jak np. daichi na twoich fotach -oczy , uszka i ogolne wrazenie a do tego jest niski i troszke masywny

wiadowo ze wysokonozny tez nie ma byc -wiem cos o tym bo akuma ma z tym problem[/quote]

Ja akurat nie Akume mialam na mysli ;-)
Raczej tego na pregusa co CWC dostal w Katowicach podobno ;-) tylko nie wiem za co... ;-) ale wiadomo od kogo, wiec nie dziwi nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='Izis']Lilka no nie mow, ze nie poznajesz. ;-) Na tej fotce jest ATO - ojciec Ashiego. Chociaz w koncu mogl przekazac idealnie taka sama glowe synowi no nie :-)[/quote]

:P :P :P Coś mnie tu właśnie nie pasowało.... :wink: I stąd pytanie do Kl@udii :wink: Jakoś tak jest,że w avatarze każdy zamieszcza fotkę swego psa :) Przyjrzałam się zdjęciom Ashiego i nie pasowała mi głowa do głowy :wink: Podejrzewałam,że to Ato,choć Bos jest też podobny :D[/quote]

Tak to jest ATO. Nie wiedziałam, że taka zasada tu panuje, ale skoro tak to zmieniam, bo mnie pewnie posądziliście, że chce wcisnąć kit, że to Ashi, a ja sobie chciałam dać ładną głowę akitki, bo jedyne zdjęcie Ashika na kompi jakie miałam, to to które widnieje na forum, a ona mi sie nie podoba. Mam tereaz trochę zdjęc w kompie z Katowic (jak mi Izis pomoże to wstawie ;) ) i tereaz w avatorze to mój Brysiu (tak na niego czasem wołam i już nawet reaguje hehe). :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cleo2000']a jedzie jeszcze ktos do berlina

bo jedzie bos i my i jeszcze ktos ... wiecie cos ?[/url][/quote]
Jeśli chodzi o Berlin, to pytanie. Bos i my tzn. Bos i kto? Ludzi już znam, ale który pies ma jechać? Tego nie wiem. A tak na poważnie na wystawie w Katowicach dowiedziałem się, że do zobaczenia w Berlinie:
Ja i mój pies - klas pośrednia
poza tym p. Iwona Miśkiewicz
Krzysztof Durski
Ale czy to wszyscy, tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cleo2000']tak przypuszczalem :)



a co tam nowego slychac w hodowli
bo u nas rosnie mniejmy nadzieje godna nastepczyni chikaki[/quote]


Nie narzekam. :-) Mam mały dylemat, bo urodzily mi sie cztery pregowane suki, z czego jedna bedzie koloru jak UTA ale z slicznymi znaczeniami, jedna rudo-pregowana no i dwie na dzien dzisiejszy wydaja mi sie blekitne-pregowane... no i ktora sobie zostawic???

Ps.
I dobra rada zrob cos z tym podpisem, bo jest wiekszy nic cala tresc wiadomosci. Moze wstaw leb do loga a na dol daj banerek zanim sie mod wkurzy ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ojej! co tu sie dzieje.. wysyp akitowych zdjęć, ale fajowo :))
Oczywiście wszystkim uczestnikom katowickiej wystawy składamy gratulacje... :laola:

My nie jesteśmy wybredni i według nas każda akita ma coś takiego w sobie, że przyciąga wzrok... w końcu przecież to psiaki z charakterem, pełne dostojeństwa, dumy i.. no wiecie przecież :) Więc spoglądając na nie czasami można przymrużyć oczko na pewne defekty i podziwiać tę lepszą część, no nie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='56565656']izis jestes wizjonerka!(wiedzialas ze sedzia w katowicach sie zmieni)
zrobilem sie fanem twojej swietnej produkcji
i bede ci kibicowal.na razie wybieram sie do warszawy obejrzec twoje sliczne inaczej.[/quote]

Powodzenia! I podziekuj swojej przyjaciolce za to, ze masz co podziwiac...
I martw sie raczej o swoja produkcje, bo u mnie nie fabryka

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osob wybierajacych sie do Wawy.
Czy wkurzyloby Was gdyby po przybyciu na miejsce okazalo sie, ze nie sedziuje sedzia co mial sedziowac a zamiast tego sedziuje ... no zgadnijcie kto ;-)
Nie wiecie. Spytajcie tajemniczego 5656 ;-)

Link to comment
Share on other sites

izis izis ta zazdrosc cie zjada hehehe :D
wiesz jedni maja klase a inni obmawiaja kogos za jego plecami.no ale tak to jest jak sie zazrosci..ach..zawisc nie zazdrosc.zawisc az ci nerwy puszczaja:D
widac jak bardzo cie ta zazdrosc meczy:D
no coz nie kazdy moze byc tak swietny jak ja.pozycji zazdroscisz psow pieniedzy.no ale nie mozna miec wszystkiego:D
ja ci zazdroszcze fabryki pieskow:D
i sie tak nie denerwuj..te nerwy cie zjedza juz spac pewnie nie mozesz:D
pisz sobie pisz daj upust swej zazdrosci:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='56565656']izis izis ta zazdrosc cie zjada hehehe :D
wiesz jedni maja klase[/quote]

Heheh jasne :-)))
jakas nowa klasa ANONIMOWYCH ODWAZNYCH WAZNIAKOW....
Powodzenia w przynaleznosci do niej ;-)
ANONIM na prezydenta hehe ;-)

Poczytaj co piszesz o sobie sam anonimie i z reka na sercu powiedz czegoz ja moglabym Ci zazdroscic??? ;-) no bo chyba nie braku gustu czy tez moze mam Ci zazdroscic braku znajomosci rasy, ktorej znajomoscia sie szczycisz... glownie dzieki znajomosciom hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...