Jump to content
Dogomania

Galeria Akit (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Taysha

Recommended Posts

  • Replies 10.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A teraz morskie fotki
Bimbo jadł piach i popijał go wodą z morza - [size=2]nie wyszło mu to na zdrowie[/size]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img253.imageshack.us/img253/2984/m00028no.jpg[/img][/URL]

przyglądał się falom

[URL=http://imageshack.us][img]http://img253.imageshack.us/img253/117/m00030bk.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

opalał po kąpieli

[URL=http://imageshack.us][img]http://img321.imageshack.us/img321/9663/m00101ne.jpg[/img][/URL]

jak zwykle łobuzował

[URL=http://imageshack.us][img]http://img321.imageshack.us/img321/7064/m00113nd.jpg[/img][/URL]

czasami pozował

[URL=http://imageshack.us][img]http://img321.imageshack.us/img321/1509/m00084nb.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka napisała:

[b]Daria miała wstawić ale jekoś ich nie widać.
[/b]

Wstawi,wstawi :lol: :P W sobotę wieczorową porą :wink: Przez tydzień będzie okupowała komputer,wstawi zaległe fotki i full nowych :lol: Tylko ciekawe bardzo,kiedy ja dolazę do komputera :wink: bo w sobotę Daria z Anatą przyjeżdżają do mnie na tydzień :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Wystawa w Białymstoku jest 28.08.,ale już w przeddzień wystawy będzie u mnie w domku suuuuuuper akitowo!!!! :lol: :lol: :lol: Oprócz moich makitek i Anaty przyjadą jeszcze inne makity,będziemy mieli makitoimprezę!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam stawke akit an TORUN 2005

[b]Psy[/b]

Klasa młodzieży
Akita u Izis (FCI) UMON

Klasa pośrednia
Akita u Izis (FCI) TADA

Klasa otwarta
APOLLO Imaginacja
CZINGO Roal
FUMIKO Pa-Lis


[b]Suki[/b]

Klasa młodzieży
ANITA KARACHI POLONIA DAKOBO Keddef Lee
DONA Omono-Gawa
SAKAI Eskimo River

Klasa posrednia
Akita u Izis (FCI) TAKA

Klasa championów
CHIKAKA Pa-Lis

Fotorelacja rowniez bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']Czy ktos zna hodowle lub sama suczke ANITE ....... z klasy mlodziezy ??[/quote]

Nie widziałam żadnego "ogonka" z tej hodowli,ani na żywo ani na fotce,ale jest to polska hodowla.Asiunia02! :P Przeczytaj na wspak przedostatni człon przydomka i będziesz wiedziała czyja to hodowla :wink: o ile pamięć mnie nie myli,to szczenięta z tej hodowli były sprzedawane przed wystawą ....chyba w Bydgoszczy/głowy nie dam :wink: /.Zdjęcia dużych już szczeniaków były bodajże w fotorelacji z tej wystawy,pamiętam,bo wkurzyło mnie to.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Agnieszka napisała:

[b]Daria miała wstawić ale jekoś ich nie widać.
[/b]

Wstawi,wstawi :lol: :P W sobotę wieczorową porą :wink: Przez tydzień będzie okupowała komputer,wstawi zaległe fotki i full nowych :lol: Tylko ciekawe bardzo,kiedy ja dolazę do komputera :wink: bo w sobotę Daria z Anatą przyjeżdżają do mnie na tydzień :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Wystawa w Białymstoku jest 28.08.,ale już w przeddzień wystawy będzie u mnie w domku suuuuuuper akitowo!!!! :lol: :lol: :lol: Oprócz moich makitek i Anaty przyjadą jeszcze inne makity,będziemy mieli makitoimprezę!!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

I jeszcze Agnieszka z Bimbomkiem przyjadą!!!! :P :lol: :P :lol: Albo pojutrze,albo w najbliższą niedzielę!!!!!!!!!!! :lol: :P :lol: :P Aleeeeeeeeeee będzie makitowooooooooooo!!!!! :P :lol: :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][quote name='Matagi']Agnieszka napisała:

[b]Daria miała wstawić ale jekoś ich nie widać.
[/b]

Wstawi,wstawi :lol: :P W sobotę wieczorową porą :wink: Przez tydzień będzie okupowała komputer,wstawi zaległe fotki i full nowych :lol: Tylko ciekawe bardzo,kiedy ja dolazę do komputera :wink: bo w sobotę Daria z Anatą przyjeżdżają do mnie na tydzień :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Wystawa w Białymstoku jest 28.08.,ale już w przeddzień wystawy będzie u mnie w domku suuuuuuper akitowo!!!! :lol: :lol: :lol: Oprócz moich makitek i Anaty przyjadą jeszcze inne makity,będziemy mieli makitoimprezę!!!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

I jeszcze Agnieszka z Bimbomkiem przyjadą!!!! :P :lol: :P :lol: Albo pojutrze,albo w najbliższą niedzielę!!!!!!!!!!! :lol: :P :lol: :P Aleeeeeeeeeee będzie makitowooooooooooo!!!!! :P :lol: :P :lol:[/quote]
Pozazdrościłam! :o
Ale będziecie mieć odjazdowo-akitowo! :D :P :lol:

Ja po paru remontach też pozapraszam, kto będzie chciał na Halne i całą ekipą pojedziemy do Nowej Rudy!

Mam teraz wiecej czasu,bo mam 2 a nawet ,jak będę chciała 3 miesięczny urlop od pracy!(po raz pierwszy od 14 lat ) i dlatego tyle mnie tu teraz macie

Wiesz Lilka-wtedy,kiedy mi wysłałaś emblemacik i podałaś instrukcję "osadzenia" go na dgm,to ja niestety nie umiałam,ale dlaczego?-otóż fotka wyjęta z maila zapisała się w BMP ,a to juz od razu bylo więcej ,o dużo kB,doszłam do tego dopiero niedawno,że foty wyjmowane przez opcje zobacz,zapisują się w BMP ,no i dopiero po tym odkryciu zmądrzałam,jestem niestety komputerowym dzidziusiem i samoukiem więc wiele popełniam błędów.
No i w przyszłym roku w końcu dotrę do Szczecina! i myślę,że Agnieszka też chętnie przyjmie ,każdego,kto będzie chciał -jeśli coś przesadziłam to będę sie martwiła nad zakwetorowaniem na własny koszt :lol: :P :(

Hej [b]Ziemniak[/b] ,hej [b]Donya [/b]-świetnie miały Wasze akitki,super fotki!! i dzięki za życzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']Wstawiam stawke akit an TORUN 2005

[b]Psy[/b]

Klasa młodzieży
Akita u Izis (FCI) UMON

Klasa pośrednia
Akita u Izis (FCI) TADA

Klasa otwarta
APOLLO Imaginacja
CZINGO Roal
FUMIKO Pa-Lis


[b]Suki[/b]

Klasa młodzieży
ANITA KARACHI POLONIA DAKOBO Keddef Lee
DONA Omono-Gawa
SAKAI Eskimo River

Klasa posrednia
Akita u Izis (FCI) TAKA

Klasa championów
CHIKAKA Pa-Lis

Fotorelacja rowniez bedzie :)[/quote]

[b]Asiunia[/b] jesteś wielka!! Jeszcze raz ślicznie dziękuję :Rose:

Co do fotorelacji, to ja zamawiam zdjęcia asztarowego braciszka APOLLO, reszte naszej rodzinki napewno sfotografujesz, więc o to nie muszę prosić ;)

Link to comment
Share on other sites

wł. Elżbieta Pac-Jankowska
ul. Gdańska 208m4
85-674 Bydgoszcz
tel.: 0 501-779-610
0 501-779-606

data urodzin szczeniat 17.10.2004

O: GAJBUN Żelazny Jar
M: BONATSU Omno Gawa

pies - biały
pies - pręgowany
pies - biały
pies - czerwone
pies - czerwone

Nie jestem pewna czy to ta hodowla, ale taka nie znana znalazłam :)
Tylko czy w tym miocie byla suczka, bo z zamieszczonego wyzej ogloszenia domyslec sie nie idzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']wł. Elżbieta Pac-Jankowska
ul. Gdańska 208m4
85-674 Bydgoszcz
tel.: 0 501-779-610
0 501-779-606

data urodzin szczeniat 17.10.2004

O: GAJBUN Żelazny Jar
M: BONATSU Omno Gawa

pies - biały
pies - pręgowany
pies - biały
pies - czerwone
pies - czerwone

Nie jestem pewna czy to ta hodowla, ale taka nie znana znalazłam :)
Tylko czy w tym miocie byla suczka, bo z zamieszczonego wyzej ogloszenia domyslec sie nie idzie :)[/quote]

Długo wstrzymywałam się od odpowiedzi. Przemilczałam pomyłkę sędziów kynologicznych, za jaką uwazasz championat Gaibuna. Dzisiaj przesadziłaś. NIE MAM HODOWLI. NIE ŻYCZĘ SOBIE ABY MOJE DANE BYŁY ROZPOWSZECHNIANE NA FORUM Z FAŁSZYWYMI INFORMACJAMI!!!. Kto Ci dał prawo do oceny psów. Czytajac Twoje posty doszłam do wniosku, ze oceniasz nie psy a koniec smyczy.
Prośba - usunięcie postu z moimi danymi !!!

Link to comment
Share on other sites

Razem z AGA (wlascicielka INAZUMY) myslimy o kalendarzu na 2006 rok - co o tym sadzicie, temat to oczywiscie akity, ale niekoniecznie tym razem ustawione wystawowo, ale szczenieta, jakies poplatane psiaki i inne zabawne ujecia tez doroslych akit :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GR']Razem z AGA (wlascicielka INAZUMY) myslimy o kalendarzu na 2006 rok - co o tym sadzicie, temat to oczywiscie akity, ale niekoniecznie tym razem ustawione wystawowo, ale szczenieta, jakies poplatane psiaki i inne zabawne ujecia tez doroslych akit :o :o :o[/quote]

Myślę, że pomysł jest doskonały :klacz: i wszyscy akiciarze podzielą moje zdanie :wink:
bez akitowego szpagatu Aszi, na tym kalendarzu, się nie obejdzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

No, teraz to pewnie wszyscy sięgną do swego archiwum zdjęciowego, by wykopać jakieś hiciarskie foto :) :wink:

P.S. Info dla wszystkich: w najświeższym wydaniu "Psa" znajduje się "akitowy" artykulik odnośnie wystawy w Tulln...
Kto chce, niech sięga po lekturę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yahoo']P.S. Info dla wszystkich: w najświeższym wydaniu "Psa" znajduje się "akitowy" artykulik odnośnie wystawy w Tulln...
Kto chce, niech sięga po lekturę...[/quote]

Mam! i już przeczytałam :D Wkradł się mały błąd - zdjęcie Asayake Go Shun'You Kensha jest opisane jako zdjęcie Komaghi. :P

Link to comment
Share on other sites

MoNiSiA:) nie denerwuj się. Widzisz ten typ tak juz ma. Asiunia najpierw robi komuś zdjęcia bez pozwolenia, potem publikuje czyjeś dane w internecie. Ale nie ma się czemu dziwić. Ma dziewczyna jakies kompleksy, wiec z czegoś stara się być znana.
Tylko czy to jej wyjdzie na dobre to bardzo wątpię... a i jakości jej psów też nie poprawi... więc po co się tak trudzi???

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,
Już od dłuższego czasu jestem stałym bywalcem, a raczej "czytalcem" :wink: forum. Już wiele razy miałam nieodpartą chęć się odezwać na złośliwe przytyki i "mądrości" Pani Izis, kierowane do najróżniejszych osób, ale się powstrzymywałam. Tym razem jednak już nie wytrzymałam.
Izis widzę,że tym razem przyczepiłaś się do Asi i jej psów - tym samym przyczepiłaś się również do mnie, bowiem jeden z tych psów jest mój - Chikaka Palis.
Piszesz coś o jakości psów, które wystawia Asia - jeśli się Tobie coś nie podoba, podaj proszę konkrety - może się czegoś nauczymy od tak znamienitej hodowli, która FCI miała wczesniej niż istniała :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...