Jump to content
Dogomania

Wystawy w Irlandii


k.iwona

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

HURA !!! HURA !!! HURA !!!

Gwiezdnie odliczanie zakończone !!!! synek naszej TORUNI - [SIZE=3][COLOR=blue][B]CALAMUS TORNADO PRINCE " TANGO"[/B][/COLOR][/SIZE] przed ukończeniem 2 roku życia zakończył [B][SIZE=3][COLOR=red]CHAMPIONAT IRLANDII[/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=red]:BIG::laola:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Championat nie łątwy wiec jest się czym chwalić ! HURA HURA HURA :)))[/COLOR]
Jestem bardzo zadowolona a Sussan jest wręcz zachwycona :))) taki młody afgański champion w Irlandii to nie mała gratka :)))

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=6][I][B][COLOR=DarkRed]Nowy Calamus Champion !!!!!![/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT]

:cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:

[I][B][SIZE=3]Duże gratulacje z Wegier !!!!! Iwona i Sebastian mogli być dumni!!!!![/SIZE][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chwile mnie z wami nie było ale znowu jestem.
O czas nie pytałam zapytam Sussan w następnym meilu .
Co do planów wystawowych właścicieli Tanga to chyba jeszcze raz w tym roku wystąpi w Irlandii potem Anglia wiem że planuja Qrufta - bedę mocno trzymała za nich kciuki. W planach jest równiez dłuzszy wypad na kontynent. Tylko teraz Sussan cięzko jest się rozstać z swoim Jokerem który na ostatniej wystawie otrzymał [B][COLOR=red]8 zieloną gwiazde[/COLOR] i kolejne [/B][COLOR=red][B]BOB :laola: . [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yazid'][FONT=Times New Roman][SIZE=5][I][B][COLOR=Red]Bardzo duże gratulacje dla brata![/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT]
:cunao::cunao::cunao:

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]True Lady[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

[url=http://www.afganagar.hu/]Szitár al Fidda kennel - Kezdõlap[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko uzupełnie że grupe sędziował hodowca chartów afgańskich [B]Brian Fogarty (Yarabis Afghans)[/B] i mam jedno zdjęcie wprawdzie Tango nie jest ustawiony w pozycji wystawowej ale nie czepiajmy sie :) [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1109/tornadoob8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...