Jump to content
Dogomania

Dwie dumne hasiorki Niya i Jadzia ,rownie dostojna kundelka Setka i kocia banda ;))


orpha

Recommended Posts

jak to malo i jak wiele trzeba psu do szczescia. Kawalek podlogi, miska, reka Pana. Zawsze kazda pzremiana topi mi serce. Oby dla kazdego psa w schronie znalazl sie kiedys kawalek podlogi.
Weszlam na strone Palucha szukajac kropkow i znalazlam 4 piekne huskie Moze znacie kogos kto by chcial? albo jakies forum dla huskich
ogrom psiego nieszczescia czasem mnie przeraza. A zalatwic by to mogl prosty zabieg sterylizacji i kastracji.

sorki za offa ale tak jakos naszlo mnie .....:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kastracja i sterylizacja powinny byc obowiazkowe tak jak i szczepienie na wscieklizne i niechze wreszcie ta banda zakichany biurokratow zrobi porzadek z systemem chipowania , pomijam to ze tez powinno byc to obowiazkowe , ale chodzi o to ze nie jest to sysytem jednolity na terenie calego kraju , nie mowiac juz o tym ze warszawska straz miejska ma jeden czytnik na cale miasto i okolice :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']przepiekna :cool3:[/quote]

no sliczniutka jest , i nawet imie do niej pasuje to taka prawdziwa Lady , nawet jak prycha to nie jak kazdy normalny kot tylko z takim powiewem dostojenstwa :loveu:. A paszcze Prezia widzialaś ?? jakies dwie strony wstecz chyba ,po wielu probach udalo mi sie ustrzelic prezia akurat jak ziewal :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']coz za zmiana - a teraz napisz jeszcze ktore to ktore - wiem juz kto to Prezes i Lady a reszta?

moze jakies strzalki z opisem na zdjeciu :evil_lol:;)[/quote]
Angie zajrzyj na pierwsze strony :) , na zdjeciu grupowym wszytskich wypisałam :) a gdzies nizej opisalam po krotce historie kazdego :).
Musze jeszcze tylko Amonika ( hehe powinien sie nazywac Ancymonik :eviltong:) dopisac

Link to comment
Share on other sites

hehe. a ja wczoraj na spacerze wieczorem zmieszałam thora z amonem i mi amor wysszedł...
amon to straszny :diabloti:, nie będzie znim łatwo. choć twój TZ dumny i blady, że on taki grzeczny i w ogóle się go słucha :p . słucha się, jak chce, czyli nie słucha się:eviltong:... ale powiedzmy szczerze - ma prawo jeszcze się nie słuchać. nad tym psem naprawdę trzeba pracować, bo się uchetacie po pachy... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...