Jump to content
Dogomania

Poszukuje info o hodowli!!


Cockermaniaczka

Recommended Posts

Pilnie poszukuje informacji o tej hodowli Yorkow [url]http://www.bigduo.pl/szukaj/index.php?rs=80&nf=15807&firma=YORK%20STYL%20SALON%20PIEL%CAGNACJI%20PS%D3W[/url]
Moze ktos widzial ich psy,rozmawial z hodowca?
Czy sprzedaja psy rodowodowe czy bez papierow tez?
Kolezanka ma od nich suke-podobno rodowodwa ale czy ma papier nie wiem bo nie chce mi podac chocby przydomnka:roll:
No i coz zapowiada sie na kolejna pseudohodowle yorkow:placz:
W dodatki chce dokupic jeszcze maltanczyka:placz:
Moze hodowca by jej wytlumaczyl ze zle robi lub ktos kto ma pojecie o tej rasie??
Suka malenka,wg mnie wogole nie do rozmnazania:placz::-(

Link to comment
Share on other sites

Za późno właśnie wróciłam. Mogę podać mail. Ma chyba tylko 2 psy z rodowodem psa i sukę. W salonie wiszą dyplomy z wystaw z roku 2005, 2006 a później to chyba już mało jeździła, a teraz chyba wcale. Yorki nierodowodowe mieszkają na dworze w kojcach w ocieplanych budach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Za późno właśnie wróciłam. Mogę podać mail. Ma chyba tylko 2 psy z rodowodem psa i sukę. W salonie wiszą dyplomy z wystaw z roku 2005, 2006 a później to chyba już mało jeździła, a teraz chyba wcale. Yorki nierodowodowe mieszkają na dworze w kojcach w ocieplanych budach.[/quote]
ze tak powiem o my good:crazyeye::crazyeye:
York w budzie:angryy:
Tak myslalam,pewnie maja tylko uprawnienia zrobione,ewentualnie jakich championat i tyle po wystawach:angryy:
Ale maila mozesz podac:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Czy znacie hodowlę Calamites, to jest ich strona internetowa: [url]www.calamites.pl[/url] Co możecie o niej powiecie czy ona jest dobra? Czy należy do ZK? Może ktoś z was ma psiaka z tej hodowli, a konkretniej chodzi mi o yorki. Ta hodowla jest w mieście Błonie koło Warszawy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź....:eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...