Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pszym']Ale i tak będziemy kiedyś z nim dostawali w d..., bo to jest Agria.[/QUOTE]

Pszym a ta Agria to jakąś wybitna hodowla z wielkimi osiągnięciami itp itd...?
Ja tam się*nie znam. Czy oni rzeczywiście mają tak wybitne psy, że sędziowie się kłaniają na słowo Agria?????

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze dodam , że w jednym z katalogów powystawowych ten piesek otrzymal ocenę obiecującą. Więć jeśli tylko będzie jechał na nazwie hodowli to smutne

Dobra kończę wieszać psy na właścicielu tego psa i życzę mu jak najlepiej co nie znaczy, że nieuczciwie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']pszym, znam BARDZO mało foksów, które się mieszczą w tej skali wagowej ;)

w ogóle nie lubię określania wagi jako wzorca :roll:
bo tyle samo może ważyć 35cm pudzianek, co 46cm pajączek...[/QUOTE]

No Figiel się nie mieści:evil_lol:
Zresztą na wystawie chyba sędzia nie ma wagi co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']pszym, znam BARDZO mało foksów, które się mieszczą w tej skali wagowej ;)

w ogóle nie lubię określania wagi jako wzorca :roll:
bo tyle samo może ważyć 35cm pudzianek, co 46cm pajączek...[/quote]

Ale w tym roku zamiast wzrostu ( co też w naszym przypadku było wątpliwe ) weszła waga...My jesteśmy kilka kilo do przodu...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Pszym a ta Agria to jakąś wybitna hodowla z wielkimi osiągnięciami itp itd...?
Ja tam się*nie znam. Czy oni rzeczywiście mają tak wybitne psy, że sędziowie się kłaniają na słowo Agria?????[/quote]

Tak, wybitna hodowla z Węgier Pana Korozsza
Tak, sędziowie się kłaniają.
Znak rozpoznawczy - psy zdzielone sztachetą po grzbiecie ( to żart - chodzi o wyraźne przełamanie ):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Ale w tym roku zamiast wzrostu ( co też w naszym przypadku było wątpliwe ) weszła waga...My jesteśmy kilka kilo do przodu...:crazyeye:[/quote]

w tym roku? :-o
ja mam książkę z wzorcami z 2000 roku, i tam już jest tylko ta waga wymieniona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']w tym roku? :-o
ja mam książkę z wzorcami z 2000 roku, i tam już jest tylko ta waga wymieniona ;)[/quote]

Pani Kozłowska w zeszłym roku jeszcze mierzyła Rolka centymetrem we Wrocławiu. W tym roku w Krakowie oznajmiła mi że właśnie się zmienił wzorzec i teraz będziemy ważyć. Niestety nie miała pod ręką wagi...Fajna Babka. Lubię ją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']pszym, znam BARDZO mało foksów, które się mieszczą w tej skali wagowej ;)

w ogóle nie lubię określania wagi jako wzorca :roll:
bo tyle samo może ważyć 35cm pudzianek, co 46cm pajączek...[/quote]

Tylko że taki jest wzorzec...I napisane, że każde odstępstwo jest wadą. Mi to się tez nie podoba...

Link to comment
Share on other sites

W październikowym numerze Mojego Psa, jest artykuł o foksach :cool3:

Dodano też wzorzec rasy do portalu MP ze zdjęciem Chanelki:
[URL]http://psy.pl/rasy/?R=148[/URL]

Szkoda tylko, że graficy nie poprawili tych ogonów :roll:
I wyglądają jak krzywe.... a to wszystko przez NOTORYCZNE MERDANIE do kamery :diabloti:

W każdym razie, mam nadzieję, że się artykuł foksiarzom spodoba :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Petra_']Nie straszcie tą wagą,łatka jakby weszła na wagę to by się pewnie biedna waga zarwała pod ciężarem foksiego tyłeczka..:roll: ale ale ćwiczymy formę,szczególnie dzięki skokom wzwyż po piłeczkę:lol:[/QUOTE]
Co Ty Petra
w porównaniu z figlastym to ona pewnie leciutka jest
Same kości Figla ważą tyle co wzorzec:evil_lol:
On wagę wzorcową przekroczył w wieku 5 miesięcy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojej ucałuj Łatulca ode mnie na te urodziny:multi: :loveu:
A ja muszę się przyznać, że zapomniałam o Figlowych pierwszych urodzinkach.
Dzień póżniej p. Hania mi o nich przypomniała w swoich życzeniach. Wstyd mi było ale jakoś w tych dniach byłam zakręcona.
A z placem to prawdopodobnie konflikt z miastem Gdynia. Nie podobało im się , że na placu stoi blaszany garaż i kazali go sprzątnąć ( to dziwne bo plac nie jest w centrum miasta tylko pod lasem koło dzialek.
A jak nie ma garażu to nie ma gdzie trzymać przeszkod i klapa. Może jeszcze jest nadzieja coś innego znależć. No nie wiem może coś sie wymyśli. Figiel tak bardzo lubi tam chodzić:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Ojej ucałuj Łatulca ode mnie na te urodziny:multi: :loveu:
A ja muszę się przyznać, że zapomniałam o Figlowych pierwszych urodzinkach.
Dzień póżniej p. Hania mi o nich przypomniała w swoich życzeniach. Wstyd mi było ale jakoś w tych dniach byłam zakręcona.
A z placem to prawdopodobnie konflikt z miastem Gdynia. Nie podobało im się , że na placu stoi blaszany garaż i kazali go sprzątnąć ( to dziwne bo plac nie jest w centrum miasta tylko pod lasem koło dzialek.
A jak nie ma garażu to nie ma gdzie trzymać przeszkod i klapa. Może jeszcze jest nadzieja coś innego znależć. No nie wiem może coś sie wymyśli. Figiel tak bardzo lubi tam chodzić:-([/quote]


Właśnie wróciłam ze spaceru. I mój Dreyk na widok drugiego psa - znikł tzn. pobiegł za nim. A ja w spokoju chodziłam z moim bokserem. Dreyku tak spanikował, że przybiegł pod klatkę. Gdy go dopadłam to był cały w skowronkach, że paniusia się znalazła. Po całym zajściu chodzil przy nodze. Czasami warto "zgubić psa". A mój Dreyku 21.11.2006r. obchodzić będzie 1 urodzinki. Mam nadzieję, że nie zapomnę. Pozdrawiam Wszystkich foksiarzy.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...