Jump to content
Dogomania

Brno 2xCACIB 7-8.02.2009


dorotal

Recommended Posts

Stawka z soboty ST niekompletna. Były wszystkie psy w klasie młodzieży, wszystko przez ich bałagan w papierach.
ABARIS Gang Cziki - [B]V1, CAJC, BOB Junior.:loveu:, nominacja na Crafta.[/B]
Chavier Bohemia maestro - był, bez oceny.
W niedzielę moje dziecię zawalczyło lepiej [B]V1, CAJC, BOB Junior, BOB.:loveu:[/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GANG CZIKI']Stawka z soboty ST niekompletna. Były wszystkie psy w klasie młodzieży, wszystko przez ich bałagan w papierach.
ABARIS Gang Cziki - [B]V1, CAJC, BOB Junior.:loveu:, nominacja na Crafta.[/B]
Chavier Bohemia maestro - był, bez oceny.
W niedzielę moje dziecię zawalczyło lepiej [B]V1, CAJC, BOB Junior, BOB.:loveu:[/B]:loveu:[/quote]

Gratulacje Abiemu :loveu: W ten sam weekend oboje z braciszkiem Arnim poszaleli, tylko na innych wystawach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']tak, tak
Polacy zdominowali grupe 6. Moj Petit Basset Griffon Vendeen - MACHIAVELLI Pangea w sobote BOG4, w niedziele BOB ale juz na grupe nei zostawalismy.
Dodam tylko ze skonczylismy championat Czech.

A Dog Niemiecki FATUM Pangea - dwa wnioski i zaczal championat ( do tego CACIBy ale to mu jez potrzebne nie jest :eviltong: )

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH :multi:[/quote]


Gratulacje !
Miło było Cie poznac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']No ze kudlate basseciki masz to wiem :evil_lol: i z przyjemnoscia je wymiziam :loveu: tak samo jak i dozie:loveu: (moja druga ulubiona rasa;) zaraz po bassetach :eviltong:) kudlatki ten sam sedzia sedziuje?? :cool3:[/quote]

Jogurciku !!! Gdzie jestescie..............
Mam nadzieje, ze spokojnie dotarliscie do domu. Taka sniezyca byla w drodze powrotnej :shake:

[B]Ogromne, gigantyczne[/B] podziekowania za pokazanie Tuptusia :loveu: i jeszcze wieksze, za to, ze zostalas w niedziele.

Link to comment
Share on other sites

jestesmy, jesteśmy ;) tyle ze muszę wrócić do świata żywych po boskim weekendzie i dwóch tygodniach choroby, puki co muszę ogarnąć zaległości i trochę się wkońcu wyspać ;) było mi bardzo miło was poznać ;)
Nie masz mi za co dziękować, przestań już bo aż mi głupio :evil_lol: ;) to była czysta przyjemność :loveu:no poza tym ze nie musiał mi na koniec tej ręki obijac i mam dzisaj takie zakwasy w okolicach ramion że nie mogę się schylic ani plecaka podnieść :evil_lol: jeszcze parę razy i będę mieć mięśnie jak Pudzian :evil_lol:
To i my się pochwalimy, Jogus pierwszego dnia z ocena doskonała zajął lokatę druga i otrzymał r.CAC , natomiast drugiego dnia dostał CAC i swój pierwszy res. CACIB, który najprawdopodobniej na niego przechodzi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']To i my się pochwalimy, Jogus pierwszego dnia z ocena doskonała zajął lokatę druga i otrzymał r.CAC , natomiast drugiego dnia dostał CAC i swój pierwszy res. CACIB, który najprawdopodobniej na niego przechodzi :loveu:[/quote]

Super nasze gratulacje:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Przyszedł czas aby V grupa się pochwaliła :lol:
Brno zostało opanowane przez polskie siberiany
[B][COLOR=Blue]07.02.[/COLOR][/B]
psy
[B][COLOR=Red]
Oumiak's BAY OF PASSION[/COLOR][/B] -CAC + CACIB + Kwalifikacja na Crufts :loveu:
[B][COLOR=Red]KORTIZ Eskimoski Domek[/COLOR][/B] -CAC +res CACIB :loveu:
suczki
[B][COLOR=Red]Sherry Sashka Ray of Ligh Eskimoski Domek[/COLOR][/B] -CAC +CACIB+BOB+ Kwalifikacja na Crufts :loveu:
[B][COLOR=Blue]
08.02[/COLOR][/B].
[B][COLOR=Red]Oumiak's BAY OF PASSION[/COLOR][/B] -CAC+CACIB+BOB+IV BOG :loveu::multi:
[B][COLOR=Red]HESPEROS Sądeckie Pieszczochy[/COLOR][/B] -CAC+CACIB :loveu:


Malamuty też pięknie się pokazały . Myślę ,że się pochwalą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']przyszedł czas aby v grupa się pochwaliła :lol:
Brno zostało opanowane przez polskie siberiany
[b][color=blue]07.02.[/color][/b]
psy

[b][color=red]oumiak's bay of passion[/color][/b] -cac + cacib + kwalifikacja na crufts :loveu:
[b][color=red]kortiz eskimoski domek[/color][/b] -cac +res cacib :loveu:
Suczki
[b][color=red]sherry sashka ray of ligh eskimoski domek[/color][/b] -cac +cacib+bob+ kwalifikacja na crufts :loveu:

[b][color=blue]08.02[/color][/b].
[b][color=red]oumiak's bay of passion[/color][/b] -cac+cacib+bob+iv bog :loveu::multi:
[b][color=red]hesperos sądeckie pieszczochy[/color][/b] -cac+cacib :loveu:


Malamuty też pięknie się pokazały . Myślę ,że się pochwalą :lol:[/quote]


gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Agappe']bardzo proszę o stawkę [B]akit[/B] (AKITA-INU) + [B]sędziego[/B][/quote]
Mówisz i masz :p

07.02.2009 s.Petrusova Hana CZ
[URL]http://i42.tinypic.com/jrebk5.jpg[/URL]


08.02.2009 s.Redlicki Mirosław PL
[URL]http://i40.tinypic.com/xe1p3b.jpg[/URL]
(jak sie otworzy to kliknij na skan to zrobi sie wiekszy - czytelniejszy)

a wyniki znajdziesz tutaj
[URL="http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php"]ČeskoMoravská Kynologická Unie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...