Jump to content
Dogomania

Brno 2xCACIB 7-8.02.2009


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IwonaK'][URL="http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php"]ČeskoMoravská Kynologická Unie[/URL][/quote]
Patrzyłam na tą stronę wcześniej i nie było tego. Teraz jest - dzięki :)


Słuchajcie!
Nie ma nas na liście wystawców! :placz: Co mam robić, zgłoszenie było wysyłane na maila i nie otrzymałam potwierdzenia... Co jest? Na tej wystawie musimy być!

Link to comment
Share on other sites

Ile kosztuje taka winietka?
Kto był w zeszłym roku i powie mi co i jak jest z dojazdem?

[B]IwonaK[/B] staraliśmy się jak mogliśmy, w końcu to ich pomyłka ;) Na liście nie jesteśmy, w katalogu też nie wiem czy będziemy, ale będziemy mogli się wystawiać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Pangea, ja z wielka checia :loveu: co prawda handler ze mnie doswiadczony nie jest, ale z przyjemnoscia sie czegos naucze ;)

Aleb, z tego co wiem to w Czechach ogolnie trzeba miec winietke...[/quote]

:loveu: Tuptus wszystkiego Cie nauczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Ile kosztuje taka winietka?
Kto był w zeszłym roku i powie mi co i jak jest z dojazdem?

[B]IwonaK[/B] staraliśmy się jak mogliśmy, w końcu to ich pomyłka ;) Na liście nie jesteśmy, w katalogu też nie wiem czy będziemy, ale będziemy mogli się wystawiać :)[/quote]

Ja w zeszlym roku nie bylam, ale zdarzylo mi sie pare razy przez Czechy jechac ;) drogi sa ok, im delej od Polskiej granicy tym lepsze :evil_lol: ale w porownaniu do naszych to niebo a ziemia, przynajmniej tam gdzie jechalismy ;) winieta na tydzien kosztuje chyba cos kolo 200 koron, wiecej napewno nie...a i trzeba nie sarzowac za bardzo coby policja nie zlapala, a upierdliwi to sa na maksa i o kazde 10 km na liczniku sie czepiaja :diabloti:

[quote name='PANGEA']:loveu: Tuptus wszystkiego Cie nauczy :evil_lol:[/quote]

Tuptus mowisz :evil_lol: toc to malutki pieseczek musi byc jak samo imie wskazuje :loveu::eviltong: co Tuptus zwykl robic ze taki diabelski usmiech mi posylasz :lol: jakies rozdeptywanie nogi, moze wyrywanie raczki ze stawu? Czy cos rownie przyjemnego?? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...