Jump to content
Dogomania

Nestor Notabilis - NOWOŚCI


NESTOR.NOTABILIS

Recommended Posts

[quote name='kropka77']A cóż to za piękności?[/QUOTE]

Napisane było , że to nowe skarby , cudne są to fakt , też się nie mogę doczekać na więcej . Magda napisała , że" to więcej" będzie po Świętach.

Póki co - to i ja składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt .

Link to comment
Share on other sites

Och ...kropka.....sorry....

Ostatnią rzeczą o jakiej pomyślałam - to ujęcie powyższego "moralizatorskim tonem" . Jeśli tak zabrzmiało to przepraszam .Raczej chciałam /na wesoło/ sprowokować NN do szybszej trochę wypowiedzi i tak to wyszło .Nie powinnam zaczynać od Twojego cytatu . Na przyszłość też zwrócę uwagę .


Jeszcze raz życzę wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariola12144'] chciałam /na wesoło/ sprowokować NN do szybszej trochę wypowiedzi
[/QUOTE]

Nie dam się, nie dam, żywcem mnie nie weźmiesz :eviltong:..... Będę twarda a nie "miętka" i dopiero po świętach dam się sprowokować :eviltong::lol:.

Ale poważnie : mam dużo przepięknych zdjęć i mnóstwo do opowiedzenia. Dlatego nie dam rady "okiełznać" tego wcześniej niż po świętach.
Poza tym "maluchy" są jeszcze - zwłaszcza w niektórych pasujących im sytuacjach ;) - troszkę dwujęzyczne i ten fakt także mnie wyczerpuje ;) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']Czas na życzonka..
[URL="http://img186.imageshack.us/i/pojsone.jpg/"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1594/pojsone.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


hmmm.... jakoś nie przypominam sobie żebym robiła zdjęcie Kiruni przy zajączku :eviltong:
(na tym zdjęciu Poisonek to jak dwie krople wody z Kirunią)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jestem i żyję - chociaż akurat tego to nie jestem już taka pewna :evil_lol:.
Nadzoruję teraz rozbiórkę jednego ze swoich domów i kilka innych dużych prac jednocześnie więc jak dotrwam do końca to będzie chyba cud :tard:.
A spieszyć się muszę, bo praca długa a tu panny zaczęły się powoli szykować do cieczek wcześniej niż było w planie :diabloti:. Myślę, że Lisa je tak goni. Jak zwykle, kurna, jak mam coś wielkiego i poważnego do zrobienia to one mi taki numer robią :angryy:. Szlag ... Tym razem jestem poprostu wściekła tak, że "bez kija nie podchodź" ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']Magda jak Twoje "małe" pociechy??

Poison dał radę i przeżył niedawno swoją drugą w życiu kąpiel w wannie! :)[/QUOTE]

Zuch chłopak :loveu:! Moje, na szczęście, same wchodzą do wanny :eviltong:

Psiaki mają się świetnie. Okazuje się, że mają nawet smykałkę do prac budowlanych, hihi
A niektóre baaaardzo "sumiennie zachęcają robotników do pracy" :cool3:...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]10.04.2010[/B][/CENTER]

[CENTER][B]Rządowy samolot Prezydencki - 132 osoby na pokładzie.... [/B]
[B]Wszyscy zginęli nad Lasem Katyńskim ....[/B][/CENTER]

[CENTER][B][I]Zapalmy symboliczną świeczkę[/I][/B]
[B][I]By złączyć się duchowo[/I][/B]
[B][I]Z tymi co dziś odeszli...[/I][/B][/CENTER]


[CENTER][B][URL="http://img97.imageshack.us/i/swieczka.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6497/swieczka.jpg[/IMG][/URL][/B][/CENTER]

[CENTER][B]
[*]
[*]
[*][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Fakt, beznadziejna i tragiczna, bo "głupia" jest taka śmierć. Sytuacja rzucająca na kolana i bardzo przykra nie tylko dla Polski ale przede wszystkim dla rodzin osób zmarłych tragicznie. Jednak - bez względu na to jak wielka to tragedia - życie toczy się dalej i nie widzę powodu aby się roztkliwiać i lamentować. Należy dziękować Bogu, że nie było tam naszych najbliższych, że nie bezpośrednio naszej rodziny dotyczy ta śmierć lecz osób nie związanych z nami uczuciowo.
I to jest pozytywny aspekt tej tragedii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...