Jump to content
Dogomania

Cieszę się, że cosik się ruszyło...


bouvik

Recommended Posts

Witam Was kochani.
Też się cieszę, że cosik się ruszyło w bouvierowym forum...:cool3:
Teraz zdjęć nie wstawię, bo czasu brakuje ale jak ktoś chętny zobaczyć moje bouviki to zapraszam do mojej galeryjki :lol:w podpisie jest link:razz::p
Tam kuupa zdjęć Homerusa, Wandzi i ich dzieciorów z ostatniego miotu:loveu:
P.s...Czy wasze bouviki to też takie straszliwe pazery na żarcie??:mad: Homer mi wczoraj podpadł na całego, dobierając się do pudła z karmą szczeniorków...zażarł dziad jeden chyba ze 2 lub 3 kilo royala Juniora :angryy::mad:a ja potem pół nocy nie spałam martwiąc się czy ten jego apetycik nie zaprowadzi go czasem do weta na ostry dyżur:angryy::placz:
Na szczęście cholerze nic;)
Pozdrawiam wszystkich cieplusio

Link to comment
Share on other sites

Witam miłośników bouvików:-).
Wkrótce stane sie posiadaczką tego cudownego psa:loveu:.
Chciałabym się dowiedzieć jakie z natury są Wasze bouviery?czy są energiczne,spokojne,chętne do pracy?z tego co zauwazylam,obserwując psy z hodowlii,z której dostane szczenie to b.różnią się one charakterami.

Z ciekawości zapytam czy są w Polsce jakieś bouviki z linii working?Albo może ktoś z Was miał okazje takiego poznać?

Link to comment
Share on other sites

Jak to miło znów znaleźć się wśród miłośników bouvików. Parę lat przerwy to stanowczo za długo, do tego ta tęsknota za psem, z którym musiałam się rozstać... każdy artykuł w prasie kynologicznej, każde zwycięstwo jego dzieci poruszały te najcieplejsze wspomnienia. Pochwalę się fotkami, po powrocie do domu, a na razie o charakterze mojego psa (to świetnie pamiętam:-)):
Jurejo, bouvier to pies nieco inny niż większość. Widywałam bardzo zamknięte w sobie bouviery, bardzo niezależne, takie "kocie". Mój Cezar na przykład idealnie olewał gości, szczególnie tych, którzy chcieli go pogłaskać. On chadzał swoimi ścieżkami.
Ale tez był bardzo, bardzo oddany. Wiedziałam, że w razie potrzeby będzie walczył do końca o bezpieczeństwo domu i domowników. Wiedziałam też, że gdy byłam w pracy pies, choć nie zostawał w domu sam, zanosił sobie na posłanie moje ubrania (kilka par skarpetek zeżarł, wymiętolił paszczą mój piękny biustonosz kupiony w Londynie, zeżarł kilka par rękawiczek...). Był kochany, ale zupełnie inny niż sunia ONka.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam wszystkich miłośników bouvików. Jestem szczęśliwym posiadaczem dwu szczeniaków-Nero i Norka. Szukam, pytam i czytam wszystko na temat tej rasy i zauważyłem, że na forach jest bardzo mało wpisów na temat Bouvierów. Może tutaj temat uda się rozkręcić?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Cześć wszystkim. A ja mam 2 bouvisie Krakersa (ma 4 lata) i 18 miesięczną Felusię która dopiero w lutym zacznie się wystawiać:) Ja się cieszę że bouviki stają się popularne. Zasługują na to. To mądre spokojne i oddane psy. A z futerkiem cóż przywykłam, jak się nauczyłam posługiwać szczotką wszystko okazało się łatwe. Takie czesanie bouvika raz na tydzień to żaden problem. Ale za to można się codziennie bawić i to jest super. Bouvier to taki ludzki pies, czasami Krakers sie do mnie śmieje podnoszą mu sie wtedy konce "ust" a właściwie te kłaki co ich ma tak dużo , trudno to opisać ale tak jest. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

A my już za kilka dni zostaniemy właścicielami Bouviera Miska którego historia jest opisana w innym temacie na tym forum :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/174762-Pabianice-poA-amany-wychudzony-sfilcowany-SZNAUCER-BOUVIER-szuka-domu/page14[/url]
Już nie możemy się doczekać kiedy będzie już u nas w domku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak miewa się Misiu???
Czytałam jego historię; typowy bouvik; silny z charakterem, kochający bezgranicznie.
Napisz cokolwiek
Doczytałam w wątku Misia.
Cieszę się.
Sama miałam 2 bouviki; wspaniałe psy (serce płacze za nimi; odeszły w wieku 14 lat).
Obyście cieszyli się nim długo i nawzajem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cóż można by było więcej napisać ponad to co już jest w wątku Miśka?
Chyba tylko to że jest kochany,czasami uparty,łakomczuch i w ogóle jest tak fajowski że aż się nie chce wierzyć że ktos mógł go porzucić po tym co go spotkało.Więcej o miśku można jeszcze poczytać tutaj na forum bouvierowym :) [url]http://www.ambart.opole.pl/bouvs/forum/showthread.php?tid=248[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...