Jump to content
Dogomania

World Dog Show- Stockholm


Tilia

Recommended Posts

World Dog Show- Stockholm

wygrała suczka z kl championów FIN UCH FIN V-07 EUJW-07 FINJV-06 [B]BLUEPEPPER´S FUNNY-BUNNY

[IMG]http://www.skk.se/wds/BIR/bilder/303.jpg[/IMG]

[/B]fajna, rudziutka i niezbyt obficie owłosiona :D :D ;)

wyniki: [url]http://kennet.skk.se/finalresultat/results_WDS.aspx?ras=303&visa=ALL[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kinga ja też dostałam, oczywiście 1314 ;) i właśnie też w domu zwróciliśmy uwagę, że Bingo 1313 :D :D czyli 3 razy 13, będzie dobrze!! :)

A ja, stara baba zaczęłam ze Szczotą agility... no i tu zaskoczenie- nie jest różowo- najpierw poszłam z całym stadem i siostrą, coby ćwiczyła z kundlicą- no i okazało się, że kundlica uciekała jej do mnie, a Szczota... do szarych :o najbardziej cieszyła się Małą, która szurnęła z rozpędu parę razy do tunelu (co przy jej wzroście jest dość imponujące) i w ogóle była zachwycona- dziwne że po tylu latach pamiętała :) :) moje dzielna Mała :) teraz chodzimy osobno i bez szarych, Szczota momentami zachowuje się jak dziecko specjalnej troski- zniknął gdzieś ten bezczelny, pewny siebie kurdupel ;) zablokowała się kompletnie, ale mam wrażenie że powolutku, powolutku dochodzi do siebie... może jeszcze będzie śmigać? ;)

Link to comment
Share on other sites

Karolina podziwiam cie ja jestem tak leniwa że chyba nie dałabym rady trenować agility nawet z jednym moim psem a przydało by mi się trochę ruchu oj przydało ;) Myślę , że Szczotka się rozkręci przeciez to wulkan energii możliwe , że pogoda jej nie odpowiada , moje psiaki tez nawet do lasu nie bardzo chcą chodzic. Bingo w domu szaleje a w lesie jest bez życia :-o .

A jak nas ładnie wyodrębnili z pozostałych terrierów :roll::lol:

[B]Gajolka [/B]a jak tam sie ma Robuś ? Może jakas fotka. :lol:

A tak przy okazjiw poniedziałek robiłam Aishy USG i było widać 4 maluchy :multi:

Link to comment
Share on other sites

oooooo małe szczoteczki w drodze :) :) :) gratulacje!!

Kinga ja też jestem leniwa, zależało mi na tym agility ze względu na moją młodszą siostrę i kundlicę, która to kundlica ma już 8 lat, ale jest rewelacyjna do sportu. A Szczota na spacerach z Szarymi się nie zatrzymuje, szaleje non-stop, tylko na agility robi wielkie oczy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...