Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z kałuzy niet - ma kategoryczny ZAKAZ i nic na spacerach do pyska nie wezmie (nawet jakby mięcho leżało nie tknie :evil_lol: ) i wody tez sie to tyczy, ale dobrze mnie naprowadziłaś.
Zostawiłam wiadro z Ajaxem po myciu podłogi w łazience jak wychodziłam z domu a on nigdy wiadru nie przepuści :diabloti: musiał łyknąć pewnie troche cwaniak :lmaa:

Żeby nie było, to wode świeżą zawsze ma do picia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: dzisiaj daruje sobie mycie podłogi

Juz wiem czemu tak dzielnie asystował przy kąpieli małej i zadnej nie przepuścił - chciał pewnie dorwac jeszcze mydło :evil_lol:
Raz sam sobie rozpakował i pochłonął połowe zanim sie zorientowałam - zero sraki, nic :chaos:
Mniam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

moje opowiastki sa niestety w wersji hurtowej tj.szczeniat dostatek,wszystkie sa koszmarnie niemozliwe,kradna wszystko i robia z tego konfetti:icon_roc: :watpliwy: .dzien wyglada tak:przed sniadankiem gnoje sa wypuszczane razem z doroslymi na ogrod[wypierdkowaty ale zawszec].dorosle probuja sobie pokimac bo wlasnie wrocily ze spacerku ale gnoistwo ma rozne inne plany np.gdzie wujciowie maja cycochy i mleko:PROXY5: ?nie musze opowiadac jaka mine robi pies jak dopada go banda gremlinow i probuje znalezc cyca z mlekiem:evilbat: :splat:.wiec chlopcy wymiekaja najszybciej i zmywaja sie do garazu albo za dom albo.......no byle ich nie bylo widac:shocked!: .czasem ich lokalizacja zostaje odgadnieta i wtedy ze zbolala mina[boszsze co za upierdliwe gnoje:placz: ]przemieszczaja sie gdzie indziej.suki sa mniej bierne i jest won mi od cycka-krotko ale babcie tez czynnie opiekuja sie dzieciakami .najfajniej jest jak szczeniory ssa ciotke a matka spi.po hurtowym ssansku kto sie tylko nawinie rozpoczynaja sie harce i kretynskie zabawy w demolowanie czego sie da i kogo sie da oraz gonitwy podszczekiwania i dzikie warkoty nie zawsze utrzymujac sie na nogach [z mobilnoscia jeszcze nietenteges:krolik:].potem my ludzie wkraczamy do akcji i odlawiamy towarzycho starajac sie nie pochrzanic niczego i powsadzac szczenieta wg.przynaleznosci do mamuski[szczenieta maja po dwie wstazeczki-kolor suki i swoj]co jest dosc fajne ale szybko sie nudzi-gowniarze to zywe srebro i mozna swira dostac trzymajac toto na rekach .
potem zarlo dostaja wszystkie[i duze i male]iiiiiiiiiiiiiiiii 3 godziny sjesty.[jedziemy na plac].po powrocie pracujemy z kazdym miotem,potem zarcie dla gnoi,ja odwoze dziecko i jade na szkolenie,gowniarze biegaja luzem az do wieczora,wieczorem zarcie i spac,dorosle ida na spacer.i taki plan jest az do ukonczenia przez szczeniory 8 tygodni tj.po szczepieniach Iturze zaczynamy jezdzic ze szczeniorami.

Link to comment
Share on other sites

ayshe ja ci nie zazdroszczam :evil_lol: :evil_lol: mi jeden Szczepan urozmaica życie ,a co dopiero stado :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: chyba by mnie musieli zamknąć do psychiatryka :diabloti: :diabloti:

u mnie łatwiej powiedzieć "czego Szczepanowe zębiska i łapska nie dopadły"
odpowiedz - nie ma takiej rzeczy w domu czy na podwórku której by nie napoczeła :mad: :mad:

i tak najlepszą zabawką jest pitbull :angryy: jesssuuu jak ona gnnębi tą moją Lale :shake: :shake: łazi po niej , gryzie , ciągna za ogon i uszy , przewraca , całuje.Dobrze że Lala do małych psów nie należy bo jeszcze by ją zaczeła aportować :diabloti:
kota też traktuje jak pluszaka :mad: :mad: i co tam że kot drapie i gryzie przeciez można mu oddać :evil_lol: :evil_lol: nosic w zębach , wylizywać , przygniatać całą sobą ,walić po łbie łapami -skoro psu się taka zabawa podoba to kot też powinien lubić :p
Kano służy do denerwowania go -fantastycznie sucz się bawi jak dobcio wywala zębiska na nią i jej manto spuszcza , jaka happy jak się uda sprowokowac do gonitw ;)

i jeszcze jaka panna SZ jest szczęśliwa jak sama staje się workiem treningowym.
Nieważne jak ważne to by się ktoś Szczepanem interesował :razz: ,a jeśli nikt się nią nie interesuje zrobi wszystko by to zainteresowanie wzbudzić :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ayshe ja ci nie zazdroszczam :evil_lol: :evil_lol: mi jeden Szczepan urozmaica życie ,a co dopiero stado :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: chyba by mnie musieli zamknąć do psychiatryka :diabloti: :diabloti: [/quote]
ekhem no toz to ja dlatego nie jestem zbyt norrrrmalna-w kazdym razie nie na swoj wiek i przebieg

[quote]
Nieważne jak ważne to by się ktoś Szczepanem interesował :razz: ,a jeśli nikt się nią nie interesuje zrobi wszystko by to zainteresowanie wzbudzić :mad:[/quote]no i jest to wlasnie definicja onkowej psyche:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Powinni więc dodac we wszystkich "mądrych" książkach o onkach zapis
masochista,samobójca,desperat :evil_lol:
zrobi wszystko nawet kosztem utraty życia byle ktoś zwrócił na niego uwage;)
UWAGA potrafi skutecznie wyprowadzić domowników z równowagi :diabloti:
potrzebuje zajęcia przez 24h na dobe w przeciwnym wypadku możesz stracić co cenniejsze przedmioty.
Nigdy nie osiąga wieku dojrzałego przez cały swóje psie życie zachowuje się jak szczenie :diabloti: szalony , bez zachamowań .............
i usunąć - mądry , posłuszny , idealny , stateczny , opanowany , zrównoważony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A moja była aniołkiem... Pare zjedzonych ksiazek, ogryzione kapcie, wypruty plusz z zabawek, polowanie na nasze nogi ale tylko tyle :lilangel: A twoje opowiesci ayashe są super :evil_lol: Musicie miec tam niezłe pobojowisko.

Link to comment
Share on other sites

znaczy siem ja mialam taka koncepcje ze bede miala krzewy i wogole:cry: :vamp: .ale czlowiek to gooopi jest:watpliwy: .na pierwszy ogien poszla ........gleba.no bo po co taka rowna jest:lol!: ?wiec po paru zrywach zasypywania ,i takich roznych patyentow mamy mozaike z kostek bauma to tu to tam.picasso norrrmalnie:smokin: .krzaki takie pikne ale niestety wygladaja jak po pomorze bo pod nimi sa miejscowy do lezenia to jak taki badyl sterczy to przeciez onek nie wytrzyma i glamac dany badyl musi:saint1: .nic nie mozna zostawic nawet na sekunde bo sie zdematerializuje [razem ze szczeniorami]:Dog_run:
po czym szczeniory wracaja z podejrzanymi minam ale tego czegos nie ma ewentualnie pozostaja drobne szczatki:mdleje: .dorosle psy nic nie niszcza ,mlode tez nie ale do 4 miesiaca to masakra bo jednen drugiego nakreca.potem wyjezdzaja i do nastepnego roku teren jest wzorcowy,naprawiony,wysprzatany cacy cacy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Powinni więc dodac we wszystkich "mądrych" książkach o onkach zapis
masochista,samobójca,desperat :evil_lol:
zrobi wszystko nawet kosztem utraty życia byle ktoś zwrócił na niego uwage;)
UWAGA potrafi skutecznie wyprowadzić domowników z równowagi :diabloti:
potrzebuje zajęcia przez 24h na dobe w przeciwnym wypadku możesz stracić co cenniejsze przedmioty.
Nigdy nie osiąga wieku dojrzałego przez cały swóje psie życie zachowuje się jak szczenie :diabloti: szalony , bez zachamowań .............
i usunąć - mądry , posłuszny , idealny , stateczny , opanowany , zrównoważony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]ale ten ostatni opis zostal napisany przez czlowieka z wybitnie artystycznym w swej ironii poczuciem humoru.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

ayshe no to masz wesoło :evil_lol:

Załuje strasznie, ze nie Borysowe nie jest ze mna od szczeniora :placz: baaardzo chciałabym wiedziec jaki był z niego agent, jak wygladał i w ogole.
Ale z drugiej strony (no głupie to :oops: ) ciesze sie ze ktoś sie go pozbył nawet w tak okrutny sposób, ale dzieki temu mam piernika i prostaka marzeń :loveu:

Zawału omal dzis nie dostałam jak nam z krzorow cuś czarnego wyskoczyło na spacerze i rzuciło sie Borysowemu na grzbiet z rozpędu.
Okazało sie ze to czarny labek (a raczej labka) - 7,5 m-ca ale kumpela spacerowa :razz:
Zaraz zabrała sie za wylizywanie uszu Borysa a ten stał dumny jak paw "patrz Pańcia jak mnie szanuja i kofffają" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ech a jak ja zaluje ze shado nie jest ze mna od szczeniora.ten pies ma taki potencjal ze glowa mala.teraz to juz jego labedzi spiew:cool1: .
z chita jest inaczej.ona miala 1,5 roku[dokladnie 15 mies. w chwili adopcji].koszmarne przezycia za soba.czasem az we mnie kipi zlosc bo bez tego bagrzu bylaby pozbawiona tych zachamowan ktore ma.jednoczesnie ogromny potencjal ktory ma w genach obronil ja przed psychicznym zwraczeniem sie.owszem musze uwazac na swoje zachowanie przy niej.ale po obejrzeniu filmiku jak pracuje[moje odczucia byly inne-za wolna,itd]zobaczylam inny obraz.teraz mam inny kat jej widzenia i dzieki temu ona juz sie nie blokuje.praca z nia stala sie przyjemnoscia[pisze o posluszenstwie bo na owcach czy rekawie,nie mowiac o sladzie nigdy nie miala problemow]dla mnie -wiec automatycznie ona sie rozluznila.wiedzialam ze problem lezy raczej we mnie-ciagle przed oczyma mialam chite sprzed roku[adoptowalam ja 17 lipca zeszlego roku]-rozplaszczona,spiaca ciagle suke ktora przychodzi czolgajac sie i sikajac.zmiana jest fascynujaca bo to moj pierwszy pies po przejsciach adoptowany przeze mnie.:p
jest inaczej bo ona ma zycie przed soba.shado robi ogromne postepy-kontakt z nim jest teraz wspanialy.nie atakuje psow [chyba ze jakis podejdzie do niego;)],obchodze go wylacznie ja i pilka.chlopak naprawde sie stara.slady robi z zawzietoscia i energia,rekaw mimo braku klow trzyma twardo i bardzo lubi taka zabawe.owce byly tez fajne ale widzial je 2 razy wiec o pracy przy nich jakiejs sensownej raczej nie ma mowy na razie.

Link to comment
Share on other sites

A moją czarną owieczke mam od małego... No ale to pierwszy pies, wiec ile błedów sie nasadziło, to zostało nasze :P Ale i tak jestem z niej dumna, bo jest od handlarza, na dodatek charakterek ostra pozornie, ale coraz bardziej to mamy kontrolowane i sie ciesze bardzo z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...