Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

[quote name='monisieczka'][quote name='Alix']Ja chcialam tylko powiedziec ze zamowilam dzis Acane Salmon&Potato 15kg a teraz sie modle zeby Barosz nie byl na to uczulony.:eviltong: Nigdzie nie mieli 4kg opakowan
to ja moze podam stronke , nie ze złośliwości no tak sobie :diabloti:
[url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_25_64&products_id=2925[/url][/quote]

tak tak wiem widzialam juz wczesniej:eviltong: to bylo jedyne miejsce gdzie widzialam 4kg opakowania ale znalazlam je wczoraj i obawiam sie ze do poniedzialku by nie doszlo( a w poniedzialek mam wizyte u weta od rezonansu) wiec zaryzykowalam zaszalalam i zamowilam 15kg w warszawskim sklepie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']ech alix to musisz przeswietlic.alix na 20 podjedz na cypel.nafaszerowalam sie lekami i czekam az zadzialaja.20 -bezpieczniej bedzie.przepraszam.inez-17 miesiecy-przeswietlenie zrob na co sloneczko czekasz?nie boj sie to nie boli:p[/quote]

wiem ze musze mam tylko nadzieje ze bedzie dobrze, ojciec jego mial B Barosz do tego lekkiego dziecinstwa nie mial, chory, oslabiony, dlugo walczylismy ze zbiciem fosforu. W srode wszystko sie wyjasni...
Bede na cypelku o 20, nie ma problemu a jak prochy nie podzialaja daj znac spotkamy sie innym razem.
Inez rob przeswietlenie lepiej wiedziec takie rzeczy wczesniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix-musze jednak wymieknac-nie moge nawet butow zalozyc.przepraszam tylko zamieszania narobilam.ja to zawsze ........:placz: :placz: :placz: .szlag mnie zaraz trafi normalnie.:angryy:[/quote]

jak pisalam na pw nie ma za co przepraszac!!!! Przeciez to nie Twoja wina. Marsz do lekarza:mad:, spotkamy sie innym razem to Ci obiecuje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez-Aga']dowiem się jakby to było w Łodzi. a jaki byłby mniej więcej koszt takiego prześwietlenia?bez żadnego wpisu-po prostu chcę wiedzieć, czy psica jest zdrowa, bo chciałam z nią trenować agility, a gdyby była chora...:placz:[/quote]
Ja w Wawrze u dr Janickiego z opisem i konsultacja płaciłam 200 zetów.

Link to comment
Share on other sites

ja w warszawie w klinice na Bemowie za przeswietlenie place 150zl

Zna ktos z Was moze jakies fajne miejsce w okolicach warszawy gdzie pies moglby poplywac i przy okazji syfa zadnego nie dostac? no i zeby jeszcze nas nie pogonili stamtad:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']
Zna ktos z Was moze jakies fajne miejsce w okolicach warszawy gdzie pies moglby poplywac i przy okazji syfa zadnego nie dostac? no i zeby jeszcze nas nie pogonili stamtad:cool1:[/quote]
Kepa Potocka ale nie wiem jak z syfem. Psiak znajomego czesto tam pływa - ćwiczenia na stawy i jakos nic nie wiem o jakowejs francy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']barosz-pod otwockiem u glonkow jest glinianka-gwarancja braku syfu.:lol: :roll: :eviltong:[/quote]
Duża ta glinianka Joshua się zmieści???? Pytam bo pole zaczyna być nieciekawe. Wczoraj straż miejska podobno broniła dostępu do bajora bo to szkodliwe dla kaczek ,dzisiaj straż miejska /nawet nas dzisiaj spisali i dali ostrzeżenie -ostatnie /,a jak z Żmiją schodziliśmy z pola to następni w samochodzie się pojawili/. Może się okazać że trzeba będzie dodatkowy wybieg sobie znależć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo'] Wczoraj straż miejska podobno broniła dostępu do bajora bo to szkodliwe dla kaczek ,dzisiaj straż miejska /nawet nas dzisiaj spisali i dali ostrzeżenie -ostatnie /,a jak z Żmiją schodziliśmy z pola to następni w samochodzie się pojawili/. Może się okazać że trzeba będzie dodatkowy wybieg sobie znależć.[/QUOTE]

Wogóle zaczyna być to wkurzająca bo ja nie mam gdzie psa wybiegać:angryy: niedługo to będę musiała codziennie do Glonków jeździć:angryy: bo inaczej gdzie mój pies pobiega.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Może się okazać że trzeba będzie dodatkowy wybieg sobie znależć.[/quote]Zapraszam na Kabaty :multi:Mam pod nosem duuuuże łąki, żywego ducha na nich nie ma i jest bajorko polodowcowe, jeszcze niezasyfione, bo nic w nim jeszcze ne gnije ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeżdżę nad Wisłę pod Most Siekierkowski - Wał Zawadowski. Pusto, piękne rozlewiska. Wczoraj było tak pięknie, że sama z burkami wlazłam do wody pobrodzić. Na razie syfa nie mam. Kapałam tam psy kilka razy i do tej pory brak oznak, żeby coś było nie tak.

Link to comment
Share on other sites

bo pola mokotowski sa do ..........bani.za duzo psow ,ludzi,matek polek,rowerow,rolek...........ja nie lubie takich miejsc.np.kolo jez.czerniakowskiego jest zajefajnie.puszczesz psa i iiiidziesz,mozesz sobie nad wisle dojsc nieuzytkami ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żmija']Ja jeżdżę nad Wisłę pod Most Siekierkowski - Wał Zawadowski. Pusto, piękne rozlewiska. Wczoraj było tak pięknie, że sama z burkami wlazłam do wody pobrodzić. Na razie syfa nie mam. Kapałam tam psy kilka razy i do tej pory brak oznak, żeby coś było nie tak.[/quote]tam robi sie brudno dopiero kolo lipca.polecam oczka takie male kolo jez.czerniakowskiego.

Link to comment
Share on other sites

Witam "owczarkarzy"!
Dołaczam się do Waszego grona.Mój ON-ek (pies) Eiko w tym roku skończy 4 lata.Bardzo poruszyła mnie wiadomość o Lazy.
Lazy była pierwszą sunią ,która Eiko poznał jako szczeniak i z którą "szalał" na stadionowych spacerach.
W miarę możliwości postaram się aktywnie uczestniczyć w życiu rodzinki dogomaniaków.
Pozdrawiamy
Małgosia i Eiko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Wogóle zaczyna być to wkurzająca bo ja nie mam gdzie psa wybiegać:angryy: niedługo to będę musiała codziennie do Glonków jeździć:angryy: bo inaczej gdzie mój pies pobiega.[/quote]
To ja zapraszam do siebie na Bialołękę :cool3:. Działka niewielka ale tereny fajniaste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...