Jump to content
Dogomania

Pomóżcie dobry Weterynarz W Szczecinie


sylwiaskalska

Recommended Posts

[quote name='naciol']Jaki będzie najlepszy weterynarz w okolicach Mierzyna od ortopedii? Psinka mi zaczęła kuleć i muszę wysłać z nią mamę, bo jutro wyjeżdżam. Pomożecie? :)[/QUOTE]

Zajdz jutro do galerii weleckiej do sklepu zoo i zapytaj o weta, Pani Cie pokieruje do dobrych wet bo ja nie pamietam ulicy, takie malzenstwo ma gabinet w mierzynie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='naciol']Jaki będzie najlepszy weterynarz w okolicach Mierzyna od ortopedii? Psinka mi zaczęła kuleć i muszę wysłać z nią mamę, bo jutro wyjeżdżam. Pomożecie? :)[/QUOTE]
W okolicy przyjmuje córka Zawodnego ale jeżeli chcesz zrobić prześwietlenie to zajrzyj na www,leczymy-zwierzaki.pl mają najlepszy sprzęt w Szczecinie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='canis-2']W okolicy przyjmuje córka Zawodnego ale jeżeli chcesz zrobić prześwietlenie to zajrzyj na www,leczymy-zwierzaki.pl mają najlepszy sprzęt w Szczecinie[/QUOTE]

My chodziliśmy do córki Zawodnego p.Małgorzaty(o ile dobrze pamiętam) i fakt miła uczynna itp i co z tego!!! Jak moja sunia doznała urazu łapy odesłała nas do ojca na Kłosową ze względu na rtg- do tej pory jak wspominam ten dzień to mam ochotę coś mu zrobic!!!
Stwierdził złamanie którego nie było po czym wsadził łapę w szynę po 1,5 miesiąca jak zdjęliśmy opatrunek to łapa okazała się krzywa- usłyszałam komentarz że to się samo wyprostuje.
Po 3tyg było tylko gorzej w rezultacie trafiła po nóż dr Bierzyńskiego we Wrocławiu którego jako ortopedę polecam z czystym sumieniem!!!

A na Zawodnym zawiodłam się nie dość że wyciągnął kasę to okaleczył mi sunię bo jak można na zdjęciu stwierdzić złamanie którego nie było???
A córka z Łukasińskiego dała sie wciągnąć w całą tą sprawę bo na zdjęciu zrobionym, po 1,5 m znalazłam zrost na siłę także ja odradzam cała tą rodzinkę bo ładny gabinet to nie wszystko!!!!!

Chopina no cóż też nieźle wyciągają kasę - ja korzystam tam tylko z dr Cichockiego i jako specjalistę okulistę mogę go polecić.

Łubinowa i klinika Pępiaka hmm
Dr Kozdraś ok i jako fachowiec i samo podejście.
Dr Pępiak jako fachowiec bez zarzutów ale dopchać się do niego to sztuczka
Reszta daje sobie wiele do życzenia
A finansowo katastrofa niestety- trzeba mieć bardzo głęboki portfel nawet na głupie badanie krwi.

U Chmielewskiego byłam tylko na usg więc ciężko cokolwiek powiedzieć.

Sama szukam cały czas dobrego weta do spraw ogólnych który doradzi podpowie i nie puści z torbami a jak nie będzie czegoś wiedzieć to po prostu odeśle tam gdzie trzeba.

Teraz muszę iść z sunią na badania krwi bo strasznie jej futro idzie i sama nie wiem już gdzie się udać?
Jak możecie to pomóżcie.

Link to comment
Share on other sites

wejdź na [url]www.leczymy-zwierzaki.pl[/url] ja jestem z nich zadowolona. Badania na miejscu, świetne podejście do zwierzaków i właścicieli no i duże doświadczenie. Są tam też młode lekarki ale zawsze wspomagane przez któregoś ze starszych lekarzy. Jak Ci się nie spodoba będziesz szukać dalej ale to chyba nie najlepszy pomysł żeby psiak był leczony coraz to przez innego weta.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='nariaSzczecin']Naprawde polecam weterynarza na wojska polskiego - jest to lecznica całodobowa koło pogotowia na piotra skargi (maja wspólne podwórko i parking), złoty człowiek to dr Dąbrowski nie naciaga i ma dobre podejscie do zwierzat, polecam tez dr marka Kozaka - troszke starszy. ale przestrzegam przed trzecim wete - taki grubszy z wąsem niestety nie znam nazwiska.... jest nastawiony na kase a nie na dobro zwierzęcia... poza tym odwala fuszerke - zwierze to "sztuka"...;/:shake::angryy:[/QUOTE]

Przed tym rzeznikiem z wąsem też przestrzegam!!! Autentycznie pomylił miejsca pracy... powinien siedzieć w RZEŻNI. Ludzie gadają, że skończył jakiś kierunek na zootechnice i nie jest nawet WETERYNARZEM.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

A ja się nie zgadzam. Nie potrafili stwierdzić, co dolega 7 miesięcznemu westowi, więc dostawał końskie dawki antybiotyków, jeden za drugim, bo pies przeziębiony, bo śpi na kafelkach, bo... To trwało i trwało aż zmieniliśmy gabinet - wizyta u doktora Wróbla i doktora Czyża trwała parę minut, diagnozę usłyszałam natychmiast - osteopatia, niestety było za późno na uratowanie naszego niuncia, gdyby zamiast antybiotyków dostawał sterydy żyłby dalej, nie polecam, brak wiedzy a tytuły przed nazwiskiem o niczym nie świadczą.polecam gabinet na Przyjaciół Żołnierza Vetmedic

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hej, jak najbardziej popieram . Piekna klinika to nie wszystko. Moj golden jest tego niestety świetnym przykladem. Leczylismu go w tej cudownej lecznicy 2.5 roku tak żę prosze sobie wyobrazic ile tam pieniedzy zostawilismy. Ale nie chodzi mi tu o kase bo oddalabym wszystkie pieniadze zeby moj pies wyzdrowial. Stwierdzono u niego ze trzustka nie pracuje i ma w jelitach przewężenia oprocz tego slaba krzepliwosc krwi slaba amylaza i jeszcze mnostwo innych rzeczy. OK rozumien zaczelismy leczenie - co miesiac jezdzilismy na badania krwi i ciagle zmiany lekow na wstepie dostawał zastrzyki, ja to wszystko rozumiem ze potrzeba pracy i czasu zeby pies mogl funkcjonowal. ale jak pojawila sie u niego jakis strup na lokciu to kazal smarowac mascia i moze troche sie zmiejszalo ale za chwile roslo na nowo. Pan Dr. Pępniak twierdzil ze to przez kladzenie sie na kafelkach. mowiac mu ze to raczej nie od tego nie sluchal nas zostajac przy swoim. Ale jak juz pojawilo sie to rowniez na tylnych lapach to juz beda brac probki do pobrania.. i tak to nic nie zmienilo. kolejny problem pojawil sie z penisem psa zaczela pojawiac sie ropa oczywiscie seria zastrzykow masci i niewiadomo czego. trwalo to ponad rok i tak na zmiane byla to ropa i chwile jej nie bylo. a pies ciagle faszerowany lekami. Ostatnio tam byłam i mowilam Dr. czy pomoga te kolejne zastrzyki na ta rope i jego lapy?? Jego odpowiedz mnie wkurzyla " a co ma nie pomoc" tylko ze ja to slyszalam juz od ponad roku i powiedzialam czy leczymy psa czy zaleczamy??? i kolko sie kreci dalej zastrzyki tabletki i krew na wyniki badan. Moja mama dzwonila do Dr bo pies mial rozwolnienie i nie bylo Dr i jakas pani odebrala i powiedziala ze nie ma lekarza. a swojemu cudownemu Dr. powiedziala ze moja mama dzwonila i powiedziala "gdzie jest ten ****" co jest NIE PRAWDA!!! na drugi dzien jak juz sie dodzwonila do Dr on stwierdzil ze nie bedzie prowadzil mojego psa ze odda jego historie choroby i niech szuka innego weterynarza!!!!!!! moja mama oczywiscie tlumaczyla ze nic takiego nie powiedziala ale on niechcial sluchac. Wydaje nam sie ze poprostu juz nie mial pomuslow na leczenie mojego psa i nie dawal sobie roby z jego chroba i cos takiego wymysli!!! ale po co??? mogl otwarcie powiedziej jak sprawa stoi!!! a nie klamac i jeszcze z mojej mamy nie wiadomo kogo robic!!! Oczywiscie bylismy juz wkurzeni na cala to sytuacje ze pies 2.5 roku bierze zastrzyki 5 tabletek dziennie syropki i nie wiadomo co jeszcze!! a nic mu nie pomagalo !!!! sami chcielismy zmienic wet i mielismy mu dzisiaj to powiedziec. dlatego proszę jeśli ktoś zna jakiegos super lekarza ktory zajmuje sie trudnymi sprawami zwiazane z chorobami psa prosze dac mi znac!!!! SZCZECIN A Dr. Pępniaka nie polecam!!!! oczywiscie byl mily, niby sie interesowal sprawa ale nic z tego nie wynikalo, zaleczaja psa na miesiac tona lekarst a choroba i tak za miesiac lub dwa wracala no i ten incydent z wymyslona historia ze moja mama lekarza obrazila slownie!!!! to jest normalnie chore!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mistrzyni przedzwon na Parkowa, ale zapytaj o Dr Tomka Chomczynskiego. [url]http://weterynarzparkowa.pl/kontakt.html[/url]
comprawda ja polecam wszystkich i każdemu złożona coś zawdzięczam, ale jeśli chodzi o "trudne"przypadki, to spróbuj... Mojej znajomej zdiagnozowal ekspresem wylew u labka.... Jeśli nie radzą sobie to polecają inne gabinety z potrzebnym sprzętem, którego u nich brak.... I proszą o kontakt w terminie późniejszym z informacja....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja polecam gabinet weterynaryjny na Rostworowskiego 1. Osoby, które tam pracują wcześniej przyjmowały w TOZie, gdzie regularnie chodziłam z kotkiem. Teraz przeniosłam się za paniami do nowego gabinetu. Jestem zadowolona. Mój kotek przeszedł u nich najpierw kastrację, później odrobaczanie, bo jak się okazało ma niezwykłą umiejetnośc przyciągania wszystkich pasożytów z okolicy :lol::lol:
Dowiedziałam się dlaczego ma słabośc do kapusty kiszonej i ziemniaków oraz wielu innych fajnych rzeczy.
Fajne babki, widac, że mają ogromną wiedzę i lubią zwierzaki.
Osobiście polecam najpierw zadzwonic 91 852 17 98, ale jak się podjedzie nieumówionym to też zawsze znajdą czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Jutro sie przejde, a jakiego masz psiaka????[/QUOTE]

Fajnie, będę wdzięczna! Mam rottweilerkę. Potrzebuję ortopedy bo to młody psiak, ma stwierdzoną dysplazję i trzeba ją dobrze prowadzić aby jej stan się nie pogarszał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Fajnie, będę wdzięczna! Mam rottweilerkę. Potrzebuję ortopedy bo to młody psiak, ma stwierdzoną dysplazję i trzeba ją dobrze prowadzić aby jej stan się nie pogarszał.[/QUOTE]
Zadzwon do przychodni Parkowa [url]http://weterynarzparkowa.pl[/url]
I zapytaj o dr Tomka Chomczynskiego - kiedy bedzie. Jeśli masz rtg to weź, a jak nie to Ci zrobi. Oczywiście tez wszystkie papiery weźcie ze sobą jakie macie. ;) Pzdr, mam nadzieje, ze pomoglam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Zadzwon do przychodni Parkowa [URL]http://weterynarzparkowa.pl[/URL]
I zapytaj o dr Tomka Chomczynskiego - kiedy bedzie. Jeśli masz rtg to weź, a jak nie to Ci zrobi. Oczywiście tez wszystkie papiery weźcie ze sobą jakie macie. ;) Pzdr, mam nadzieje, ze pomoglam.[/QUOTE]

Magdola pewnie że pomogłaś i to bardzo, dziękuję, rzeczywiście przychodnia zajmuje się również ortopedia, lekarzy jest trzech a im więcej głów tym więcej pomysłów na leczenie. Na dniach zadzwonie do nich. Niestety zdjęcie rtg zostało u weta 100km dalej a jestem po przeprowadzce.
Pozdrawiam gorąco i jeszcze raz wielkie dzięki:buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Polecam dr. Marcina Brzeskiego. Obecnie przyjmuje we własnym gabinecie który otworzył razem z żoną (ul. Spółdzielców 12a). Są bardzo oddani zwierzętą jedyną wadą jest że są bardzo duże kolejki.... ja tego lekarza znam ponad 15 lat..... i jest to lekarz z powołania nie dla kasy...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pozwolę sobie odświerzyć wątek. Potrzebuję namiary na dobrego psiego okulistę dla psaka koleżanki. Pies był konsultowany przez dr. Gancarza jak ten był w Szczecinie i teraz jest leczony w gabinecie, który jest w mejlowym kontakcie z tym lekarzem. Podobno pies powinien przejść operację rogówki i tą operację może zrobić tylko dr. Gancarz. Jak to powiedziała lekarka z gabinetu do którego jeździ koleżanka " w Szczecinie nikt się nie podejmie takiej operacji". Sęk w tym, że koleżanaka nie wyobraża sobie jazdy pociągiem do Warszawy z psiakiem, którego oko praktycznie "wychodzi" i powrotu też pociagiem po operacji... Nie wierzę, że w naszym regionie nie ma dobrego psiego okulisty, który podjąłby się tej operacji - tylko trzeba go znaleźć...

Pies jest już tak leczony kilka miesięcy, jest coraz gorzej, podobno już nie widzi na chore oko...

Do Cichociego nie pójdzie... Moje doświadczenia z nim i to co tu przeczytałam wystarczą na to żeby go omijać szerokim łukiem...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AlfaLS']Pozwolę sobie odświerzyć wątek. Potrzebuję namiary na dobrego psiego okulistę dla psaka koleżanki. Pies był konsultowany przez dr. Gancarza jak ten był w Szczecinie i teraz jest leczony w gabinecie, który jest w mejlowym kontakcie z tym lekarzem. Podobno pies powinien przejść operację rogówki i tą operację może zrobić tylko dr. Gancarz. Jak to powiedziała lekarka z gabinetu do którego jeździ koleżanka " w Szczecinie nikt się nie podejmie takiej operacji". Sęk w tym, że koleżanaka nie wyobraża sobie jazdy pociągiem do Warszawy z psiakiem, którego oko praktycznie "wychodzi" i powrotu też pociagiem po operacji... Nie wierzę, że w naszym regionie nie ma dobrego psiego okulisty, który podjąłby się tej operacji - tylko trzeba go znaleźć...

Pies jest już tak leczony kilka miesięcy, jest coraz gorzej, podobno już nie widzi na chore oko...

Do Cichociego nie pójdzie... Moje doświadczenia z nim i to co tu przeczytałam wystarczą na to żeby go omijać szerokim łukiem...[/QUOTE]
Ja osobiscie nie znam lekarza w naszym woj. ktoremu powierzylabym swojego psiaka oprocz wlasnie p.okulistki, wspolpracujacej z dr Garncarzem..... :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Na wątku i na PW. Dałam koleżance podane "namiary". Ma podjechać do gabinetu gdzie dotąd leczyła psiaka, wziąć historię choroby i leczenia i podjechać z psem do innego lekarza.

Magdola - rozumiem Twoje stanowisko ale jak patrzeć na cierpiącego psiaka i słuchać lekarza, który mówi, ze nic nie można zrobić? A tak Pani lekarka mówi :shake:. Koleżanka nie chce bezczynnie czekać i patrzeć jak psiak cierpi, /może straci drugie oko?/ a podróż do W-wy na operację w tej chwili raczej nierealna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']No wlasnie w Szczecinie jest osoba , ktora "szkoli sie" u Garncarza, wiec moze warto?[/QUOTE]

Możecie zdradzić o kim mowa? Z gory dziękuję :-)


Swoją drogą polecicie jakiegoś weterynarza ze Szczecina lub okolic, który porządnie zajmie się 11 letnim DONkiem z dyskopatią i nie będzie zwalał wszystkiego na wiek i rozkładał bezradnie rąk?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...