Jump to content
Dogomania

Czy pinczerki moga mieszkac w budach na dworze?


xxxx52

Recommended Posts

Vell-pojojczyc:crazyeye:poszokowac:crazyeye:,wiesz ja jestem za stara wyga ,pisac ,zeby tylko pisac:shake:gdybym mieszkala w Polsce bym niebo ,i ziemie poruszyla zeby pieski uratowac,ale niestety duzo spraw zalatwiam telefonicznie niestety:-(
mam adres tej hodowli ,hoduja inna rase i od niedawna hoduja w budach pinczery ,ale nie te ratrelki(mini),tylko te troche wyzsze,te informacje o budach przekazala mnie jedna osoba z rodziny tych hodowcow.Myslalam naslac inspektora ,nawet rozmawialam ,ale musialby byc ktos na miejscu a nie mieszkajaca osoba 1000km.Myslalm tam pojechac ,skontolowac ale niestety jest zima i pieski potrzebuja pomocy ,od zaraz!!!:placz:jest to mysle pseudohodowla.

Link to comment
Share on other sites

To dlaczego nie podasz adresu tej hodowli? Chociazby miejscowość, okolice. Załóz osobny wątek. Może znajdzie się ktoś z tych stron, kto będzie w stanie podjąć się doglądania działań inspektorów TOZu. Nie od dziś w końcu jesteś na dogo, wiesz, że takie rzucanie w przestrzeń jak to gdzieś tam jakimś pieskom jest źle może tylko popsuć humor. Żeby pomóc potrzebne są konkrety.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, jestem z Warszawy. W poznańskiem nigdy w życiu nie byłam, nic tam nie zdziałam.
xxxx52 - przecież nie żądam podania ulicy i numeru mieszkania, wystarczy okolica. Teraz przynajmniej wiemy o jakie województwo chodzi.
Ale nie pisz o tym tutaj, oczekujesz od dziewczynek, które rozmawiają o swoich małych pieskach, że zajmą się taką sprawą. Mogą się wzruszyć i popłakać, ale jakiego działania oczekujesz od nastolatek? Są na tym forum wątki i działy przeznaczone do poszukiwania chętnych do takiej pomocy. Znasz dogo nie gorzej ode mnie, napisz o sprawie tej pseudohodowli w odpowiednim miejscu. A na mapie pomocy znajdziesz osoby z interesujących Cię okolic.
Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...