Jump to content
Dogomania

Zjazdy Jamnikofanów


KADIRI

Recommended Posts

Czy ktoś wie może czy w naszym kraju odbywają się jakieś zjazdy jamnikofanów, oprócz sławetnych już parad jamników? Chodzi mi o takie sielskie spotaknia, podobne do zjazdów yorków czy dobermanów. Jeśli nie ma to może warto by coś podobnego zorganizować? Co wy na to? Czy ktoś z dogomaniaków jest może zorientowany w temacie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szkoda :), bo wynika z tego że albo bnie wiecie, albo tak małe jest tematem zainteresowanie. Tak czekałem w nadzieji że ktoś moze coś napisze. Myślałem nawet by takowy zjazd spróbować zorganizować na podbeskidziu. Ale sama lokalizacja ograniczała by co niektórym mnożliwości dojazdu. Tu i miejsca noclegowe dało by się wynająć, jakiś pensjonacik, albo pólko namiotowe tylko ilość uczestników też jest sprawą istotną. Czy wogóle czymś podobnym byłby ktokolwiek zainteresowany? Bo jeżeli nie sezon letni, to mamy jeszcze piękną złotą jesień, a w górach jest ona doprawdy cudowna, oraz przyszły sezon w którym być może udało by się skrzyknąć paru fascynatów:) pozdrawiam wszystkich serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

[quote name='KADIRI']Ja mówiąc o podbeskidziu mam na myśli Szczyrk, Bielsko, Ustroń bądź Wisłę, oraz bezbrzeżne połacie tutejszych mieścinek i wiosek :)[/quote]

Okolice bielska też się piszę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...