Jump to content
Dogomania

Kielce


Hayne

Recommended Posts

Ech, Ewcik i Aga, kiedy ten temat zacznie odwiedzać ktoś więcej niż my... :-(

Dziś na wystawie znów trafiłam na sędziego z Danii. W końcu ich polubię...

Sędzia dokładnie i własnoręcznie sprawdzał zgryz, ba mojej Jadźce to prawie wszystkie zęby policzył :p To ją jakoś nie przestraszyło, ale na pomiar wysokości nie chciała się już zgodzić :mad:

Nasza Klucha wybiegała dziś BOB, Best Junior, Zw. Młodzieży i .... tradycyjnie coś musiało być zaskoczeniem "Zw. Klubu Pies" :cool3: Myślę, że nasi koledzy z Danii powinni mieć lepszych tłumaczy lub bardziej uważnych sekretarzy ringu.
Niedługo stanie się tradycją, że pies to znaczy suka, a suka to pies....

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.rasyjaponskie.pl/images/banners/ndm1_1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.rasyjaponskie.pl/images/banners/ndm2_2.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.rasyjaponskie.pl/images/banners/ndm5_5.jpg[/IMG]

Tabliczka CWC to oczywiście pomyłka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayne']Ech, Ewcik i Aga, kiedy ten temat zacznie odwiedzać ktoś więcej niż my... :-(

Dziś na wystawie znów trafiłam na sędziego z Danii. W końcu ich polubię...

Sędzia dokładnie i własnoręcznie sprawdzał zgryz, ba mojej Jadźce to prawie wszystkie zęby policzył :p To ją jakoś nie przestraszyło, ale na pomiar wysokości nie chciała się już zgodzić :mad:

Nasza Klucha wybiegała dziś BOB, Best Junior, Zw. Młodzieży i .... tradycyjnie coś musiało być zaskoczeniem "Zw. Klubu Pies" :cool3: Myślę, że nasi koledzy z Danii powinni mieć lepszych tłumaczy lub bardziej uważnych sekretarzy ringu.
Niedługo stanie się tradycją, że pies to znaczy suka, a suka to pies....[/QUOTE]
Ja przepraszam, ale tez tu czasem zaglądam :cool3:
a odnosnie tłumaczenia ja w opisie mam takie fajne sformuwanie "winna mieć lepiej pigment" :cool3:

GRATULUJE!!!! :) :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

no proszę, jak rudziacha ładnie stoi i pieknie się prezentuje. Nasze dzikusy to już zapomniały, że są takie miejsce i czas, ze trzeba takie nudne pozy wykonywać, i ktoś im za wszelką cenę chce w pysku gmerać.
Ale obiecuję, że Ushkę jeszcze powystawiam..

A z tymi Duńczykami, to tak podejrzewałam, widac do trzech razy sztuka. Masakra z tymi ich znastwem płci :)

tymczasem całujemy ciotkę Jadźkę od Kangura, co własnie własne zęby ma, i dzielnie chodzi gdzie się da :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']no
Ale obiecuję, że Ushkę jeszcze powystawiam..

(...)

tymczasem całujemy ciotkę Jadźkę od Kangura, co własnie własne zęby ma, i dzielnie chodzi gdzie się da :)[/quote]

Ma już zęby? Zdradzisz dokąd los prowadzi Kangura?

Czekamy na Ushę na ringu! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']Kasia, własnie - nie przesadzaj,. jeszcze bys się zdziwiła ile osób to czyta :)[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Właśnie - sporo osób to czyta!;)
A swoją drogą, pozdrowienia dla Jadźki, z którą miałem przypadkową okazję nawiązania czułego kontaktu na wystawie w Kielcach.:mdrmed:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kslawin'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3] z którą miałem przypadkową okazję nawiązania czułego kontaktu na wystawie w Kielcach.:mdrmed:[/SIZE][/FONT][/quote]

A co wylizywała nogawkę? Gryzła, bucząc po rękach? W przeciwieństwie do Amandila, który leci z nosem do twarzy, ona w ten sposób głównie przejawia swoje zainteresowanie ludźmi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']A co wylizywała nogawkę? Gryzła, bucząc po rękach? W przeciwieństwie do Amandila, który leci z nosem do twarzy, ona w ten sposób głównie przejawia swoje zainteresowanie ludźmi :)[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wylizywała, ale moje ucho.:lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...