Jump to content
Dogomania

Warszawa


ktrebor

Recommended Posts

Zdjęć z Warszawy co prawda nie mam, ale mam wyniki :)

M'Kiba Tajgeta - dosk, NDPwR, BOB, CWC, CACIB - fanfary, oklaski

stawka sztuk jeden :evil_lol:

Dziękuję bardzo Gosi za wystawienie diabła i w sumie powinienem podziękować Pani sędzinie, za cierpliwość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']Zdjęć z Warszawy co prawda nie mam, ale mam wyniki :)

M'Kiba Tajgeta - dosk, NDPwR, BOB, CWC, CACIB - fanfary, oklaski

stawka sztuk jeden :evil_lol:

Dziękuję bardzo Gosi za wystawienie diabła i w sumie powinienem podziękować Pani sędzinie, za cierpliwość :)[/quote]


gratuluje!!! szukałam Waszego ringu..ale przyszłam juz za późno :( a maleństwo bylo na wystawie???

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za gratulacje, ale jak Kiba nie ma konkurencji, to tak się kończy :) maleństwa nie było, bo zapomnieliśmy o szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Tzn. była szczepiona, ale papiery ma po japońsku :) i musimy to albo nostryfikować jakoś albo szczepić ja ponownie w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']Dziękujemy za gratulacje, ale jak Kiba nie ma konkurencji, to tak się kończy :) maleństwa nie było, bo zapomnieliśmy o szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Tzn. była szczepiona, ale papiery ma po japońsku :) i musimy to albo nostryfikować jakoś albo szczepić ja ponownie w Polsce.[/QUOTE]

no co Ty polscy weterynarze nie znaja japońskiego??? :roll: :roll: :evil_lol: :evil_lol: nie dobrze ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...