Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Halo kochani ludzie i psiaki:) oto my:) czyli Aga & Dealer tzn. na zdjęciu on a ja piszę:)
[img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/1306_fotki_8b46686/17428_021958.jpg[/img]

na tym zdjęciu łobuz ma 5 miesięcy i dwa dni:) teraz ma prawie 9 miesięcy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryba']A dlacego odrazu łobuz:evil_lol: przecież z pysia bije mu taka niewinność:lol:
pozdrawiam od nie łobuza ;) Goliada i jego pana roberta s:cool3:





ciepełka dla wszystkich[/quote]

hehe niewinność :lol: ....oj bo pęknę ze smiechu. czy próbe morderstwa braciszka podciagamy pod niewinnosć??:):)
[img]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/1306_fotki_8b46686/17426_021636.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']halo halo witam cieplutko:) napisz cos o swoim Bokserku:)[/quote]

Uff,wlasnie probuje wstawic jego urodzinki na ticker factory,ale zapomnialam jak sie to robi :( Na FB jest wszystko jak nalezy,a tu cos mi nie wychodzi:( Powoli jednak dojde do tego.

Napisac cos o moim Fidziu? Hmmm,troche czasu mi brak,bo moglabym tu pisac i pisac...zreszta sami wiecie,ze o Boksiach moznaby pisac wiele:)
Fidel ma 13 m-cy.Jest nierodowodowy.Coz,kupujac Go mialam calkiem inne pojecie niz teraz na sprawy rodowodu.Teraz probuje innych uswiadomic.

Fidel jest komicznym,wesolym psiakiem.Wazy ok.32kg :crazyeye: .Jak widac w avatarze jest zoltkiem z czarna gebula i biala gwiazda na piersi(dobrze,ze nie czerwona ;) ).
W domu ostal nam sie jeszcze chomik dzungarski.Niedawno pozegnalismy szczurka....
I to tyle nt.mojego zwierzynca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aganiok']czesc Iza fajnie, że coraz nas więcej :) A Fidel - bombowe imię :-)))czekamy na fotki :P[/quote]

Witam ! Zdjatka poki co tylko w Fidelowym albumie.Imie Fidel dostal od Fidela - sluzacego z "Czarownic z Eastweek".Ehh,do sluzacego to on niepodobny,charakter raczej podobny do Castro :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie kochani, mam pytanie ...mój Bokserek ma 9 miesięcy i waży troszkę ponad 25 kilo. każdy mówi że jest baaardzo chudy...:) wpadam w kompleksy bo może oni myślą że ja go głodzę?!! jakie jest Wasze zdanie i jak z Waszymi psiakami?

Aga&Dealer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']Słuchajcie kochani, mam pytanie ...mój Bokserek ma 9 miesięcy i waży troszkę ponad 25 kilo. każdy mówi że jest baaardzo chudy...:) wpadam w kompleksy bo może oni myślą że ja go głodzę?!! jakie jest Wasze zdanie i jak z Waszymi psiakami?

Aga&Dealer[/quote]
hmm ja to nie wiem moja ma dopiero 2,5 miesiaca :)
twoj tez jest mlodziutki mase zacznie dopiero nabierac ....a ci co mysla ze go glodzisz niech popatrza na harty;) :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...