Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Nie chce się im narażać:-([/COLOR][/B][/quote]
To może spróbój ich oswajać z piesią za pomocą zdjęć, krótkich kontaktów (jeśli masz taką możliwość) Zadziałaj metodą na zmęczenie materiału. Jak zobacza cudeńko to się zakochają:loveu: . Ja tak miałam z pierwszym psem rodzice go nie chcieli ale wybrałam go z hodowli pokazywałam zdjęcia potem na krótko go przyniosłam i zaiskrzyło. A tym bardziej jeżeli już miałaś psa - z drugim jest łatwiej. Głowa do góry i kombinuj nie ma jak mieć piesie w domciu! Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

No tak.. tylko u Aggi to problem niedawnego odejścia pieska za TM :(:(:(...
Ale ja i tak jestem Agguś pewna, że niedlugo bedziesz miała jakiegoś słodziaka i będziesz nam tu fotki wklejać i opowiadać, jak to mały zbój Ci kapcia pogryzl ;).

Link to comment
Share on other sites

"No tak.. tylko u Aggi to problem niedawnego odejścia pieska za TM :-(:-(:-(... "
Ooo nie wiedziałam:-( Tak mi przykro!
Ale tym bardziej jesli mieli już boksie w domu to na 100% zakochają się w nowym przybyszu :evil_lol: (łobuziaczku) a Adze będzie lżej.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='d.ela']Aga musisz być silna, twój piesek gdzieś czeka na ciebie, tylko trzeba trochę czasu :glaszcze:[/quote]

Zgadzam się :)ja cały czas wierze że jak nie teraz to później. Agguś jeszcze wszystko przed toba i za jakiś czas bedziesz tylko narzekać że małego szczoszka masz w domku :) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Nigdy nie narzekałam. Te 12 lat było dla mnie czymś wspaniałym. Budziłam się z myślą, że trzeba z nią wyjść dać jeść. Wracając ze szkoły czy pracy co ona tam narozrabiała co porabiała. Człowiek był mołody i nie myslałam na poczatku ze jego przyjaciel odejdzie.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Agguś :buzi: :calus:
Nie smutaj się, bo wszyscy sobie zdajemy doskonale sprawę z tego, że niedługo staniesz się właścicielką jakiegoś pięknego boksera :).
Trzymam za to mocno kciuki, a Rodziców.. przekonuj. Trzeba kuć żelazo poki gorące.

Link to comment
Share on other sites

Swoja drogą - beznadziejny był.. Pytania dwuznaczne, w humanistycznym wypracowanie naprawdę trudne (ciężko dobrać argumenty), w mat.-przyr. zadania wyjątkowo czasochłonne;/. Mimo, ze biologia,chemia, matematyka i fizyka w szkole mi idą lepiej niz przemidoty humanistyczne, egzamin polonistyczny poszedł mi lepiej (43 pkty, mat-przyr.38;/). Na próbnym miałam z human. 42 pkty, ze ścisłego 45...
Zapewne w przyszłym roku zrobią test łatwiejszy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...