Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

U nas wszystko dobrze :lol: na razie .... Prawdę mówiąc to gapa ze mnie :oops: bo pierwszy raz się tu znalazłam, chociaż na dogo już trochę jestem. Pozdrawiam wszystkich bokseromaniaków :loveu: i proszę trzymajcie kciuki za moje sunie (Betę i Żabę), żeby wreszcie się dogadały i żeby skończyły się te straszne walki....

Link to comment
Share on other sites

ach, dziękujemy za całusy. My też lubimy się ślimtać ;) , szczególnie Żaba zostawia na mojej twarzy dużo śliny :lol: . Teraz mamy mały problem z oczkami Bety, chodzimy od 2 tyg. do weta i nic nie pomaga. Najpierw stwierdził zapalenie spojówki i brała antybiotyk przez tydzień, potem jak nic nie pomogło to powiedział, że to chyba nie jest zapalenie i przepisał inne leki, a w poniedz. ma mieć wymaz z oka bo nie wiadomo co to jest. A ja nie mogę patrzeć jak biedna wygląda z tym czerwonym łzawiącym okiem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']ach, dziękujemy za całusy. My też lubimy się ślimtać ;) , szczególnie Żaba zostawia na mojej twarzy dużo śliny :lol: . Teraz mamy mały problem z oczkami Bety, chodzimy od 2 tyg. do weta i nic nie pomaga. Najpierw stwierdził zapalenie spojówki i brała antybiotyk przez tydzień, potem jak nic nie pomogło to powiedział, że to chyba nie jest zapalenie i przepisał inne leki, a w poniedz. ma mieć wymaz z oka bo nie wiadomo co to jest. A ja nie mogę patrzeć jak biedna wygląda z tym czerwonym łzawiącym okiem....[/quote]

mój maluszek też ma problemy z oczkami :shake: , co jakiś czas mu nabrzmiewają, są zaczerwienione i ma światłowstręt :shake: , smarowałam maścią z antybiotykiem i było jeszcze gorzej :shake: . Teraz tylko przemywam solą fizjologiczną i o dziwo jest ok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Agniest Tequila tez miała problemy z oczętami ale dlatego że pancia posłuchała koleżanki i zaczełam jej oczy przemywać rumiankiem nie polecam zaczeło jej się lać okropnie z oczu ale dzięki Tekili wetowi po tygodniu się ustabilizowało teraz oczy przemywam jej solą fizjologiczną i jest ok pozdro całuski w fafloczki

Link to comment
Share on other sites

Chce się z Wami tym podzielić, choć tragiczne. Właśnie się dowiedziałam, że wczoraj zamordowano moją znajomą [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] Matkę dwójki dzieci, 35letnią żonę [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG] To była ciepła osoba, prowadziła warsztaty plastyczne dla dzieci, CZEMU?????????

Więcej o tej tragedi: [URL]http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=20702&id_dz=5[/URL]

dla Ewy.....
[*].....

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj nie moge się pozbierać.
Ewa chorowała na raka, ale nie poddała się, walczyła i wygrała, ale przegrała z człowiekiem.
Jest tyle złych ludzi, złych małżeństw, a oni byli wzorcem. Żyli w harmonii....
Ewa swoją pasję sztuką, swoim ciepłem i dobrem, cierpliwością, potrafiła przekazać nawet małym dzieciom.... te maluchy się otwierały, uczyły......... co z nimi?
Jak im powiedzieć, że nie bedzie zajęć, że nie pójdą malować rękoma na ścianie, że p. Ewy nie ma?

... a jej dzieci, jak im powiedzieć?

Ty gnido!!!!!!! Oby Cię kiedyś ktoś zgniótł!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kitka20']Nie wiem co napisać by nie zrobić Ci przykrości jedyne co mogę powiedzieć to współczuje to straszne[/quote]

Dlaczego przykrości? Nie powinnam tu pisać?
Wiem to forum pieskie, ale chyba tu mogę, choć to i tak nie pomoże nikomu.....

Nie znałam jej dobrze, ale ceniłam bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...