Jump to content
Dogomania

Briardy w potrzebie!!!


Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diuna B.']Nie jestem zrejestrowana na mopomanii.Tam trzeba publicznie poawać sporo swoich danych, a mnie z pewnych względów to nie odpowiada:shake:[/quote]

[I][B]Eee no nie demonizuj :evil_lol: wcale nie trzeba podawac SPORO danych ..no chyba ze dla Ciebie podanie swego nicku imienia psa oraz miejsca zamieszkania jest wyznacznikiem słowa SPORO :eviltong:...poza tym jesli ktos chce to upublicznia WSZYSTKIE dane jesli nie ma takiej ochoty to tego nie robi ....to tak na marginesie ...[/B][/I]


[I][COLOR=darkred][B]Wrzuce psiulka na mopo moze ktos sie nim zainteresu[/B][/COLOR]je[/I] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Eee no nie demonizuj :evil_lol: wcale nie trzeba podawac SPORO danych ..no chyba ze dla Ciebie podanie swego nicku imienia psa oraz miejsca zamieszkania jest wyznacznikiem słowa SPORO :eviltong:...poza tym jesli ktos chce to upublicznia WSZYSTKIE dane jesli nie ma takiej ochoty to tego nie robi ....to tak na marginesie ...[/B][/I]


[I][COLOR=darkred][B]Wrzuce psiulka na mopo moze ktos sie nim zainteresu[/B][/COLOR]je[/I] :loveu:[/quote]
Nie demonizuję....
Obowiązkowe jest na mopomanii podanie nazwy hodowli ,a to jest jakby taki psi pesel ,każdy po nazwie hodowli będzie mnie mógł zidentyfikować ,tak jak ja identyfikuję mopomaniaków właśnie po nazwie hodowli.Kłamać,ze nie mam hodowli nie mam ochoty; przedstawiać się również ,więc się po prostu nie loguję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Nie demonizuję....
Obowiązkowe jest na mopomanii podanie nazwy hodowli ,a to jest jakby taki psi pesel ,każdy po nazwie hodowli będzie mnie mógł zidentyfikować ,tak jak ja identyfikuję mopomaniaków właśnie po nazwie hodowli.Kłamać,ze nie mam hodowli nie mam ochoty; przedstawiać się również ,więc się po prostu nie loguję....[/quote]
Ulenko - nie trudno domyslic sie, wpisac imie i hodowle Twojego psa (Diuna Batangas) , by Cie zlokalizowac, co ja uczynilam:) - stad wole poslugiwac sie Twoim imieniem, niz nickiem. Dla mnie nick jest mniej sympatyczny , niz uzycie imienia.
Nie mam hodowli, pies nie jest i nie bedzie reproduktorm - z oczywistych wzgledow, i pewnych pol porostu nie wypelniam! Nie musisz klamac, bo faktycznie po co? Dane wpisywane na mopo sa standartem.Wiele for sobie takowe zyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Nie demonizuję....
Obowiązkowe jest na mopomanii podanie nazwy hodowli ,a to jest jakby taki psi pesel ,każdy po nazwie hodowli będzie mnie mógł zidentyfikować ,tak jak ja identyfikuję mopomaniaków właśnie po nazwie hodowli.Kłamać,ze nie mam hodowli nie mam ochoty; przedstawiać się również ,więc się po prostu nie loguję....[/quote]

[I][B]przepraszam bardzo ale nie rozumiem...wstydzisz sie swojej hodowli ? nazwa jest beznadziejna ? masz cos do ukrycia ? [/B][/I]
[I][B]wiadomo ze jesli nie masz ochoty to sie na tym forum po prostu nie logujesz ale nie pisz ze trzeba [COLOR=red]SPORO[/COLOR] danych podawac zeby móc tam funkcjonowac ...ot co :eviltong::eviltong:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Lokalizować mnie nie musiałaś, bo się naTwoim blogu sama przedstawiłam.
Co nie znaczy ,że mam ochotę przedstawiać się wszędzie,na mopo mogłabym być pod każdym nickiem.
Imienia swojego nie cierpię ,za to nick uwielbiam i przedstawiam się nim gdzie tylko mogę.
Próbowałam się logować na mopo bez wpisywania hodowli, ale nie przeszło:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Lokalizować mnie nie musiałaś, bo się naTwoim blogu sama przedstawiłam.
Co nie znaczy ,że mam ochotę przedstawiać się wszędzie,na mopo mogłabym być pod każdym nickiem.
Imienia swojego nie cierpię ,za to nick uwielbiam i przedstawiam się nim gdzie tylko mogę.
[I][B]Próbowałam się logować na mopo bez wpisywania hodowli, ale nie przeszło:shake:[/quote][/B][/I]
[B][/B]
[B][I]zawsze mozna napisac ze[COLOR=red] hodowla nieczynna[/COLOR] i juz :loveu:[/I][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Lokalizować mnie nie musiałaś, bo się naTwoim blogu sama przedstawiłam.
Co nie znaczy ,że mam ochotę przedstawiać się wszędzie,na mopo mogłabym być pod każdym nickiem.
Imienia swojego nie cierpię ,za to nick uwielbiam i przedstawiam się nim gdzie tylko mogę.
Próbowałam się logować na mopo bez wpisywania hodowli, ale nie przeszło:shake:[/quote]
Wiem, ze do nas zagladasz, co jest przeciez mile:) dziwi mnie , ze nie moglas sie zalogowac na mopo bez podania hodowli.
Mnie imie Twe kojarzy sie z dziecinstwem , bo moja ukochana Babcia tez nosila to imie! A co do nicka - uszanuje to. Ps. Diuna to tez ":dziewczyna" mojego Guta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]przepraszam bardzo ale nie rozumiem...wstydzisz sie swojej hodowli ? nazwa jest beznadziejna ? masz cos do ukrycia ? [/B][/I]
[I][B]wiadomo ze jesli nie masz ochoty to sie na tym forum po prostu nie logujesz ale nie pisz ze trzeba [COLOR=red]SPORO[/COLOR] danych podawac zeby móc tam funkcjonowac ...ot co :eviltong::eviltong:[/B][/I][/quote]
Nie chodzi o wstyd, ale o poczucie bezpieczenstwa.
2 lata temu znajomej ukradziono cały miot labradorków, kiedy podała swoje namiary w necie.6 wychuchanych 5 tygodniowych maleństw:placz:.
dla mnie [U]sporo [/U]jest nazwą hodowli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Nie chodzi o wstyd, ale o poczucie bezpieczenstwa.
2 lata temu znajomej ukradziono cały miot labradorków, kiedy podała swoje namiary w necie.6 wychuchanych 5 tygodniowych maleństw:placz:.
dla mnie [U]sporo [/U]jest nazwą hodowli.[/quote]

[COLOR=black][I][B]prosze Cie.....to chyba najglupszy argument jaki kiedykolwiek przeczytałam :crazyeye::crazyeye: wobec tego[COLOR=red] NIKT KTO MA HODOWLE[/COLOR] nie mogłby sie oglaszac na ZADNYM portalu ..:crazyeye:....poza tym jesli faktycznie ktos miałby chrapke na powiedzmy Twoje ulubione kudłacze to nie musi Cie szukac po necie :eviltong::eviltong:...[/B][/I][/COLOR]
[B][I]....ja rozumiem ze nie chcesz sie ujawniac ..i szanuje to ...[/I][/B]
[B][/B]
[B][I].....ale daruj sobie te smieszne argumenty przeciw ...:loveu::loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Diuna - w dobie netu - nie ma anonimowoscia za tym poczucia bezpieczenstwa!!!!!! Ledwie co zorientowany w briardach - widzac Twoj nick, skojarzy ze "B" to Batangas. Wklepie w Googlach reszte i ma juz wlascicila! Niestety - swiat sie kurczy![/quote]
Wklepywałam w Googlach nie raz ,,Diuna B", ale nigdy mi to Batangas nie wyszło..
zresztą Ty tez nie byłaś pewna kim jestem ,skoro zakładałas się z Zuzą...
Oświadczam, że wolę być Diuną, niż Ulą-a Ciebie jak tytuować?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=black][I][B]prosze Cie.....to chyba najglupszy argument jaki kiedykolwiek przeczytałam :crazyeye::crazyeye: wobec tego[COLOR=red] NIKT KTO MA HODOWLE[/COLOR] nie mogłby sie oglaszac na ZADNYM portalu ..:crazyeye:....poza tym jesli faktycznie ktos miałby chrapke na powiedzmy Twoje ulubione kudłacze to nie musi Cie szukac po necie :eviltong::eviltong:...[/B][/I][/COLOR]
[B][I]....ja rozumiem ze nie chcesz sie ujawniac ..i szanuje to ...[/I][/B]

[B][I].....ale daruj sobie te smieszne argumenty przeciw ...:loveu::loveu:[/I][/B][/quote]
Nie wiem co jest głupiego w ochronie swoich danych...
Być może gdybyś miała swoją hodowlę ,odchowywała maleństwa po nocach ,zajmowała się nimi praktycznie całodobowo ,a potem ktoś by Ci je po prostu ukradł-moje argumenty nie bylyby ani najgłupsze ,ani śmieszne.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Nie wiem co jest głupiego w ochronie swoich danych...
Być może gdybyś miała swoją hodowlę ,odchowywała maleństwa po nocach ,zajmowała się nimi praktycznie całodobowo ,a potem ktoś by Ci je po prostu ukradł-moje argumenty nie bylyby ani najgłupsze ,ani śmieszne.....[/quote]

[I][B]No to w takim razie gdzie te wychuchane wypieszczone malenstwa były ze zostały ot tak skradzione ? w szopie ? w kojcu na dworze? w garazu?[/B][/I]
[I][B].....biegały luzem po ogrodzie podczas gdy wlasciciele wyszli? ....[/B][/I]
[I][B]Nie mam hodowli ale odchowlam szczeniory ktore straciły matke ..i jakos nikt mi ich nie ukradł ..byc moze były lepiej pilnowane :eviltong:[/B][/I]


[I][B]Nie wiem czy ta konwersacja ma sens ...chyba nie do konca rozumiesz co ja pisze ..:eviltong::eviltong:[/B][/I]



[I][B]Robisz tak jak uwazasz za stosowne i nic nam do tego ...:loveu:[/B][/I]
[I][B]...ale nie wpadaj w melodramatyczny ton ...[/B][/I]
[I][B]...tysiace hodowli oglasza sie w necie ...[/B][/I]
[I][B]..tysiace ludzi podaje swoje dane w necie czy w innych nosnikach informatycznych ...[/B][/I]
[I][B]....kradzieze były ..są....i beda....i chocbysmy stawali na glowie to jesli ktos bedzie chciał nas okrasc to NIKT I NIC nie pomoze ...[/B][/I]

[I][B]W zasadzie temat był o logowaniu sie na konkretnym forum wiec powiem tak...to dosc waskie grono uzytkowników .i .jesli nie ma konkretnego powodu to po co sie ukrywac/ byc anonimowym? ...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]No to w takim razie gdzie te wychuchane wypieszczone malenstwa były ze zostały ot tak skradzione ? w szopie ? w kojcu na dworze? w garazu?[/B][/I]
[I][B].....biegały luzem po ogrodzie podczas gdy wlasciciele wyszli? ....[/B][/I]
[I][B]Nie mam hodowli ale odchowlam szczeniory ktore straciły matke ..i jakos nikt mi ich nie ukradł ..byc moze były lepiej pilnowane :eviltong:[/B][/I]


[I][B]Nie wiem czy ta konwersacja ma sens ...chyba nie do konca rozumiesz co ja pisze ..:eviltong::eviltong:[/B][/I]



[I][B]Robisz tak jak uwazasz za stosowne i nic nam do tego ...:loveu:[/B][/I]
[I][B]...ale nie wpadaj w melodramatyczny ton ...[/B][/I]
[I][B]...tysiace hodowli oglasza sie w necie ...[/B][/I]
[I][B]..tysiace ludzi podaje swoje dane w necie czy w innych nosnikach informatycznych ...[/B][/I]
[I][B]....kradzieze były ..są....i beda....i chocbysmy stawali na glowie to jesli ktos bedzie chciał nas okrasc to NIKT I NIC nie pomoze ...[/B][/I]

[I][B]W zasadzie temat był o logowaniu sie na konkretnym forum wiec powiem tak...to dosc waskie grono uzytkowników .i .jesli nie ma konkretnego powodu to po co sie ukrywac/ byc anonimowym? ...[/B][/I][/quote]
Biegały luzem po ogrodzie ,na noc mialy schronienie...
to bylo w nocy...
Matka dostała gazem ,czy czymś tam-rano była nieprzytomna-szczeniaki się nigdy nie odnalazły....
Nie wpadam w melodramatyczny ton-tylkowyjaśniam,dlaczego nie mam ochoty podawac swoich danych w necie.
Faktycznie ,ta konwersacja to nie ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diuna B.']Biegały luzem po ogrodzie ,na noc mialy schronienie...
to bylo w nocy...
[/quote]

[I][B]no to gdzie było to schronienie ? napewno nie w domu skoro w nocy bylo dostepne ..zostawiłabys swoje maluchy w innym miejscu anizeli w domu? bo ja nie ...moje wychuchane psie dzieci noc spedzałyby tam gdzie ja ..dla ich bezpieczenstwa i mojego komfortu psychicznego ...[/B][/I]

[I][B]w zasadzie mialam juz nie pisac :eviltong: bo to ekstra offowy temat :lol::lol:[/B][/I]
[I][B]ale co tam ...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...