Jump to content
Dogomania

Leniwy duet - Tofik i Kundzia


Cavy

Recommended Posts

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cavy']Tak tak, zapewne dużo gadasz, musi się to zmienić. :evil_lol:
A no owszem, jestem kawą. :cool3:[/QUOTE]
nie moja wina, ze ja 24/24 gadam . :diabloti: ale ogólnie jestem BAAARDZO niesmiala osoba. wiem, ze tego nie widac. :evil_lol: ale jakbys sie spotkala ze mna to na sile bys ode mnie wyciagala jakiekolwiek slowa.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minerva']Hej Wam czwartkowo :hand:[/QUOTE]
Cześć piątkowo. :hand: :eviltong:

[quote name='Pusiakowa']nie moja wina, ze ja 24/24 gadam . :diabloti: ale ogólnie jestem BAAARDZO niesmiala osoba. wiem, ze tego nie widac. :evil_lol: ale jakbys sie spotkala ze mna to na sile bys ode mnie wyciagala jakiekolwiek slowa.:eviltong:[/QUOTE]
No ja Ci powiem, że tez jestem nieśmiała, ale jak juz poznam kogoś dobrze to się rozgadam na maxa. :evil_lol:

[quote name='wiki4']Witaj skowroneczku :loveu::evil_lol:

To Ty pisałaś na GG? ''AhahahahaXD''? :diabloti:
Proszę Was, podpiszcie się :eviltong:[/QUOTE]
Tak, to ja, ptaszeczku. :diabloti:

[quote name='sunshine']Siemano Tofiki:diabloti:[/QUOTE]
Siemano Shiry. :cool3:

[quote name='NATKA']No no Tofiki mają nowiutką sygnaturkę - bardzo gustowną zresztą, tylko jakby podobną do deer_1987 ;)[/QUOTE]
Dziękujemy.
Podobne, bo od tego samego autora - ode mnie, ale i tak pracuje nad nową :cool1:

[quote name='Shel']Cześć Pluszaki :)[/QUOTE]
:evil_lol:

[quote name='deer_1987']Zaraz zerkne na futeraly ale ogolnie jest duzo toreb do sprzetu foto ;)[/QUOTE]
Jak przyjdzie aparat, to wezmę go do sklepu ze sprzętem takim właśnie tutaj na miejscu mam, to może będzie coś, a jak nie to upatrzyłam już taki ładny na allegro.

[quote name='zuzolandia'][I][B]Witanko i buziowanko wieczorne :loveu:[/B][/I]

[I][B]widze nowy banerus ..ładniutki :lol:[/B][/I][/QUOTE]
Witamy :loveu:
Dziękujemy bardzo. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ten aparat nie jest duży,wiec myślę że torba Ci sie nie przyda a właściwie sam futerał,z którym wrzucisz sobie go do plecaka czy gdzieś ;)

Ja już 5 miesięcy mojego fudżi noszę bez pokrowca - był deszcz i śnieg i mega słońce itd. i tylko napis się starł troche na ochronce na obiektyw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']Siemacie :eviltong: Widzieliście już swoje zamówienie? :mad:[/QUOTE]
Nie mamy czasu. :evil_lol:

[quote name='Ania!']:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Infortune.']Przynajmniej nie ma nudy. :lol:[/QUOTE]
Ten kot jest niesamowity,. Stwierdziłam dzisiaj, że jest nadpobudliwy i ma ADHD. :lol:
Pies się go najnormalniej w świecie boi. Taka minę dziwną robi, jak kot się do niego zbliża i jak jest już bliżej to ten biegnie, a zdarzyło się raz, że pisnął ze strachu. :mdleje:
nie ma co, odważnego mam psa. :cool3:

[quote name='Agata_Roki']Ten aparat nie jest duży,wiec myślę że torba Ci sie nie przyda a właściwie sam futerał,z którym wrzucisz sobie go do plecaka czy gdzieś ;)

Ja już 5 miesięcy mojego fudżi noszę bez pokrowca - był deszcz i śnieg i mega słońce itd. i tylko napis się starł troche na ochronce na obiektyw ;)[/QUOTE]
A Ty masz ten model s1000? ;)
może i faktycznie, ze nie trzeba tego futerału, zobaczy się jeszcze. Dzięki za informacje. :loveu:

[quote name='Pusiakowa']no ja tez i 24/24 i nie pozwalam nikomu do slowa dojsc a potem pretensje do nich mam, ze nic nie mówia.:evil_lol:[/QUOTE]
To rodzicom się nie zawsze chce gadać ze mną, to albo gdzieś wychodzą, jak nadaje, al;bo po prostu mnie uciszają, a potem jak chcą rozmawiać, to ja siedze cicho. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']



Ten kot jest niesamowity,. Stwierdziłam dzisiaj, że jest nadpobudliwy i ma ADHD. :lol:
Pies się go najnormalniej w świecie boi. Taka minę dziwną robi, jak kot się do niego zbliża i jak jest już bliżej to ten biegnie, a zdarzyło się raz, że pisnął ze strachu. :mdleje:
nie ma co, odważnego mam psa. :cool3:

[/QUOTE]
Psy chyba tak mają. :lol: Milka, jak opiekowaliśmy się kotem rodzinki, bała się do przez pierwsze kilka dni, potem stopniowo się przekonywała, aż w końcu w dziewiątym dniu spali razem na jednej kanapie. A kot był u nas dziesięć dni. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Siemanko Tofcie :evil_lol:
Kiedy new fociaki ? :eviltong:[/QUOTE]
Nowe zdjęcia będą, jak będę miała aparat. :cool3:

[quote name='wiki4']Cześć Wam bobry :loveu::evil_lol:

Łooł, co tu u Was tak cicho ? :-o[/QUOTE]
Mów poprawnie po Polsku, a nie! :mad:

Bo nikt nas nie lubi :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...